Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Поседује ли неко можда ове даљинце?

amazon.com/Wireless-Keyboard-W1-Multifunctional-Projector/dp/B0787Z1C2G

аmazon.com/AuviPal-Universal-Keyboard-Programmable-Raspberry/dp/B07LD5DPNR

Тражим неки квалитетнији да пазарим, делују ок по могућностима...
 
Мораш проверити шта су у твом случају убацивали од вај-фај и мемориског модула. Није подржана од стране слимбокса свака верзија, јер је beelink трпао шта је стизао.
У мом случају није могло (док сам имао ГТ 1 ултимејт).
Kod mene je DDR3 verzija i prema serijskom broju postoji Slimbox firmware za istu. Da li ima smisla flešovati je zbog ATV9? GT1 je ostao zaglavljen na Androidu 7.
 
Zar je teško probati? U svakom slučaju ako ne valja lako ne vratiti original. ATV u svakom slučaju nudi dodatne mogućnosti.
Ako neću primjetiti razliku da se ne cimam oko nabavke potrebnog kabla, zato sam pitao...
 
Taj kabl možeš napraviti od 2 stara kabla ako imaš lemilicu. Ja sam ga pravio jer me je mrzelo da se cimam da tražim.
 
Za 80 dinara da krpi kabl? Svašta. Uz to kabal koji kažeš da ga ne bi kupovao već pitaš da je neko probao taj gt, pa druže taj kabal će valjati i ubuduće za svaki box i flešovanje istog. Ili možda neko da dođe sa tim kablom da ti odradi to pošto izgleda po tvojoj priči tebi teško.
A dovoljan je i ovaj od 50 dinara 25cm
 

Prilozi

  • IMG_20230929_134800.jpg
    IMG_20230929_134800.jpg
    82.4 KB · Pregleda: 64
  • Screenshot_2023-09-29-13-56-04-010_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-09-29-13-56-04-010_com.android.chrome-edit.jpg
    62.5 KB · Pregleda: 34
Stigao mi danas W2. HBO radi ton, na daljinskom ne radi. Veći problem od tona na daljinskom mi što mi ne radi LAN konekcija interneta. Neko takav problem i kako rešiti?
Isto mi problem da na njemu vidim da li je upaljen ako mi TV ugašen.
 
isključiš wifi u opcijama i kabl lan u ruter i lan sa rutera radi. Naravno instalirati pre svega slimBOXtv: 11.17 >>> slimboxtv.ru/vontar-x2
sbx_vontar_x2_atv_11_17.zip
 
Isto mi problem da na njemu vidim da li je upaljen ako mi TV ugašen.
Ako ga koristiš na smart tv uključiš opciju hdmi cec na boxu u opcijama i tv-u i kada odeš na power on ide u standby a i tv isto. Kada startuješ posle pokreće se tv i box zajedno.
 
Ako ga koristiš na smart tv uključiš opciju hdmi cec na boxu u opcijama i tv-u i kada odeš na power on ide u standby a i tv isto. Kada startuješ posle pokreće se tv i box zajedno.
Ne sviđa mi se ta opcija, jer box koristim samo malo noću i bio bi upaljen ceo dan.
 
Imaš opciju i reprogramirati mute taster, ako ne koristiš mute, u dugme za power off TV'a. Upariš sa TV power.
 
Ja posjedujem VOX televizor 43 inča "SMART".Koliko kontam to nije android nego njihov neki sistem koji ima windshare ili tako nešto.Pošto sam sad htio da uvodim televiziju internet i telefon nude se samo internet+telefon povoljnije nego inače paket.Tipa sa 4500 na 2500 dinara u slučaju MTS-a ili Yettel 3300 vs 2700.Što je značajna cifra i skupiće se za 2 godine.Mene zanima šta bi ste mi preporučili od boxova koji je najbolji da uzmem i da na njega stavim npr EON.To pitam jer vidim prodaje se godišnja preplata za 2000 dinara i da li bi to onda moglo da funkcioniše?
Hvala
 
Ako nekom nešto znači, daljinski od S96 mate radi i na W2, čak se može kontrolisati i ton.
 
Rešio sam LG web os dolazi uz LG zamenim sa android boxom. Iskreno, nisam nešto oduševljen.

Šta mi predlažete do 10000 dinara?
 
E ovako. Imam Mecool Km1 Deluxe android box, i takođe imam HDD od 1TB tošibin. E šta je problem ovde, pa problem je što kad povežem HDD na box radi normalno, samo odjednom počne da ga izbacuje, dakle piše "device unmounted". Probao sam da ga izvadim i ubacim opet u usb port ali ista priča. Zna li neko šta može da bude problem?
 
Čemu HDD 1tb kačiti na USB android box-a? Ako treba snimanje zar nije jednostavnije preko mreže na PC HDD tipa share iliti samb. Za manje stvari tu su micro SD klass10 i slično 32-64-128 gb.
 
Из техничких разлога није било могуће одрадити и снимити рецензију. Надам се да ће се све средити до краја седмице.
 
Ima li neki od ovih Android TV box-eva da može da se napaja samo sa USB porta televizora? Gledam da izbegnem menjanje utičnice :)
 
USB port na TV je preslab i nije namenjen za napajanje uredjaja strujom narocito sto ti uredjaji zavisno od cipseta mogu da povuku i do 2A
Maticna ploca tvog TV se nece radovati tom trenutku.
 
Nazad
Vrh Dno