Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

2GB ram-a i 100mbit lan🤛
 
Radi naravno samo kažem 2022, a oni i dalje furaju 2GB ram-a i 100mbita lan kao da košta 100$ da se nabudzi.
 
Отприлике као и други сертификовани нетфликс уређаји.
Мада... Бабл наговештава да бокс изгледа има подршку за долби вижн, и ако није наглашена.
 
На овај мEкул КМ2 плус, само да ставили гигабитни лан, био би пун погодак. Овако, од мEкула је најбољи КМ6 делукс.
 
Poslednja izmena:
I ne bas. Pogledaj naslov videa sto si postavio i kako Rusi pisu.
 
Imam Beelink GT1 ultimate. Drug mi dao nalog za HBO max, instalirao sam na kodi addon i radi, ali preko apk nece. Kada ukljucim neki film krece titl i vreme dole ide ali slike nema. Kada ugasim film prijavi neku gresku i to je to. Zna li neko sta je problem?
 
Неће на канти да ради - не може.
 
Poslednja izmena:
Kupio iz USA TVision HUB,prtijatno me iznenadio

Bio je plan da bude only za Kodi i Tivimate-nema ih na Tizenu

Postao glavni,radi ko zmaj,daljinski extra kvalitetan
Samo sam ubacio Flauncher,smara me onaj Google tv home screen

Imam netflix na tizenu i na ovom sticku
Kao da za nijansu bolja slika na TVisionu,ukljucen hdr na oba sistema

Screenshot 2022-08-01 210732.png
 
Ima li neko problema sa zadnjom verzijom netflixa 8.3.0 udjem na profil i ne moze da ucita?
Prethodna verzija je radila odlicno.
Takodje nakon nestanka struje imam problema da mi secka ton,nakon vadjenja i vracanja hdmi u tv nema problema.
 
Kako da prekopiram liniju za iptv sa privatne poruke na moj mi tv stick 4K?
Prosto mi je neverovatno zasto nece kad se rucno kuca,pokusam 100 puta i nece!

Na koji naci sad to da prokopiram?
 
Instaliraj neku remote aplikaciju na telefonu (Android Remote je bese sada integrisana u sistem?).
 
Mali mi je potopio airmouse u vodu i prestao je da radi. Preporucivani su neki modeli ovde. Hteo bih neki malo bolji, moze li preporuka?
Moze li telwfon na neki nacin da postane recimo daljinski, neka fora kao sa "yatse" aplikacijom za kodi, da prwmostim dok ne nabavim nesto?
 
Mislim da moze da ti posluzi Zank remote uz doplatu od 99din imas i plutajuceg misa ( sada ima reklame preko celog ekrana ( pro verzija je 200din ) ranije bile samo u gornjem delu ekrana ( pa sam nekom clanu mozda dao pogresan info )) i ranije sam koristio CetusPlay remote
 
Mali mi je potopio airmouse u vodu i prestao je da radi. Preporucivani su neki modeli ovde. Hteo bih neki malo bolji, moze li preporuka?
Moze li telwfon na neki nacin da postane recimo daljinski, neka fora kao sa "yatse" aplikacijom za kodi, da prwmostim dok ne nabavim nesto?
Android tv aplikacija.
 
@Antara to je link ka service app (= ono što omogućava da se razne "Remote" app kače na taj AndroidTV uređaj) ne ka client app.
 
Pa neka se snađu i izguglaju šta treba za android tv app. Ja je imam još sa pixela.
 
Ne može prostije





Negde je još pod nazivom Google Play Movies & TV

može i Google Home


Naravno i TV Remote prečica da se doda u quick settings je vrlo zgodna opcija :)

 
Poslednja izmena:
Nema kod mene to plutajuće dugme za TV remote!? U podešavanjima app je štiklirana opcija da ga pokaže ali nema ga.
 
Nazad
Vrh Dno