Šta je novo?

And Now for Something Completely Different!

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?361341-Biostar-ploca&p=4334877&viewfull=1#post4334877

Nadam se da nisi zagubio odstupnike za maticnu od kucista. :) Prvo moras staviti njih pa tek onda maticnu zasrafiti, jer kao sto vidis doci ce do kratkog spoja. Pitanje je da li je nesto riknulo zbog toga.
Izgledaju ovako i dolaze sa svakim kucistem:
IMG_6805.jpg

Aaaa pomocu toga sam prisarafio napajanje...

:lupko:


Inace, covek ozbiljan youtube IT strucnjak:


"Upustvo koje je zavareno" :d
 
Poslednja izmena:
Nino,priznaj da si ljubomoran na coveka!
 
Jesam, ne znam c# :(



:D
 
Ha,znao sam! :D
 
Ja sam otišao na drugu stranu, a on...

Nije bas za forum,ali moracu reci kako bi bio sto preciznije:

Kao sto neki ljudi imaju strast prema seksu...tako isto trebaju da imaju strast prema programiranju.

Mnogi takvi strastveni programeri ne znacu da kazu slovo R
 
^ahahahahaha... idem da se prijavim na put za Mars.
 
Jedna crtica iz Srbije:

Pozdrav svima. Interesuje me konkretno Iphone 6s 16gb uz paket od MiksXXL dakle dao bih odmah 20400dinara i narednih 36meseci po 3600. Da li je to izvodljivo ukoliko imam navrsenih 18godina ali bez zaposlenja i stalnih primanja na tekuci racun? Vredi li uopste pokusati preko njihovog online shopa poruciti ukoliko kreditni biro odbija takve zahteve?
 
pa ok je sve to :) 215e nije malo danas. mada mislim da 22000 din nije 215 eura
 
Procitaj i par stranica pre toga u toj temi, pa ces videti zasto nam je AphexTwin "zanimljiv" lik. :D
 
Kao biolosko oruzije da valjaju. :D
 
"stajaces pored prozora da te snajperista dobro vidi dok ti na skajp budem potvrdjivao da li sam zadovoljan ili ne..." :d
 
Hteo je da kupi neki telefon preko KupujemProdajem. Dogovorio sve sa prodavcem, ali mu u poslednji cas (pre slanja telefona) prodavac javio da je nesto neispravno i da mu nece poslati.
Nakon toga se zalio nama u temi i optuzio prodavca da je planirao da mu uvali telefon. :D Optuzio prodavca da je prevarant, kao i par ljudi iz teme. xD

Prakticno je na pet strana "kukao" sto mu prodavac nije poslao neispravan telefon. :d
 
Poslednja izmena:
Fascinantno. A ova poruka više zvuči kao neki S&M scenario.
 
Hteo je da kupi neki telefon preko KupujemProdajem. Dogovorio sve sa prodavcem, ali mu u poslednji cas (pre slanja telefona) prodavac javio da je nesto neispravno i da mu nece poslati.
Nakon toga se zalio nama u temi i optuzio prodavca da je planirao da mu uvali telefon. :D Optuzio prodavca da je prevarant, kao i par ljudi iz teme. xD

Prakticno je na pet strana "kukao" sto mu prodavac nije poslao neispravan telefon. :d

Taj prodavac jeste bio prevarant, sto se videlo iz jedine prodaje koju je ostvario. To sto je odustao od uvaljivanja robe njemu, za to je najverovatnije zasluzna neka poruka slicna onoj "Cucemo se preko Skajpa, da vidis gde zivim, sta imam po kuci, da upoznas familiju, sve u inat Tomi Liju..."
 
Zaboravio si da naglasis detalj:
"Plaćanje unapred ,na račun, nakon toga telefon možete lično pogledati"
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno