Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Evo i fotke
 

Prilozi

  • 1711635061660.jpg
    1711635061660.jpg
    140.1 KB · Pregleda: 152
Disk i jeste refabrikovan i to pise kada kupujes, tako da odgovara i toj godini iz koje je...jer su se ti diskovi pojavili 2009. Mogao ti je i poslati iz 2009 i 2020. Ja sam isto merkao ta dva diska da kupim pre par meseci, nisam iz tog razloga, iako je uz kod jeftin, tad je bio jos jeftiniji uz kod od 2500....
Drugar je kupio i jedan je iz 2014 a drugi 2015...imaju ja mislim slicno nesto sati rada
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Osim RFB u nazivu, da li je pisalo negde u opisu da je refabrikovan?
 
To je po broju radnih sati i broju paljenja samo iscupano iz nekog servera, nije tu nista refabrikovano. To je lepo proprzeno u nekom serveru pa ajd na prodaju umesto reciklazu. Pravi refabrikovani diskovi vrate im sve vrednosti na 0. Ovo su polovnjace najobicnije, ali eto niza je cena pa ljudi kupuju jer eto lepse zvuci kad pise refabrikovan. Taj jos godinu dana pa ce izbaaciti u sentinelu da mu je prosao radni vek.
 
Koji Hp premium papir,moze link i kod za narucivanje?
 
Jel ima neki vaucer od 1000 za vikend?
 
Samo mi nije jasno kako te je cena sa kodom izašla 402 dinara?
Zar nije popust 1000 na 4000 dinara ?
 
Kupio je još nešto i prešao limit za kupon, a popust se dobija srazmerno za svaki artikal.
 
Da probam da pojednostavim..
Rekla bih da ljude zanima kako ste došli do cene od 402 dinara ako kod od 1000 na 4000 nosi popust od 25%..
Imali su grešku i u obračunu?
Samo pokušavam da razjasnim..

(Meni se nedavno desilo da u specifikaciji preskoče postojeći popust proizvoda..a na fiskalnom bude sve ok..to je samo primer)..
 
Mojoj ženi su pre par meseci poslali umesto 2 komada - 2 kutije (2x6 kom) malih činija za umake. 😅 Bilo je povoljno i komadno, ovako je ispalo bukvalno džabe. 😂
 
Nisu imali greške u obračunu već račun nije bio 4000 dinara već nešto preko toga, da ne tražim sad tačnu cifru. Inače to nije bila poenta posta već da su mi poslali tri risa po ceni jednog, odnosno jednu kutiju po ceni jednog risa.
Ne zamerite.. Cena dominira Vašim početnim postom..No.. Shvatili smo poentu..
Medjutim.. U prirodi ljudskog mozga nije da reaguje na ono što je shvatio.. Vec na ono što nije logicno..
Sa kodom koji daje najviše 25% popusta Vi ste dobili popust od oko 33.1%.. Ukoliko je korpa bila i veća od 4000 popust je mogao biti samo manji od 25%..itd itd..
Znate.. Ne možete da očekujete da niko ne odreaguje na tu nelogicnost..
Samo razgovaramo..
Ljudi će naručivati taj proizvod...cena se neće poklapati..
 
Radi li taj kod -1000 din na preko 4000? i koji je tnx
 
Ne znam na sta mislite kada mi kažete da nagađam..
Pročitajte sve postove..
Kod a1000
(vikend vaučer na korpu od 4000)
Korpa preko 4000..
(Cena proizvoda je 603 din) .. Plaćeno sa popustom 402...
Sve navedeno mimo zagrada u kojima pojašnjavam detalje je napisao..nista ja ne nagađam.. Niti sam rekla da je korpa bila tačno 4000..
Moram priznati da ne razumem Vašu reakciju niti Vi moju..
Da ne razuem vasu, sta zelite istu matematiku i taj papir bas za 402 din? Pa vam treba koliko je bilo tacno sta?
Vaucer 1000 din, za PREKO 4000 din, mogla je da bude i 30000, popust na papir bi mu bio manji i td, gomila kombinacija,te zbog toga ne razumem zasto nagadjete kako je covek dosao do te cifre.
 
Ajde da prekinemo sa prepucavanjem jer će sledeći put pored brisanja postova biti dodeljeni i kazneni poeni. Držite se teme !!!
 
Pročitala sam pravila foruma više puta sinoć.. Po više tačaka su ista narušena od strane članova koji su me eksplicitno vredjali.. Vidim da to nije sankcionisano.. Recite mi molim Vas.. Da li admini reaguju na pomenuto sami ili je potrebno da ja to prijavim..?
Sa mnom niti sa bilo kim ovde ili na nekom drugom mestu..niko ne sme tako da razgovara.. Samo me uputite u proceduru.. Hvala..
 
Pročitala sam pravila foruma više puta sinoć.. Po više tačaka su ista narušena od strane članova koji su me eksplicitno vredjali.. Vidim da to nije sankcionisano.. Recite mi molim Vas.. Da li admini reaguju na pomenuto sami ili je potrebno da ja to prijavim..?
Sa mnom niti sa bilo kim ovde ili na nekom drugom mestu..niko ne sme tako da razgovara.. Samo me uputite u proceduru.. Hvala..
Reaguju admini sami, ali reagujemo mnogo brže po prijavi. Ako vas neko vređa, prijavite post, i biće rešeno brzo.
 
@brzi Hvala za info, poslednja 2 vikend vaučera mi izmakoše jer nisam imala spremnu korpu. Za ovaj put sam unapred pripremila korpu! 😊
 
Hvala brzi, opravdao si ime 😁 I ja sam uspeo da poručim neke čizme za ribolov sa popustom 😁
 
Nazad
Vrh Dno