Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Kod mene vec ne radi ali iskoristio sam ga prosli vikend pa postoji mogucnost da je u tome problem. Vec par puta nisam mogao da iskoristim vaucer koji sam ranije koristio iako su mi poslali novi mail sa tim istim vaucerom.
Isto ne mogu da iskoristim jer sam vec koristio prosle nedelje.
 
Dok god prave tu foru "kolicine su ogranicene" necu ni pokusavati da kupujem s vaucerom.
Dok god to bolje ne definisu.
Npr. neka jedan vaucer moze da se iskoristi jednom po korisnickom nalogu za mesec dana. Ili neka istaknu javno koliko je pusteno vaucera i koliko je ostalo u svakom trenutku. Ili neka kazu svaki dan pustamo u 12:00 sati 500 vaucera naredna 3 dana.

Ovako je maltretiranje korisnika.
Prave ocajno korisnicko iskustvo. Neverovatno da ljudi koji su zaduzeni za to i ljudi koji vode ove kampanje to ne vide.
Misle da prave hype, ali zapravo prave nezadovoljstvo korisnika.
 
Meni kod ne radi, a nisam kupovao ništa na ananasu više od mesec dana...

Edit: ni malo a, ni veliko, isto ne prolazi
 
Izgleda da je 1 po korisniku... Ko je iskoristio gotovo...
 

Prilozi

  • 1711133695120.JPEG
    1711133695120.JPEG
    43.1 KB · Pregleda: 211
Od Ananasa dobijama raznorazna promotivna obaveštenja, najviše na Viber. Zanimljivo je da obaveštenje o ovakvim vaučerima nikada nisam dobio.
 
I ja iskoristih a1000, na aplikaciji samo izgleda i moze. Uzeh mi band 8, inace je bio 4.5k, ovako 3.5 i besplatna dostava, poklon cena zaista.
 
Ja upravo iskoristio vaucer a1000, prosli vikend takodje, tako da ne pije vodu da ko je iskoristio vaucer proslog vikenda ne moze i ovog.

Hmmm... Na redovnom nalogu ne moze (na kom sam iskoristio prosli vikend) a na rezervnom gde nisam moze...
 
Na neki nacin diskriminusu deo naloga i korisnika, nejasno po kojem kljucu.
 
Izgleda da neke kodove možeš da iskoristiš samo jednom. Opet sam dobio kod za "500 na preko 2000 za sve u korpi" jer sam imao stvari u korpi par dana, ali sam dobio isti kod kao ranije i ne može dvaput da se iskoristi.
 
Vi ste amateri.. Meni danas osmi put onaj koji sam ovde već podelila par puta.. 😂😂 BTW odgovorili su mi na mail u kome sam se našalila na račun tih vaučera...kazu da se nadaju novim 🤣

Sada sam probala.. Oni vaučeri rodjendanski.. 500 na 5000 još uvek važe.. Eto ako slučajno nekome zatreba..
 
Sve zavisi...
Ako izvrsis porudzbinu preko nekog sajta u petak - subota i nedelja mozda ne rade, onda paket se evidentira tek u ponedeljak, vec utorak najkasnije sreda se ocekuje paket. :)
Ako je paket neke vaznosti recimo ako je 'sef' na poslu raspolozan sa naredbom da se isti spakuje i vec posalje "od danas do sutra" onda vec sutra mozes ocekivati paket.. kao sto mi se desilo sa porudzbinom u ponedeljak - kurir se vec juce u utorak nasao isperd vrata :)
Nacitao sa se ovde svega i svacega razno raznih iskustava - imam nekoliko porudzbina sa Ananasa i nemam reci zamerke - uvek u vremenu uvek korektno - do sad me jos nije snaslo da mi jave da neki artikal vec nema na stanju k'o sto se desavalo nekim clanovima...

Tako da ima mnogo faktora cekanja postara :)
 
То је само станица, није усисивач.
 
Pise u mailu da 1000 kod vazi u aplikaciji
 
Poslednja izmena:
Da li reklamaciju na kvalitet uređaja (kupljen za crni petak 2023.) raditi preko Ananasa,prodavca ili ići pravo u servis?
Ja sam zapravo već zvao prodavca, upućen sam na servis, a u servisu kažu da mogu doneti komplet uređaj sa kutijom kod njih, ili ići preo Ananasa.
 
Piše na disku
 
A ja ko blesav gledam tu Sentinel sliku i pitam se jel moguce da ne vidim nigde godinu :D
 
Nazad
Vrh Dno