Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Sada i ja otkrih da važi samo preko aplikacije, pa sam otvorio aplikaciju. Međutim, tamo je korpa bila prazna. Na webu se proizvodi i dalje nalaze u njoj. Tada sam ih na webu dodao na listu želja (da ih lakše nađem u aplikaciji) i proizvodi su bili na listi želja u aplikaciji. Sada sam ih u aplikaciji dodao u korpu, ali korpa je i dalje prazna. Da li je neko ovo iskusio i koje je rešenje?
 
Meni ne radi na aplikaciji, sad sam probao... toliko o tome. EDIT: Ili ne važi još? Nego za vikend? EDIT2: Radi, nisam bio ulogovan...
 
Sada i ja otkrih da važi samo preko aplikacije, pa sam otvorio aplikaciju. Međutim, tamo je korpa bila prazna. Na webu se proizvodi i dalje nalaze u njoj. Tada sam ih na webu dodao na listu želja (da ih lakše nađem u aplikaciji) i proizvodi su bili na listi želja u aplikaciji. Sada sam ih u aplikaciji dodao u korpu, ali korpa je i dalje prazna. Da li je neko ovo iskusio i koje je rešenje?

Meni jeste jednom, izlogovao se i ulogovao i proradilo.
 
Kad pre, nigde nije stiglo obavestenje za kod da nisam procitao u temi 😣
 
Ananas i Spark, ja im se divim, Spark za pojedine uredjaje koje sam pratio i skoro kupio ima baš dobre niske cene bele tehnike. Sušilica gorenje koju sam kupio januara meseca po nekoj nazovi akciji sa cenom od 50 000 sada je na Ananasu u ponudi Spakr-a ima za 43 000 din. Inače ista sušilica je na gorenje sajtu 58 000, januara je cena bila 56 000 znači poskupela. Da je i crni petak kada je bio 15% popust ne može imati ovu cenu.
A ko se i razmišlja da kupi sušilicu sa TP bolju za ove pare garant neće naći.
 

Prilozi

  • Gorenje-DNP72N-Mašina-za-sušenje-veša-7-kg-TOPLOTNA-PUMPA-Online-prodaja-Ananas.png
    Gorenje-DNP72N-Mašina-za-sušenje-veša-7-kg-TOPLOTNA-PUMPA-Online-prodaja-Ananas.png
    256.5 KB · Pregleda: 165
Sada i ja otkrih da važi samo preko aplikacije, pa sam otvorio aplikaciju. Međutim, tamo je korpa bila prazna. Na webu se proizvodi i dalje nalaze u njoj. Tada sam ih na webu dodao na listu želja (da ih lakše nađem u aplikaciji) i proizvodi su bili na listi želja u aplikaciji. Sada sam ih u aplikaciji dodao u korpu, ali korpa je i dalje prazna. Da li je neko ovo iskusio i koje je rešenje?
Gde je lista želja u app??? Prevrnuh je uzduž i popreko, ali ne mogu da je nađem (što mi je jedna od većih zamerki). Inače, meni je radilo to sa korpom na webu i u app, tako sam zaobišao nedostatak liste.
Obratite pažnju ako na nalogu u sačuvanim adresama za isporuku imate neke dodatne napomene (npr. oko preferiranog vremena isporuke), znajte da se prilikom naručivanja iz app te napomene ne povlače.
 
Gde je lista želja u app??? Prevrnuh je uzduž i popreko, ali ne mogu da je nađem (što mi je jedna od većih zamerki). Inače, meni je radilo to sa korpom na webu i u app, tako sam zaobišao nedostatak liste.
Obratite pažnju ako na nalogu u sačuvanim adresama za isporuku imate neke dodatne napomene (npr. oko preferiranog vremena isporuke), znajte da se prilikom naručivanja iz app te napomene ne povlače.
Pored kućice sledeća ikonica.
 
IMG_3969.jpeg
Ovako je kod mene na ajfonu.
 
Na androidu nema te druge ikonice. 🙁
 
Ma isto je na androidu, sta vam je... Uvek tu i bilo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240316_152445_Ananas.jpg
    Screenshot_20240316_152445_Ananas.jpg
    159.9 KB · Pregleda: 132
I kod mene je android i izgleda kao na LMTD.
Probao da apdejtujes aplikaciju?
 
Verzija 1.20.2, ne nudi mi ništa novije. I nikad nisam imao tu ikonicu. Čak nemam ni taj poslednji hamburger meni, samo Home, korpa i nalog.
 
Opet su mi malopre poslali na dve mail adrese ovaj vaučer.. Radi.. ali sa naloga na kome ga niste iskoristili..
Hmm.. Žalicu se.. Ponavljaju isti.. Ranije sam dobijala različite vaučera na te 2 adrese.. 😂
 

Prilozi

  • IMG_20240316_160419.jpg
    IMG_20240316_160419.jpg
    95.8 KB · Pregleda: 140
Da li može Ananasova amdroid aplikacija da se prebaci u taman režim?
Vid mi popušta, ne vidim najjasnije slova :(
 
Mozda da potavis pitanje podrski Ananas aplikacije - pa i urade nesto po tom pitanju...
 
I kod mene je ikonica za listu želja prisutna. Andorid 11.
Nego, naručio sam u petak dve stvari kod različitih dobavljača, ukupno preko 4000, i iskoristio sam onaj kupon a1000.
Danas mi je stiglo obaveštenje da je porudžebina za jednu od te dve stvari otkazana.
Da li će popust da mi važi za onu drugu? (ako i nju ne otkažu :) )
 
Nazad
Vrh Dno