Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Pa ja bih dao onaj dan mi propade kupon od 1000 kad su svima davali, i posle toga nista da izvucem sve po 500
 
Cekajte, da li kuponi vaze 7 dana ili 24 casa? Na mejlu kad posalju jos uvek mi pise 7 dana, a pre nekoliko dana je neko pisao da su skratili na 24 casa. Sta je istina na kraju?
 
Vaučer ti važi do kraja današnjeg dana!
Vaučer kod možeš da iskoristiš za jednu kupovinu.

IMG_8178.png
 
Organizujemo se nas 100 sa foruma, otvorimo racun i svaki mesec doniramo po 5e to je 500e i svaki mesec jedan clan (od tih 100) ima pravo da potrosi sve :ROFLMAO: Bukvalno kupovina na 100 rata :D
Evo bolja ideja, Peca iscima Ananas da naprave saradnju i naprave PK BENCMARK od 1000 din:)
Ja izvukoh ovaj, na izvdvojenu ponudu koja je ugalvnom gluposti al ima nekih barbika pa ce malecka da se obraduje :)
1700331383267.png
:D
 
Još jednom i ja da zamolim da ako neko dobije popust od 1000 din. a da mu ne treba neka pusti u inbox.
Jako bi nam znacila u na pelenama za bebice.
Hvala!

ako nemas za pelene bilo bi dobro da se javis opstinskom centru za socijalni rad i zastitu. ako imas za pelene a molis za neke dusksice i pantalonice onda to nije lepo od tebe da spominjes decu. nije ovo fejsbuk.
 
Svašta će ljudi da kažu samo da dobiju vaučer, još stavi sliku neke ribe da se ražalostiš. Ccc
 
Meni je samo cudno kako kaze jos jednom da zamolim a to joj je prvi post. :unsure:
 
I ja da zamolim ako neko ima malo veci visak vaucer da mu ne treba, svaki dan sa dva naloga samo po 500 din izvlacim
 
Evo od mene 1500 dinara, ali uz mastercard. Važi od juče narednih sedam dana.
Eso4alxk
 
Ako možeš da svariš VidaaU operativni sistem onda je odličan
 
Da ne ispada da se samo kudi, meni su juče Ananasovci uredno dostavili klimu kupljenu pre 4 dana.
Uredno uračunat i popust od 10.000 din na ime vaučera.
Izašla klima 23k dinara.
Sad ću videti kako ću proći na TCL sajtu pri registraciji produženja garancije, a probaću da izboksujem o besplatnu ugradnju koju nude.
 
Kaže mi nevažeći kod za vaučer od 2500din koji sam dobio pre par dana. Prošlo je tri a dole u opisu stoji da je rok 7 dana. Jel imao neko ovaj problem? Jel vredi da ih kontaktiram?
 
Običan vaučer koji se dobija otvaranjem polja
 
Ako neko ima neki kod veći od 500, rado bih ga udomio. Nebitno da li je MC i običan.

Kao privatnu poruku naravno :)
Hvala
 
Nazad
Vrh Dno