Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Mislim da je takodje bitno da li sajt funkcionise i da li se paketi salju, meni i mojim ukucanima je u prvom talasu otkazano bar 60% porudzbina, tako da mi je definitivno pomoglo da procitam iskustva drugih ljudi i da znam da nisam jedini kome nisu poslali pakete, kako da postupim u tom slucaju i da znam kada su svoju uslugu popravili.
 
Tvoji (i od ostalih članova) postovi o statusima vaše pošiljke niti kome pomažu niti bilo šta.
Konkretan primer... porucis nesto od Sparka (posebno ako ti je nesto bitno,potrebno brzo da stigne),nema nikakvih desavanja... i zamisli sad nas 500 u isto vreme sa takvim problemom. I sad kao jedinke nas 500 kontaktira sluzbu sa istim pitanjem i dobija isti odgovor.Zar nije jednostavnije baciti pogled ovde i videti procitati kako su ljudi sa istim problemom prosli,i saznati sta otprilike mozes da ocekujes. Na osnovu tih podataka,kome je sta i kada stiglo sa Sparka sam otkazao porudzbinu i kupio je kod drugog prodavca na Ananasu.Bila je skuplja,al mi je vreme igralo bitnu ulogu. Topic ima naziv Ananas,onda je valjda logicno da se pise o svemu vezano za desavanja na tom sajtu. Ili porucim nesto,nema,nema,nema... u medjuvremenu artikla nestane iz ponude,kontaktiram njihovu sluzbu i pitam sta to znaci da li ce mi se otkazati porudzbina ili cu je dobiti. Odgovor je glasio "uspesno ste porucili cekajte odgovor prodavca".Znaci ako si glup,saznaces da si da nisi toliko bas glup,jer uspesno si porucio stvar i nista vise :D I zato mi je svaki post ovde vredan na svoj nacin i ne vidim vecitu potrebu da se neko pravi mudriji,pametniji,talentovaniji,sposobniji... licno obozavam humor,peckanja,prozivke,ali nikako da nacin da sebe uzdizem,a sagovornika spustam... malo je bzvz.

I jos... nije ovde u pitanju neka igrica ili razonoda,ljudi ulazu sopstveni novac,placaju uslugu,a onda je logicno da ocekuju da sve protekne bez problema,ili ukoliko se isti jave,da imaju neki feedback u ovom topicu... bar ja tako rezonujem. A dal ima sta jeftino,pa to valjda svako od nas ume da pronadje na sajtu,tek za to smatram da mu ne treba neki poseban vodic ovde
 

Društvo, uzeo bih ovaj tv. Ako neko može da mi kaže da li treba imati set top box (gledao bih isključivo kanale preko antene). Videh da su neki pisali o ovom modelu (zapravo tako sam i naišao na taj model).
 

Društvo, uzeo bih ovaj tv. Ako neko može da mi kaže da li treba imati set top box (gledao bih isključivo kanale preko antene). Videh da su neki pisali o ovom modelu (zapravo tako sam i naišao na taj model).
ne treba ti set top box, pise da ima t2 resiver
 
Ne treba ti, TV poseduje to, pogledaj specifikacije.

• Tjuneri: ATV, DTV-T/C/T2
 
Ovi stela Tv i ostala takva roba i slicna bice na KP posle 20 tog. krastavac takav smo narod sve nam malo, da nam neko prst nama malo hocemo celu saku
Ja narucio samo ono sto mi trebalo za kucu i hvala im na popustu ja sam zadovoljan.
 
Ode 55" tv, kako i ne bi kad je dobranih 80e jeftiniji od ostalih radnji (skoro trecina cene). Racunam da su sanse 70% da nam otkazu, 30% da prodje.
Steta, jos da znamo po kojem kriterijumu rade otkazivanje.
Stella tv jos 400 komada, air purifier jos 300, mislim da to za nedelju dana ide jos nize, jer su bas se resili da ih se otarase.
Ne znam za vas, ali ja sam se dosta opremio Kosili omeksivacima kao i Tesori kucnom hemijom, sundjeri, krpe, kese za djubre, papiri za pecenje (mada neki kazu nije zdravo jer kao teflon ima u sebi), i dobro mi je doslo. Kilo omeksivaca za 150din koliko je kostao Kosili je stvarno dzabe, iako su pred istek roka (manje od godinu dana), racunam da im nista ne moze biti.

Meni ionako godisnje 2L omeksivaca ode, pa ni toliko, a racunam da mu nista ne moze biti ako nije otvorena flasa.
 
Ovi stela Tv i ostala takva roba i slicna bice na KP posle 20 tog. krastavac takav smo narod sve nam malo, da nam neko prst nama malo hocemo celu saku
Ja narucio samo ono sto mi trebalo za kucu i hvala im na popustu ja sam zadovoljan.
Konkretno identican Stella TV komsa pre 3 godine u prodavnici mesovite robe kupio za 9.999 dinara,tako da ne verujem da ce tu moci da se obrne neka lova.
 
Tv kupe sa kodom za 7000 din a preprodavace ga za 9999 din evo videces

Ma znam sta pricas,al ko ce kupiti TV na KP sa istom cenom koja se reklamirala i u Maxi prodavnicama tokom svetskog prvenstva. A uostalom i nebitno je... taj ko hoce da zaradi na taj nacin verovatno ima 1000+e platu
I kako mu se pokazao tv, slika?
pisao sam vec,samo treba citati. Za takav TV je samo bitno da radi,a njemu radi vec 3 godine kao primarni uredjaj,tako da,sa te strane je ok
 
Ode 55" tv, kako i ne bi kad je dobranih 80e jeftiniji od ostalih radnji (skoro trecina cene). Racunam da su sanse 70% da nam otkazu, 30% da prodje.
Steta, jos da znamo po kojem kriterijumu rade otkazivanje.
Stella tv jos 400 komada, air purifier jos 300, mislim da to za nedelju dana ide jos nize, jer su bas se resili da ih se otarase.
Ne znam za vas, ali ja sam se dosta opremio Kosili omeksivacima kao i Tesori kucnom hemijom, sundjeri, krpe, kese za djubre, papiri za pecenje (mada neki kazu nije zdravo jer kao teflon ima u sebi), i dobro mi je doslo. Kilo omeksivaca za 150din koliko je kostao Kosili je stvarno dzabe, iako su pred istek roka (manje od godinu dana), racunam da im nista ne moze biti.

Meni ionako godisnje 2L omeksivaca ode, pa ni toliko, a racunam da mu nista ne moze biti ako nije otvorena flasa.
Meni pokazuje jos 494 tva i 312 air purifiera
Jel kupovao neko ovaj air purifier, jel se oseti razlika, jel se oseti čistiji vazduh u sobi?
Ma znam sta pricas,al ko ce kupiti TV na KP sa istom cenom koja se reklamirala i u Maxi prodavnicama tokom svetskog prvenstva. A uostalom i nebitno je... taj ko hoce da zaradi na taj nacin verovatno ima 1000+e platu

pisao sam vec,samo treba citati. Za takav TV je samo bitno da radi,a njemu radi vec 3 godine kao primarni uredjaj,tako da,sa te strane je ok
Jel 3 godine garancija?
 
Brate sto si besan,nisam ja kriv sto te provalili za poklone :p
Pa nije prvi put već da moram tebi posebno nešto da objašnjavam.
Svima ostalima je jasno iz prve ali ne tebi....
Pola tvojih teorija zavere nisam ni komentarisao da ne bih popio ban.

Meni pokazuje jos 494 tva i 312 air purifiera
Jel kupovao neko ovaj air purifier, jel se oseti razlika, jel se oseti čistiji vazduh u sobi?

Jel 3 godine garancija?
Mjok. Klasične 2
 
Ma kakva crna garancija, to dok se pošalje/odveze do servisa, jeftinije kupiti novi model 😁
 
Meni pokazuje jos 494 tva i 312 air purifiera
Jel kupovao neko ovaj air purifier, jel se oseti razlika, jel se oseti čistiji vazduh u sobi?

Jel 3 godine garancija?
ovo je filter za air purifier, ne sam air purifier. ja jos nisam stavljao jer stari filter radi ok, ali svakako ko god zivi u zagadjenijim mestima, kad ukljuci, i posle par nedelja otvori da usisa filter, videce ogroman sloj prasine, i to bas crne, i to je neminovno.
 
PostExpress preuzeo Metalac tiganje pre 5 dana, nikako da pozovu oko isporuke.
Levis teksas jakna poručena, stoji porudžbina u obradi 8 dana...
 
Ne znam za vas, ali ja sam se dosta opremio Kosili omeksivacima kao i Tesori kucnom hemijom, sundjeri, krpe, kese za djubre, papiri za pecenje (mada neki kazu nije zdravo jer kao teflon ima u sebi), i dobro mi je doslo. Kilo omeksivaca za 150din koliko je kostao Kosili je stvarno dzabe, iako su pred istek roka (manje od godinu dana), racunam da im nista ne moze biti.
Aj' daj koji link u vezi ovih Kosilija, Tesorija, omeksivaca i ostalih proizvoda koje pominjes.
Trebalo bi da se garancija tog tipa ostvaruje direktno sa manufacturer-om i da prodavac nema veze sa time, mislim da ananas daje 2 godine, posle toga saljes stelji
Ako Stella bude postojala za 3 godine. :ROFLMAO:
 
taj stella je isti kao sto su bili neki blueberry ili cat. povremeno se pojavljivali na trzistu, neki tableti, mp3 plejeri i sl.
uzeo sam kevi bberry i crko je vrv cim je prosla garancija. slika losa, zvuk jos gori. cena mu je bila 10-11k a uz njega je dobila i 3 kuhinjska aparata po izboru - ratosiljavanje. vredi za vikendicu ili za teletekst. za svakodnevno gledanje ne vredi.
 
Aj' daj koji link u vezi ovih Kosilija, Tesorija, omeksivaca i ostalih proizvoda koje pominjes.

Ako Stella bude postojala za 3 godine. :ROFLMAO:
Bukvalno kad kliknes na Svi Proizvodi izlazi Kosili prvo lol, prodaje ga Lomax Company. Tesori isto kucas samo i izadju Tesori de oriente proizvodi.
 
Dobio sam sinoć posle porudžbine neki smart sat i na slici je iskočio kao da je Mi Band fitnes narukvica a na sajtu piše neki Lenovo S2 Pro? Šta li se dobije ustvari?
 
Porucih i ja ovaj Stella tv za selo, za 7200 je stvarno smesno i pride dobih jos jedan novogodisnji ukras😂
 
Nazad
Vrh Dno