Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Taj su i meni poslali, sad sam iskoristio.
 
Može neko da proveri da ne radi i ovaj :)

Tu smo da ti pomognemo!
Ako je iznos tvoje korpe veći od 2.000 RSD, dajemo ti vaučer od 500 RSD! Tvoj promo kod:

88623797

 
Džaba vaučer ako prodavac neće da pošalje naručene proizvode. Gamad iz Aman-a mi otkazala porudžbinu.
Ananas ne treba da promoviše ovakve prodavce, ili treba da uvede ocenjivanje. Ovo je baš bezobrazluk.
 
Ne mora da znači da je do Amana. Ananasov sistem za lager ima problema, ne znam stvarno do koga je da to drži ažurnim ali često se desi da na Ananasu kao ima, a u stvari nema, a firma ne može ništa sem da otkaže porudžbinu. Mene su jednom tako zvali telefonom jer sam pokušao nekoliko puta da poručim ponovo istu stvar, bukvalno nemaš načina da znaš šta je u pitanju jer Ananas tako posluje.
 
Dve porudzbine uradjene u ponedeljak, danas stigle, jedna je preko Sparka,a ustavi je Computerland,a druga Crafter.
Jedan deo porudzbine jos nije stigao isto je bila kao prva Sparkt, stoji vec dva dana da je spakovano,ali City nije jos preuzeo, i ovo ostalo je islo preko Citija.
 
Pozdrav ljudi, da li je ovo realna cena za Xbox kod njih na sajtu, posto vidim da je svuda model skuplji i to ne male, skoro cena kao sa KP.

I da li vredi kupiti xbox ili ps5, nije bas mala razlika a na budzetu sam.
 
Ako sagledamo sve aspekte , mislim da je i dalje PS 5 bolja kupovina od Xboxa X. Takođe ukoliko je za decu manjeg uzrasta , mislim da više zanimljivijeg sadržaja pruža Xbox.

 
Danas mi je stigao Ananas paket koji je doneo PostExpress kurir. Preuzet juče, kurir zove jutros i najavljuje isporuku. Paket je doneo do vrata, dok neki City kuriri neće ni do zgrade da dođu, pa ih vijam po ulici. Ovo je deluxe usluga u odnosu na ostale isporuke u poslednje vreme. Nadam se da će Ananas ubuduće češće koristiti PostExpress.
 
Svi imaju povoljnije uslove ako si na ugovor, ne samo postexpress, uvek mogu da izadju sa individualnom ponudom, tako da pitanje ko je kome povoljniji....
 
Komedija, stigao mail pre 15 minuta sa kodom, ali ja bi rekao da je danas 13.04.😅
 

Prilozi

  • Screenshot_20240413_104947_Gmail.jpg
    Screenshot_20240413_104947_Gmail.jpg
    80.6 KB · Pregleda: 233
U konacnom racunu naplatise vise za 151 din iz nekog razloga..
 

Prilozi

  • bzv.jpg
    bzv.jpg
    72.7 KB · Pregleda: 185
Dostava na kućnu adresu 🤡
1000002719.jpg
 
Da li kada se posiljka podize u posti morate da date licnu kartu na uvid?
Takodje da li moze da se izabere onaj njihov paketomat, to mi je lakse.
 
Nekada traze LK a nekada ne, cak i u istoj posti.
 
Mnogo me nervira veštačko pumpanje cena i "WOW" popusti koji prate ovaj potez, posebno kada je Ananasov Spark u pitanju! :mad: Ova tastatura je na drugim mestima ~1000 din. skuplja.

[edit]
Našao u domaćoj radnji sa fiskalnim računom i 2 godine garancije za 5000.
 

Prilozi

  • Ananas.png
    Ananas.png
    156.6 KB · Pregleda: 106
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 437077

Pošiljka naručena u ponedeljak (01.04.). Već u utorak je dobila status "Porudžbina je spakovana", i evo već 4 dana stoji tako. Znam da stoji da je isporuka do 08.04. ali ide vikend a porudžbina još nije ni preuzeta od strane City Express-a.

Pisao sam mejl i Ananasu i City Express-u, od Ananasa dobio odgovor neki generički ali razumem da nije do njih. Ovde je problem do City Express-a koji već 4 dana ne preuzima paket. Od njih naravno nisam dobio nikakav odgovor.
10-i update verovatno, i dalje nista. Danas sam 2x zvao Ananas, prvi put mi kažu da je Aman poslao adresu preuzimanja City Express-u. U međuvremenu status pošiljke na sajtu City Express-a "pošiljka nije spremna za preuzimanje". Zovem opet, sad na Ananasu kažu da ima neki problem sa Amanom i da nisu spremili pošiljku za preuzimanje. Ko tu koga je*e. Neka lepo otkažu pošiljku a ne ovako da me vozaju.

I sad kao, obavestiće po hitnom postupku da se reši to i da će me obavestiti. To su mi već 3x rekli i nisu me obavestili. Definitivno poslednja porudžbina preko njih, džabe im i vaučeri kad su nesposobni.
 
Nazad
Vrh Dno