Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Neka obrise kes i videce se ali nece joj bas nesto znaciti, izgleda da su potrosena ona dva koje su odvojoli za danas. :confused:
 
Ne treba da se nerviramo, mi smo izabrali da ucestvujemo u nagradnoj igri kod prodavca koji krsi zakon time sto nije nigde objavio pravila i uslove nagradne igre, tako da ...
 
Tu si u pravu, nego kako vratiti middle click i desni click na staro, uz neki ff addon (?)... može i na pm.
 
Ne radi to samo Ananas, rade i ostali marketplace prodavci, Bazzar, Shoppster itd. Drze napucane cene, stave AKCIJA i SNIZENJE 50%, a kad pogledas na ePonudi cena ista kao regularna u drugim radnjama. :)
Ok. Kod Ananas Spark-a nije bilo tako, zato sam i napisao da je nova pojava.
 
(Na račun svih nas jedna...)
Gde čekaš NG?
- Na sajtu Ananasa, čekam novi vaučer 🤣
 
Pretpostavljam da ne moze ali ajd' da pitam...
Moze li se isti vaucer iskoristiti za vise kupovina u toku dana?
 
Godinu dana merkam zvucnike, prosle me zeznuli i otkazali, a ove izgleda nece ni doci do toga da narucim haha.
 
Izgleda da su podigli limit za oslobađanje od poštarine za Ananas+ sa 500 na 1500 dinara ?!?
Nigde ne piše ali tako mi se zaračunava.

Inače danas ima opet vaučer 2024/6000.
 
Poslednja izmena:
Radi vaučer današnji, upravo iskoristio. Meni se nije prikazivao, pa sam išao direktno preko linka, evo slika dole ako zatreba..

1704101327817.png
 
Izgleda da su podigli limit za oslobađanje od poštarine za Ananas+ sa 500 na 1500 dinara ?!?
Nigde ne piše ali tako mi se zaračunava.

Inače danas ima opet vaučer 2024/6000.

Jesu, nažalost.
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-01-01 at 10.33.33.png
    Screenshot 2024-01-01 at 10.33.33.png
    25.5 KB · Pregleda: 117
Jesu, nažalost.

Ja to obaveštenje nisam nigde uspeo da nađem. Mada nije ni bitno, tako je kako je...Očigledno su im se prodavci bunili što su morali da finansiraju troškove kurirskih službi za male narudžbine. Nije da nema logike, ali je neprijatno kad se jednom navikneš na limit od 500. Danas sam morao da 15 minuta prekomponujem narudžbine koje su od noćas prestale da budu na akciji, pa još ovo sa poštarinom ...
 
Iskoristio sam vaučer, radilo je, merkao sam Microlab FC330 odavno i evo sad kupio za 6666 din.
 
Nema vise vaucera :(
Ali stvarno nejasno da ne moze da se obavesti na toj gift strani da je podeljeno...nego pustaju u toku dana par puta, kao one pilice u lidlu kad stignu, pa ako se nadjes tad tu, nasao si se.
 
Ja to obaveštenje nisam nigde uspeo da nađem. Mada nije ni bitno, tako je kako je...Očigledno su im se prodavci bunili što su morali da finansiraju troškove kurirskih službi za male narudžbine. Nije da nema logike, ali je neprijatno kad se jednom navikneš na limit od 500. Danas sam morao da 15 minuta prekomponujem narudžbine koje su od noćas prestale da budu na akciji, pa još ovo sa poštarinom ...

Nije obaveštenje. Ovo je screenshot maila koji sam dobio nakon što sam postao a+ kluba, dok informacije na sajtu i dalje nisu ažurirane.
 
Vec ne radi vacuer :cautious:
 
Nazad
Vrh Dno