Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Sta se desava kad platis deviznom a dodje do ovoga iznad, posto konvertuju u dinare prilikom kupovine kako je kod vracanja
 
Za razliku od ovih, kp prodavci makar znaju šta imaju na stanju i odmah odgovore
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-07-13-03-23-22-404_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-07-13-03-23-22-404_com.android.chrome-edit.jpg
    116.7 KB · Pregleda: 143
U zadnje 2-3 nedelje su mi otkazali ili delimicno otkazali 4 posiljke, prakticno vecinu stvari koje sam narucio.
Narucio sam npr ventilator, proverio sam pise da moze da se doda oko 80, sutradan stize poruka o otkazivanju.
Sve sam narucivao sa Spark.
Za sada mi nisu nijednu refundirali. Samo gubljenje vremena i nista drugo.
 
U zadnje 2-3 nedelje su mi otkazali ili delimicno otkazali 4 posiljke, prakticno vecinu stvari koje sam narucio.
Narucio sam npr ventilator, proverio sam pise da moze da se doda oko 80, sutradan stize poruka o otkazivanju.
Sve sam narucivao sa Spark.
Za sada mi nisu nijednu refundirali. Samo gubljenje vremena i nista drugo.
Koji ventilator si porucio? Ja bas sad gledao da porucim neki, crkao mi je stari. Pa da ne ubodem taj sto nema na stanju :LOL:
 
Imate VOX-ove ventilatore 40% snizene, danas komsinica kupila 2 kom.
Ne moze online da se poruci mora da se ide do radnje
Kod:
https://www.voxclub.rs/dodji-i-kupi-nosi
 
Rekao bih da se ananas raspada...
Utorak popodne poručim, rok 14-18 jul.
Platim karticom.
Sreda 14h status zapakovano.
Od tada status se nije menjao.
Zovem da vidim šta je, ne znaju ništa, ali da se ne nadam da će stići sutra. A od prekosutra sam na odmoru. Ne može se ni otkazati nego kada ga preuzmu pa kažeš kuriru... pa se cimaš oko refunda. Nikad više.
 
Zdravo, moze li mi neko ukratko reci da li je sigurno da se poruci preko Ananasa (ima 100 strana pa ne mogu sve procitati, a misljenja su mi podeljenja). Trebao bih da narucim Ryzen procesor za oko 30.000.
 
Poruci slobodno, ali bolje plati prilikom preuzimanja, jer ako se desi da ga nemaju na stanju, a platio si karticom, bice ti blokirano tih 30.000 bar jedno 2 nedelje dok ne izvrse povrat.
 
Biće blokirano onoliko koliko banci treba da oslobodi rezervaciju. Novac se prebacuje ananasu tek prilikom uručenja.

Meni recimo u intezi duže od dan nije trajalo.
 
Zdravo, moze li mi neko ukratko reci da li je sigurno da se poruci preko Ananasa (ima 100 strana pa ne mogu sve procitati, a misljenja su mi podeljenja). Trebao bih da narucim Ryzen procesor za oko 30.000.
Koji je to CPU na ananasu jeftiniji nego u drugim prodavnicama?
 
To su potpuno OK prodavnice i postoje dugo.
 
VIP House čak više nego korektni.
 
172e kod madzara
 
Nema u VipHousu tog procesora, a verovatno i u AMaze-u.

Ako ima Ananas na stanju za 27k koliko vidim da traže, kod nas trenutno najpovoljnije. Ako može i hungaroring, onda ovo što Nes kaže.
 
Ma znam...Nego necu da se zezam iako je CPU zbog par crvendaca. Inace je bio do pre neki dan u "A-tom" i dzeri ali ga sad nema na stanju a "BC" rok "grupa" podigla ulaznice za 10.000 pa je sad 36k
 
Nema šta da se zezaš. Koliko vidim, kod drugih je skoro 40.000 dinara sada. Samo odaberi ovo da platiš pri prijemu i dobar si. Ako nemaju, što je poveća šansa za te novce, makar ti neće zarobiti novce kao što ti ljudi rekoše i pre mene.
 
Pa imas onda 5800x za 27.200 din kod nas
 
U G je 28.000. Piše da imaju na stanju u dve radnje u BG.
 
U G je 28.000. Piše da imaju na stanju u dve radnje u BG.
try again no way GIF
 
Nista, hvala vam na odgovorima. Video sam i taj u G-tronu pa ce mi to biti druga opcija ako ga ne bude bilo na Ananasu. 5800x sam izbacio jer je dosta slican kao 5700x, a vise se greje pa bi mi onda trebao bolji hladnjak.
 
Glavni argument mu je što ima GPS, i što je kompatibilan sa Strava aplikacijom (tj. možeš da eksportuješ svoje šetnje/vožnje u nju). I meni dodatno što ima i basket kao "activity" za praćenje.
Ostalo je manje više kao kod ostalih satova iz tog cenovnog ranga. Ali koji nemaju GPS, da ponovim. Pristojna izrada, nije mi se puno ofucao nakon pola godine korišćenja.
Uglavnom, cenovno i funkcionalno idealan model da testiraš treba li ti uopšte pametan sat ili ne. Ili ćeš ga na kraju pretežno koristiti da bez vađenja telefona iz džepa/torbe vidiš ko te zove/šalje ti poruku...
 
Nazad
Vrh Dno