Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje,zamena vaučera i deljenje ananas linkova - instant ban)

Takodje slicna iskustva kao @delboy, bez zamerki, one varijante sto su bile da zeznu cenu, pa otkazu, to im prastam...
 
Televizor za 290 dinara nisam ni naručio pa nisu imali ni šta da otkažu. Sve je do sada bilo u redu i jedna reklamacija brzo rešena kad je prodavac poslao pogrešan artikl.
 
Ja nemam tih problema sa čekanjem porudžbine. Meni ih jednostavno otkazuju (90% je Spark u pitanju) :ROFLMAO:
Prekjuce prvi put narucih, isto spark, tablet redmi pad, stigao juce, oznaka anans direkt. Citao sam da se ljudi zale kako im otkazuju porudzbine, izgleda da sam imao srece. Kod mene na poslu ananas zovu amazon prop'o :D
 
Nisi ti imao srece, jer je to normalno da sve prodje kako treba, nego ovi sto su im otkazilvali nisu imali srece.
Kod mene su kasnjenja bila par dana jedino ako je nesto bilo na jakoj akciji, pa predpostavljam nisu postizali, ono sto je bilo redovno, stizalo je za dan-dva, bilo je slucajeva i 10-15 dana,ali u tom slucaju su i stavljali takav rok isporuke, tako da sve korektno. Imao sam i povrate i reklamacije, sve je odradjeno, malo duza je bila procedura,ali je sve ispostovano.
 
Poslednja izmena:
Prekjuce prvi put narucih, isto spark, tablet redmi pad, stigao juce, oznaka anans direkt. Citao sam da se ljudi zale kako im otkazuju porudzbine, izgleda da sam imao srece. Kod mene na poslu ananas zovu amazon prop'o :D
Ja mislim da sa Ananas direkt nisam imao otkazivanje. Nisam 100% siguran, ali čini mi se da je tako. Imao sam probijanje roka dostave, bilo je jednom zanimljivo kad paket, kada su ga upakovali onako bogato kako to rade, nije mogao da stane u paketomat, pa je onda nekoliko dana stajao u magacinu Citija, dok nisu sredili papire da se isporuči na kućnu adresu.
Sva ova otkazivanja su "običan" Spark prodavac i većina proizvoda je po punoj ceni, dakle nije neka akcija. Počinjem da sumnjam da su ubacivali artikle koje nemaju, samo da bi veštački povećali ponudu.
 
Realno da. Ananas je pridobio korisnike u početku zbog besplatne dostave i to danas za sutra. Naravno, odlične akcije su ono što je nama bila najveća korist. To je bilo dok su njihove firme bile jedine na platformi. Sada su napravili finu bazu prodavaca, koji uglavnom nude pune cene, jer imaju svoje e-prodavnice i ovo je samo još jedan dodatni kanal distribucije za njih.
Cene su sve lošije, danas sam gledao neke stvari i Ananas je najskuplji ponuđač na Eponudi. Čak i sa MC kodom budu skuplji. Uz mnogo problema oko povrata, reklamacija i fantomskih transakcija, ne vidim neku prednost u odnosu na konkurenciju.
Ја гледам и itsvet.com. Нема свих продаваца нити свих производа на eponuda. Најбоље тражити директно на сајту неке фирме.
 
Naravno, nego moj akcenat je bio na tome da su ranije bili najpovoljniji ili među najpovoljnijima, što je uz besplatnu i brzu dostavu bila prednost u odnosu na sve ostale. Tada nije bilo otkazivanja, tako da je kupovina bila sigurna u smislu da znam da dobiti proizvod.
 
Upravo sam rešio da ih stavim na muke :)

Status: Porudžbina je kreirana
Pošiljalac: Spark
Rok isporuke: 03. - 05.jul
Dostavljač: U obradi
 
Tek od 3000 din free dostava zakinuli ga :)
 
Ako su vec ubacili troskove dostave mogli su da se potrude da dostava paketa na paketomat bez obzira na cenu bude besplatna kao sto to ima Shoppster, naravno ukoliko paket moze da stane u paketomat po dimenzijama. Neke sitnice sada porucivati za po 300,400 dinara nije uopste isplativo, jos ako su od razlicitih prodavaca to tek nikako.
Ako su nas vec navikli na besplatnu dostavu, dajte nam neku opciju makar malo i pesacili do pumpe ;)
 
Nekad možda i previše očekujemo od regionalnih firmi. Posebno što je akcenat često na ceni i vaučerima koje nam daju.
Recimo kad odea u Gigatron imaš sve i odmah kupiš i završis sve ali je često dosta skuplje od Ananasa. Nekome znači da odmah uzme i plati po većoj ceni. A nekom znaci niza cena uz poneke probleme i da ne bude "u istom danu". Imamo različite potrebe svi . Jeste opcija i ko prati manje povoljne firme da je nešto baš povoljno. Ali opet nemaju svi ni volje ni vremena pa ni za znanja za to..

Jednostavno nikad nije sve savršeno i za sve.
Kritika jeste uvek dobro došla i treba da se popravljaju. I svakako nisam protiv kritike istih
 
Televizor za 290 dinara nisam ni naručio pa nisu imali ni šta da otkažu. Sve je do sada bilo u redu i jedna reklamacija brzo rešena kad je prodavac poslao pogrešan artikl.
Ja sam dobio samsung 55" za 3000 din, takodje sam dobio nekoliko vaucera po 5000 dinara nekoliko sedmica pre toga. Nista od toga nisam trazio niti sam im ja gresku napravio.
Desavalo mi se da naletim na artikle u drugim online shopovima koji su ocigledno ili manje ocigledno sa pogresnom cenom i u 50% slucajeva su mi isti artikal slali. Ne znam sta nije u redu da ti nesto narucis po ceni koju su oni odredili, pa nisi im ti pravio sajt i nisi im ti kriv ako je cena pogresna?
Nikad nisam zvao korisnicku podrsku da kukam i da maltretiram te mucene ljude jer realno ni oni nisi krivi za to. Porucim kad vidim nesto jeftino pa ako posalju - posalju.
 
Nikad nisam zvao korisnicku podrsku da kukam i da maltretiram te mucene ljude jer realno ni oni nisi krivi za to. Porucim kad vidim nesto jeftino pa ako posalju - posalju.
E u tome je fora, ne kukaš i app. To je u redu.
 
Ma salim se, i neka si... web developer ih je mozda i ojadio, al krajnja korist tvoja.
 
Do sada sam samo tri puta poručivao na Ananasu.
Dva puta je bio Spark, a jednom Uspon i moram da pohvalim da je sva tri puta stiglo za max 3 dana i po dobrim cenama.
E sad, cene na "akcijama" su posebna priča.
Pošto jurim trenutno neku tastaturu, pre neki dan iskoči reklama sa extra popustima za iste.
Elem, cena po radnjama je manja nego na njihovim popustima...
 
Upravo sam rešio da ih stavim na muke :)

Status: Porudžbina je kreirana
Pošiljalac: Spark
Rok isporuke: 03. - 05.jul
Dostavljač: U obradi

Status: Porudžbina preuzeta iz Paket zone
Pošiljalac: Spark
Dostavljeno: 30. 6. 2023.
Dostavljač: M&M Express

Pošiljka: #EE03T-36JUN-DS
Status: Porudžbina je otkazana
Pošiljalac: Spark
Dostavljač: U obradi

Dakle, 50-50% šanse da paket stigne. Pozdravljam što sada porudžbina od više prodavaca može u paketomat i paket zonu.
 
E u tome je fora, ne kukaš i app. To je u redu.

Pa nije, baš je fora da se digne glas za neku garanciju produženu po mogućstvu, sa sve popunjenim garantnim listom i pečatom jer čovek uz potrebe ima i neka prava 🙂
 
Nisam kupovao ništa na Ananasu ali sam video sada neki skuplji TV pa me zanima da li ima neka fora da se dobije neki kod za popust, nešto tipa za prvu kupovinu, kupovinu preko aplikacije i sl.?
Ili je trenutno jedini kod za plaćanje Masterom uz umanjenje od 1000 dinara.
 
Poručio u ponedeljak Air fryer , stigao juče pre podne.
Iskreno iznenađen sam ovako efikasnom i brzom isporukom, svaka im čast.
 
Ja sam cekao eksterni dvd rom 11 dana. Slepci. Narucio tamo samo zato sto u radnjama niko nema. Na sajtu imaju sve a kad odes, izvinite, trenutno nemamo na stanju ali mozemo da porucimo pa to stiglo za 2-3 dana.🤬🤬🤬🤬
 
Ako želite da vam brzo stigne gledajte samo a direkt, sve ostalo je lutrija. Meni je đak isporucio nakon dve nedelje, dok a direkt uglavnom stiže za jedan radni dan.
 
Ja sam cekao eksterni dvd rom 11 dana. Slepci. Narucio tamo samo zato sto u radnjama niko nema. Na sajtu imaju sve a kad odes, izvinite, trenutno nemamo na stanju ali mozemo da porucimo pa to stiglo za 2-3 dana.🤬🤬🤬🤬
Pre stigne sa Amazona kad se poruci :D
 
Da li je imao ko iskustva sa City Express dostavom sa Ananasa?
Poručih klimu preko njih baš zbog te "dostave do vrata" koja se do sada ispostavila tačnom i videh da je dostavljač City Express, a znajući njih...
Do sada sam imao pozitivna iskustva sa M&M i Ananas Express
 
Ja mislim da za te kabaste stvari nisu dužni da nose do vrata.
 
Porucih i platih karticom 2 gume, porudzbina otkazana, nema na stanju...

Cekam pare nazad, ko zna kad ce...

Kupovati vise necu kod njih pa sad da mi posalju 5 guma gratis.

Screenshot_20230713-001333_Gmail.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_20230713-001214_Chrome.jpg
    Screenshot_20230713-001214_Chrome.jpg
    61.4 KB · Pregleda: 40
Nazad
Vrh Dno