Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje,zamena vaučera i deljenje ananas linkova - instant ban)

Koliko se realno ceka na dostavu? Stoji 3-7 dana, ali nadam se da nece biti bas poslednji dan
 
Neki trimer za kosu bežični za preporuku sa ananasa? Ako vredi uz ovaj kupon. Ne znam ni dal imaju neki povoljan a ok putni kofer...

Da se iskoristi akcija ako ima šta vredno
 
Sad izgleda naplacuju dostavu od kad su dali ovaj popust, znaci realno 750 popust ili ako vise stvari narucis jos manje.
 
Sad izgleda naplacuju dostavu od kad su dali ovaj popust, znaci realno 750 popust ili ako vise stvari narucis jos manje.
Zavisi da l si u a+ klubu. Tamo je valjda sad preko 500dinala da bi bilo besplatno
 
Postajes clan a+ kluba nakon prve kupovine sacuvanom karticom, je l tako? Hteo sam sad da uzmem par sitnica od vise prodavaca i vidim da za svakog ide posebno naplata dostave 🙁
 
Clan a+ kluba ima besplatnu dostavu preko 499 dinara ukoliko je celokupna porudžbina od 1 prodavca. Čini mi se da takk nije bilo ranije.
 
Nije bilo, od prekuce promenili, clan sam a+ i bila je besplatna postarina za sve, bez obzira na iznos, bas gledao preko dana da uklopim nesto preko 3k, da iskoristim vaucer, sve bilo besplatno, kad uvece isto to u korpi i placa se postarina za posiljke ispod 500din...
 
Pisalo je oduvek tako u uslovima, s tim da su 2-3 puta reklamirali besplatnu pošiljku za sve, što je eto trajalo do juče. A+ klub realno nije imao funkciju do juče. Sad bi bilo očekivano da uvedu i neke dodatne pogodnosti za članove, što isto reklamiraju od početka.
 
Realno da. Ananas je pridobio korisnike u početku zbog besplatne dostave i to danas za sutra. Naravno, odlične akcije su ono što je nama bila najveća korist. To je bilo dok su njihove firme bile jedine na platformi. Sada su napravili finu bazu prodavaca, koji uglavnom nude pune cene, jer imaju svoje e-prodavnice i ovo je samo još jedan dodatni kanal distribucije za njih.
Cene su sve lošije, danas sam gledao neke stvari i Ananas je najskuplji ponuđač na Eponudi. Čak i sa MC kodom budu skuplji. Uz mnogo problema oko povrata, reklamacija i fantomskih transakcija, ne vidim neku prednost u odnosu na konkurenciju.
 
za neke stvari ananas je odlican. npr uzeo trimer za kosu/nbradu na akciji 50% pa jos mc. stvarno nije lose. i jos par stvari sam uzeo sve sitno a opet covek pamti da treba da uzme jednog dana. tako da sam prezadovoljan
 
Poštovani gospodine Jovanoviću, obavite onlajn kupovinu svojom Mastercard karticom Raiffeisen banke na Ananas.rs u ukupnom iznosu od najmanje 3.000 RSD i ostvarite pravo na umanjenje računa od 1.000 RSD odmah, uz unos promo koda Mastercard1000!

Period trajanja pogodnosti je od 20. juna do 19. jula 2023. ili do iskorišćenja raspoloživih vaučera predviđenih za ovu kampanju.

Saznajte više o jednostavnom i sigurnom onlajn plaćanju, kao i o detaljima promocije klikom na dugme niže.
 
Ne pada mi na pamet da placam karticom otkad su (ne samo meni vec i drugima na forumu) rezervisali sredstva na kartici, verovatno ih odrezervisali posle par dana pa onda skinuli posle 2 meseca definitivno. Treba da mozgam kakva im se zbrka desila u sistemu i zasto uopste mogu posle 2 meseca da povuku sredstva sa kartice sa koje su vec rezervisali/odrezervisali sredstva. Nisam protivnik placanja karticom online, cak se moze reci i suprotno, ali ovakav diletantizam me odvraca od placanja na taj nacin na "srpskom amazonu".
 
A pise da ima kod mozda ne mora sa karticom nego se samo unese

Promo kod: Mastercard1000
 
Tako je, samo kod, ja sam danas kupovao.
 
@delboy 'naci platices pouzecem?
 
Ja sam upravo pokusao, kad stavim plati prilikom preuzimanja-ne prihvata kod, kad stavim karticom-prihvata...
 
Ja sam pre nedelju dana kupio karticom, sad vidim da su sredstva i dalje rezervisana.. Inace porudzbina stigla za 3 dana
 
@Nes*

Stavio sam placanje karticom pa ukucao kod, ali mislim da moze da se ukuca kod i bez toga, mada vidim da je neko napisao da je probao i da nece
 
Nisam video da se vodi diskusija oko placanja ili neplacanja karticom, nisam znao da se u 2023-oj ljudi plase da plate karticom, imao sam nekih 50-60 kupovina, sve placeno karticom i ni jedan problem. Video sam da je neko spomenuo kod pa sam se nadovezao. A.ovo drugo sto sam napisao da mozda moze je zato sto nisam proverio da li moze ili ne. Samo bez nervoze,, diskusija i sluzi da se na kraju dodje do prave informacije.
 
Nije problem moze li, nego sto postoji sansa da vam jos neki put proknjize kao nekima u temi, javice se vec
 
Nije problem moze li, nego sto postoji sansa da vam jos neki put proknjize kao nekima u temi, javice se vec
Upravo to. Platio sam 4 puta karticom u periodu novembar/januar, rezervisana sredstva kroz bankovnu aplikaciju, verovatno odrezervisana posle par dana,( sto tada nisam ispratio jer imam i deviznu partiju vezanu za racun, pa mi ukupno stanje prevodi u dinare kad dobijam SMS), da BI MI KONACNO sredstva bila skinuta 28. februara ove godine, cak vise od 3 MESECA posle inicijalne transakcije u novembru prosle godine!
Ovo mi je iz najmanje dva aspekta skandalozno, jer:
- da u februaru nisam imao sredstava na racunu, otisao bih u minus pa bi mi banka obracunavala zateznu kamatu
-da sam platio kreditnom a ne debitnom karticom, (kao sto cesto radim online) pa podelio na rate u dogovoru sa bankom, a onda sredstva budu odrezervisana, pa skinuta posle 3 meseca, mogu misliti kakva bi zbrka bila
A da ne pominjem to odakle ima pravo posle toliko vremena da "pozivaju" sredstva koja nisu povukli na vreme (u roku od par dana od kupovine)?
Takodje, komunikacija sa ananas podrskom je bila smehotresna, nisu mogli da shvate sta ih uopste pitam prvobitno, pa su onda stidljivo priznali "da je bio bug na platformi za neke transakcije", i dobih obecanje "necemo vise da skinemo sredstva, majke nam".

Svi koji placaju karticom na srpskom amazonu neka slobodno nastave, svako radi po svom nahodjenju, ali nemojte se posprdavati floskulama "ko se plasi u 2023. placanja karticom online" kao pojedini clanovi ovde, jer to isto moze i vama da se desi, posto ja nisam jedini, kako smo tada utvrdili na temi.
 
Greske postoje da se isprave, ovde na temi ima desetine ili stotine ljudi koji kupuju na ananasu i koji su imali po više kupovina, broj ljudi koji su imali problema sa plaćanjem karticom na anansu je i ovde na benchu zanemariv, a u totalu ananasa je najverovatnije statistička greška. A naravno da je odluka svakog pojedinca da li će sa kupuje i kako će da plaća, ananas ne daje vaučere na lepe oči već zbog nekog benefita, kome se sviđaju uslovi prihvati, kome ne ide dalje, nema tu neke preterane filozofije.
 
Ma baš je srpski amazon, pa maxi online za Beograd daje vaučere godinama a i ima termin danas za sutra /prekosutra.

Kod domaćeg amazona se itekako čeka u poslednje vreme na dostavu, ja sam očekivao zaista klik bum tras kao na reklami, klik i eto sutra dostave kao i kad su krenuli? Šta se desilo njima u međuvremenu 👇
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-06-27-10-28-55-448_com.mi.globalbrowser-edit.jpg
    Screenshot_2023-06-27-10-28-55-448_com.mi.globalbrowser-edit.jpg
    321.3 KB · Pregleda: 72
Da kucnem u drvo, nisam imao do sada nikakav problem, mada sam već i omanjio sa kupovinom kod njih. Još uvek imam besplatnu poštarinu, artikle koje naručujem su na velikim popustima (uzeo sam neke RBG kulere za računar) i plus imam 1000 dinara dodatnog popusta. Ono što bi me koštalo u nekoj prodavnici računarske opreme 4500 plus dostava, platio sam 2500 na ananasu, tako da nemam zamerke. Pošiljke su uglavnom stizale na prvi naznačeni datum, videću kada će stići ovo od juče, nadam se do kraja ove nedelje.
 
Moje iskustvo nije bas najbolje. Ceka se dugo, plus ako ti posalju pogresan proizvod to se oduzi. Jedino bih pohvalio podrsku, vidi se da postoji zelja da se rijesi problem
 
Ja bez neke potrebe da hvalim ananas, nisam prakticno ni jedan proizvod čekao duže od 4-5 dana, izuzev Redmi slušalica koje sam naručio ako se dobro sećam 30.12. pa su me uhvatili praznici i isporuka bila u desetak dana, ostalo uglavnom prvi datum koji bude u terminu isporuke. Ako bude dobrih akcija, vaučera i beaplatnog slanja nastaviću da kupujem, ako ne, onda nema ničega što ih izdvaja u odnosu na druge.
 
Nazad
Vrh Dno