Šta je novo?

AMD Radeon RX 6000 Thread

Pa ova serija nije nikakva za kopanje, ovde je problem preslaba proizvodnja :/
 
To je za one koji za koju godinu budu kupovali ostatke tih pomija da se igraju, pa da imaju neki izbor.
Da li uopste i vredi uzeti u razmatranje takve pomije koje su se kuvale 24/7 + 365 dana, makar to bilo i za 50% ispod prvobitne msrp cene? (sto verovatno nece biti)
Posebno ako se uzmu obzir 3080 koje su vec po dizajnu TA peci...
 
Da li uopste i vredi uzeti u razmatranje takve pomije koje su se kuvale 24/7 + 365 dana, makar to bilo i za 50% ispod prvobitne msrp cene? (sto verovatno nece biti)
Posebno ako se uzmu obzir 3080 koje su vec po dizajnu TA peci...
Ne osim u izuzetnim situacija a pa lično poznaješ coveka. Naši idu na max profit i garanciju, posle toga im je svejedno, bilo bi idealno da crkne zapravo za vreme garantnog roka.
 
Da li uopste i vredi uzeti u razmatranje takve pomije koje su se kuvale 24/7 + 365 dana, makar to bilo i za 50% ispod prvobitne msrp cene? (sto verovatno nece biti)
Posebno ako se uzmu obzir 3080 koje su vec po dizajnu TA peci...
Vredi za one koji imaju finansijsko/mentalnu barijeru da daju 1000€ za neku komponentu (u ovom slucaju graficku karticu). Drugog izbora nece imati ako budu hteli da se igraju na kompjuteru. Ja sam imao u planu da na leto uzmem neku 5700 ili mozda 6800 za nekih 400-500€, ali po svemu sudeci, jos dugo cu se igrati na RX480.
 
 
Zasto bi se nesto kuhalo ako ne radi full snagom??
A druga stvar je kako ce te vi znat za 6/8mj il kad vec pukne balon ikad bude hrpa gpu po oglasima koje su rudarile koje ne?

Eo ja sam nakon 10 dana lovljenja 3060ti/3070 i propustene 2 prilike za kupnju, na kraju
danas opalio xfx rx6800 obicnu..
mala kad dodje ima odmah da u rudnik ide da otplati PReplaceno...
 
 
360mm hladnjak na kartu koja nema smisla...žali Bože materijala i para...
 
Kakva je trenutna situacija na trzistu, prodace se sta god da izbace...
 

Lol komentari su vrh :D
 
Je li ok 1200e za Radeon RX 6800 XT Taichi X 16G OC ?
 
Ma pitao informativno, pojavilo se bilo par komada kod dobavljača, odmah prošlo...
 
Ako imas para za novu grafu, cekaj... Ako nemas, isto sacekaj...

Postoji mogucnost da ce biti manji prozor preko leta (navodno manji ciklicni pad kriptovaluta + laksi/veci promet robe zbog leta i umanjenih restriktivnih mera).
U suprotnom cekamo krah kriptovaluta i rasprodaju grafickih, kao i svi drugi.
 
Prezivecemo do leta, bez brige :D
 
Pa, teško da će biti kraha kriptovaluta, ali nešto se kuva, jer Ameri ispeezdeše što su najveći kriptorudari u Kini i Iranu, pa će nešto morati da se menja.
 
Ja svoju jos nisam ni otvorio... ko zna da l je uopste grafa unutra :D :D :D
 
 
Bas da vidimo taj najavljeni msrp i cene u radnjama :LOL::ROFLMAO:🤑
 
Ja svoju jos nisam ni otvorio... ko zna da l je uopste grafa unutra :D :D :D

A zasto?
JA ko malo dijete nisam mogo docekat ni da mi lik posalje jace PSU, vec oso kupio novo.
Samo stekaju mi win dok kopam.ne znam zasto,. A kazu da bi se trebalo norm radit?
 
Da hoće izaći neka 6600 XT a da bude oko 300 evra sa performansama boljim od 5700 XT... Pusti snovi... 😌
 
Nazad
Vrh Dno