Šta je novo?

AMD Radeon RX 480 tema

Ne bih znao da ti kažem, nisam pratio na tom času. :)
 
Ne znam,imam samo 4gb varijante.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Evo da rasvetlim situaciju:
Uzeh 480 8g,kod se uzima tako sto zovete radnju gde ste kupili a koja ucestvuje u promociji,izdiktirate broj racuna (tako je u emmi) i posalju vam na mail posle par dana. Meni treba da stigne do utorka

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pohvala za doticnu firmu meni su za red devil 470 4gb poslali kod za Hitman ;)

Evo da rasvetlim situaciju:
Uzeh 480 8g,kod se uzima tako sto zovete radnju gde ste kupili a koja ucestvuje u promociji,izdiktirate broj racuna (tako je u emmi) i posalju vam na mail posle par dana. Meni treba da stigne do utorka

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Uzeh i ja ovu 480 8GB sa akcije i evo sta me docekalo umesto logoa ploce
b9baac8a1d1499d74d87f9ed5c6d6563.jpg

Takodje kada pokusam neki test odmah restart. U winu nema problema, cak sam igrao gtaV nekih pola sata.
Sta mi je najpametnije ciniti, da li da je saljem na reklamaciju i trazim novu, da lu ce uvaziti ili da trazim pare nazad?

Poslato negde iz svemira
 
Obavezno, ali da bi brze zavrsio idi direktno u servis, nemoj preko radnje izgubices 15 dana... U servisu ce odmah istestirati, dobijes potvrdu da ne valja i zamenice ti za drugu...

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
 
A gde se nalazi taj servis? I kako ide reklamacija za online kupovinu?

Poslato negde iz svemira
 
Pa imas valjda garanciju ? Tu ti pise ko je uvoznik a preko njega saznas i servis.
 
Uzeh i ja ovu 480 8GB sa akcije i evo sta me docekalo umesto logoa ploce
b9baac8a1d1499d74d87f9ed5c6d6563.jpg

Takodje kada pokusam neki test odmah restart. U winu nema problema, cak sam igrao gtaV nekih pola sata.
Sta mi je najpametnije ciniti, da li da je saljem na reklamaciju i trazim novu, da lu ce uvaziti ili da trazim pare nazad?

Poslato negde iz svemira

Imas broj call centra na sajtu,zoves i objasnis situaciju,poslace ti kurirsku sluzbu da preuzme ili da odes do radnje u gradu koja ce sve odraditi.
 
A gde se nalazi taj servis? I kako ide reklamacija za online kupovinu?

Poslato negde iz svemira

ne bi trebao ti mnogo njima da objasnjavas samo kazi neradi hocu da vratium nisam zadovoljan, kakav servis ? kupio si kartu i kazes ne radi ? zamene za novi i cao.
 
Mora kroz proces reklamacije dali kupio u radnji,sajtu ili povrat novca zbog nezadovoljstva.
 
Pa napisao je "kako ide reklamacija za online kupovinu", tako da ima zakonskih za online kupovinu 14 dana fora da je vrati i uzme odmah pare nazad bez da se cima sa servisima.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Zavisi na koji način je kupio kartu.
http://forum.benchmark.rs/showthrea...-u-II-Postu)&p=1019406&viewfull=1#post1019406
Ako je kupio u radnji - mora da prođe kroz proces reklamacije.

Ako je kupio u radnji onda ga stiti novi zakon koji mu kaze da roba kupljena u prvih 6 meseci se ne servisira nego se menja za novu ako postoji ili neku slicnu ili ako kupac hoce da doplati za skuplju.

To ti je isto kao da kupis auto i isteras ga iz fabrike i nisi ni dosao do puta kako treba auto stane i nece ni da mrdne i oni ti kazu e znate auto mora u servis ali ne ovde kod nas nego na drugo mesto pa kada ustanovimo kvar e onda ce vas zovemo. Ne nego bi im reko znate sta ja odavde idem ili sa autom ili peske sa parama u dzepu pa vi birajte.
 
Zvacu call centar da vidim sta ce oni da kazu. Da nosim kartu licno u servis mi se ne isplati, nisam iz bg- a. Sad koliko sve to moze da potraje? Ako prodje ovih 14 dana da li posle toga mogu da trazim nazad novac? U pitanju je online kupovina.

Poslato negde iz svemira
 
Zovi call centar i trazi pare nazad. Cini mi se da oni salju kurira o svom trosku. Posle opet mozes naruciti od istih a imas novih 14 dana. A za pare pa racunam da ces cekati od 5-10 dana.

Zvacu call centar da vidim sta ce oni da kazu. Da nosim kartu licno u servis mi se ne isplati, nisam iz bg- a. Sad koliko sve to moze da potraje? Ako prodje ovih 14 dana da li posle toga mogu da trazim nazad novac? U pitanju je online kupovina.

Poslato negde iz svemira
 
Poslednja izmena:
Vidi ti da im posaljes nazad odmah i trazi da ti uplate pare na racun dok nije proslo tih 14 dana.

@umpahpah
Inace ako kupis fizicki u radnji, njihova je dobra volja da li hoce odmah da zamene bez obzira sto je proslo i sat vremena od kako si izasao iz radnje, mora u servis da se utvrdi kvar, mozes ti da se kurebecas do sutra i pretis al takav je zakon, kad onaj aminuje u servisu da postoji kvar, ti naravno u 6 meseci normalno da neces da pristanes da ti bilo sta popravljaju vec trazis nov uredjaj, to se napomene prilikom predaje za reklamaciju, nemas posle smaranja jer se oni prave ludi idu na APP....


Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Ako bude trazio novac natrag,naravno da mu nece odmah vratiti,cekace mesec dana

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ne bi trebalo da ceka mesec dana. Dosad sam dva puta vracao robu i cekao maksimalno 10 dana - naravno zvao sam a uplata je izvrsena na moj ziro racun.

Ako bude trazio novac natrag,naravno da mu nece odmah vratiti,cekace mesec dana

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ako bude trazio novac natrag,naravno da mu nece odmah vratiti,cekace mesec dana

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Zavisi gde.
Kupio sam SSD u duo*** i kad sam shvatio da moj laptop koji je kupljen posle ssd-a nema opticki drajv(a tu gde je narucen su rekli da ima, hteo sam umesto optike) nego ima m.2 slot, zvao sam da pitam da mi zamene ssd, on je rekao da mozda nemaju neki m.2 koji odgovara i da ce mi vratiti novac odmah bez problema ako ne budu imali.
Doduse sam odlucio da zamenim hdd ssd-om jer mi je bilo najbezbolnije resenje, ali ljudi su ponudili da odmah vrate novac( i to posle 4-5 dana od kupovine). Izvinite za off.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja sam u e..i cekao 45 dana povracaj za jednu grafiku. Cisto da ne misli covej na osnovu vaseg pisanja da ce 100% dobiti novac odmah,lako moze da se desi da malo zamajavaju

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
U slučaju da je online kupovina - imate sve u II postu teme za koju sam okačio link, sve je nedavno provereno iu ličnog iskustva.
 
Jos jedna DX 12 igra i jos jedna pobjeda za RX 480
20161219148214404808128.png
[/IMG]
 
Interesantno da je 1080 dobio najveći boost u DX12, dok GTX 1060 radi malo brže u DX11.
 
Jos interesantnije je sto amd karte imaju vrlo mali pad fps-a na FX procesoru u odnosu na Intel,dok je na nV taj pad primetan

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno