Šta je novo?

AMD Radeon RX 480 tema

Ne znam kod mene ne radi kako treba bilo da gledam na forumu ili bas da prebacim na YT na full ekran ali non stop prekida i non stop ucitava i koliko vidim ni buffer ne radi kako treba. Upitanju je google chrome, dok neke druge snimke kada gledam sve radi ok pa mi zato nije jasno o cemu se radi. Bar da nesto skidam pa da je net zauzet ili da nema dovoljno protoka ali 50 mb vdsl i da tako zeza to mi vec nije jasno.

Nego kakvi su utisci u generalno radu ovih novih drajvera na same igre, jel ima povecanja fps-a ili ne?

edit: ne znam sta je upitanju ali na chrome ne radi kako treba dok na edge i na explorer radi ok.
 
Poslednja izmena:
Sa fx 6300 streamujem overwatch sa 60 fps :)))))))
Bez ikakvih lagova!!!
Ovaj Radeon Chill ne znam kako funkcionise, ali input je definitivno ali definitivno osetno brzi. Ne verujem ocima

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Sa fx 6300 streamujem overwatch sa 60 fps :)))))))
Bez ikakvih lagova!!!
Ovaj Radeon Chill ne znam kako funkcionise, ali input je definitivno ali definitivno osetno brzi. Ne verujem ocima

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Koliko Imas Upload???
i daj link stream-a
 
Ne strramujem trenutno.
Strim je malo u pixelima jer mi je upload samo 4 pa sam morao da smanjim podesavanja.
Jos nisam cackao jer sam mrtav umoran, sutra i za vikend cu imati malo vise vremena za to.
Edit: Ni u jednom trenutku mi nije zabolo dok sam igrao i time sam najvise odusevljen.

Link je twitch.tv/ivanbass1


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Kad je to pa imao 3fps ? :D :D :D Deluje mi da nisi upoznat sa materijom.
 
Poslednja izmena:
Prava prilika da se uzme RX 480 8GB NItro sa akcije, mislim da karta sa domacom garancijom 3g stvarno vredi toliko.
 
Prava prilika da se uzme RX 480 8GB NItro sa akcije, mislim da karta sa domacom garancijom 3g stvarno vredi toliko.

Gde je trenutno akcija?
Sastavljam drugaru komp, a hoce iskljucivo domace radnje, pa eto da vidimo da li moze onda nekako da se uglavi.
 
AMD izbacuje 31 decembra rx 490 tako da bi trebalo da padaju cene za rx 480.
 
Moze li pomoc?
Sta uzeti sapphire nitro rx480 8gb koja nije oc ili
Sapphire nitro oc rx480 4gb?Druga jeftinija 3 hiljade.
 
Prvu. Mala razlika u ceni dobija se duplo vise vram-a i sama memorija je na 2000mhz dok je na 4gb 1750mhz.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
I ja prvu savetujem jer je 3k mala razlika,ali generalno vise se isplati 4gb verzija jer je razlika u performansama par % a cena cesto po 6000 visa kod 8gb verzije

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Jel kupio neko ovu Sapphire RX 480 na akciji u e---i, da li daju Civ VI kod uz karticu?
 
Ima amd kodove za sve kupljene od 15.11 bilo gde.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ako moze malo jasnije to,ne razumem. Koje kodove, valjda je samo Civ VI u pitanju i to u ovlascenim prodavnicama?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da, emmi daje kod, moja greska, poslao sam bencshopu mail. E sad po uslovima pise za sve kartice kupljene od 15.11 pa na dalje, tako da ako je neko uzimao u em. grafiku od tada verovatno moze da dobije kod.
 
Jel dovoljan THERMALTAKE SPS-530M za ovu kartu?



Poslato negde iz svemira
 
Nazad
Vrh Dno