Šta je novo?

Amazon Fire TV

Iris, Eon, STB, TiviMate, HBO Max, Skyshowtime, MX Player, Smart IPTV, TiviMate, Netflix, TVViet, Smart Tube, LaBe, IpVanish, Aerial Views, Downloader, FileManager+, FireOs7 Debloater , Launcher Manager, Weather, WolfLauncher, Mouse Togle, FireTV Settings

Jos 2gb slobodno. To su sve app koje sam ja imtalirao. Isto na MAX
 
Da li je neko probao da instalira bilo koji Kodi na USB dodatoj memoriji i da radi. Meni instalira ali zato kada se pokrene Kodi , posle nekoliko sekundi crnog ekrana odmah izbaci, zatim vise ni nece da se pokrene. Sa interne sve radi ok. U principu problem je taj sto ako se instaliraju Kodi i jos neki njegov klon, zajedno pojednu skoro celu internu memoriju, pa bi prebacivanje na USb bi opravi spas.
 
Iris, Eon, STB, TiviMate, HBO Max, Skyshowtime, MX Player, Smart IPTV, TiviMate, Netflix, TVViet, Smart Tube, LaBe, IpVanish, Aerial Views, Downloader, FileManager+, FireOs7 Debloater , Launcher Manager, Weather, WolfLauncher, Mouse Togle, FireTV Settings

Jos 2gb slobodno. To su sve app koje sam ja imtalirao. Isto na MAX
TiviMate si dvaput instalirao… :)
 
Mislio sam da ovi iz Netflixa fire stick smatraju kao mobilni uredjaj, al ocigledno nije tako. Izbacise me iz kucanstva :D
 
AFTV.png


 
Mogu li se te reklame isključiti?

Imao sam do sada MI TV stick koji radi savršeno ali mi sada treba još jedan.
Pošto se u mestu gde se nalazim teže dolazi do Xiaomi proizvoda gledam Fire TV Stick 4K Max. Da li na njega mogu da instaliram sve aplikacije kao što sam to radio na MI uređaju? U pitanju su EON, HBO Max, Netflix, Prime Video, Smart Tube, HIK Connect...
 
Moze ako imas uplacen Appletv+(negde van Srbije) i sajdlodujes aplikaciju.
Za gledanje ne treba vpn.
 
A ako samo vrti u krug onu animaciju, ni ne dođe do unosa credentials/code-a? Sta to znači?
 
Jel može neko da mi kaže provereno koji appletv+ apk mu radi na firetv max?
 
Pozdrav,
da li je neko na FS 4k Max uspesno ucitao titlove na Nova TV, Cinema HD ili Bee TV aplikaciji. Kada god odaberem play with subtitles on mi ponudi listu ali na koji god titl da potvrdim nista se ne desava? Za sada mi titlovi rade sam e u Kodiju, Stremio i HDO apk.
Hvala Unapred
 
Pozdrav,
da li je neko na FS 4k Max uspesno ucitao titlove na Nova TV, Cinema HD ili Bee TV aplikaciji. Kada god odaberem play with subtitles on mi ponudi listu ali na koji god titl da potvrdim nista se ne desava? Za sada mi titlovi rade sam e u Kodiju, Stremio i HDO apk.
Hvala Unapred
meni rade na Nova tv kad strimujem sa lokalnog nas-a, bez obzira da li su embedovani u mkv ili srt externi.
 
Стигао отг адаптер са алија, 1€.
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    419.7 KB · Pregleda: 49
  • image.jpg
    image.jpg
    441.9 KB · Pregleda: 49
  • image.jpg
    image.jpg
    95.5 KB · Pregleda: 47
Ja kupio kod nas u Sky Shopu za oko1000din i ima od citaca sd preko usb i svih ostalih prikljucaka, radi ko Doksa.
 
Mora da radi dobro, kad su te opljackali.
 
Pozdrav svima. Imam problem sa Fire TV uredjajem. Naime, kupio sam polovan preko KP - pri startu mi izlazi poruka check for updates - pa potom - unable to update.. Uspeo sam da bypassujem ovaj deo iskljucivanjem interneta, te ponovnim ukljucivanjem, ulaskom u neki view mode pa dolaskom konacno do sign in/sign up ekrana. No, iako ukucam kod na amazon/code, uredjaj se ne registruje na nalog, vec ekran sa kodom na fire tv sticku stoji, ne desi se refresh. U principu, ne mogu da se ulogujem na nalog ili da preko browsera registrujem uredjaj na isti. Moguce da je uredjaj prijavljen kao ukraden ili izgubljen i da se zato to desava ? Hvala unapred.
 
Mozda je kupio HUB a ne samo OTG kabal, razlika je ogromna. Dao bih i ja 1000 din za dobar hub koji ce da funkcioniše jer onaj sto sam kupio sa AliExpress sa TypeC prikljuckom ne radi.
 
Naravno da ne radi kad je usb-c.
Ja sam u pocetku kupovao sve moguce habove i gluposti da bi na kraju shvatio da nista ne radi stabilno.
Najvise sam koristio to zbog Lan veze i dodatog skladisnog prostora.
Da bi se ispostavilo da je WIFI brzi i nista manje stabilan a usb memorije koje god sam kacio su nestabilne i diskonektuju se.
Tako da koristim minimalisticki samo kako je proizvodjac zamislio i radi ok. Za sve drugo Nvidia Shield ;)
Prihvatam da drugi ljudi imaju druga iskustva ali eto da mozda nekom ustedim bacanje para i cimanje.
Ili kome treba ozbiljnija stvar od Amazona onda uzme kocku i reseno, jer sam garant potrosio tolko za dodatne zezalice da sam mogao kocku da uzmem lol.
 
@thelad
uređaj treba da se deregistruje sa Amazona pre prodaje, ako je korišćen. A mislim da imaju i neku bleklistu za uređaje koji su prijavljeni da su izgubljeni/ukradeni. Ako je prodavac lično koristio uređaj pre tebe da ode na Amazon account i da se deregistruje, a ako ti je prodao neki kradeni iz inostranstva ne verujem da možeš nešto da uradiš.
 
Pozdrav svima. Imam problem sa Fire TV uredjajem. Naime, kupio sam polovan preko KP - pri startu mi izlazi poruka check for updates - pa potom - unable to update.. Uspeo sam da bypassujem ovaj deo iskljucivanjem interneta, te ponovnim ukljucivanjem, ulaskom u neki view mode pa dolaskom konacno do sign in/sign up ekrana. No, iako ukucam kod na amazon/code, uredjaj se ne registruje na nalog, vec ekran sa kodom na fire tv sticku stoji, ne desi se refresh. U principu, ne mogu da se ulogujem na nalog ili da preko browsera registrujem uredjaj na isti. Moguce da je uredjaj prijavljen kao ukraden ili izgubljen i da se zato to desava ? Hvala unapred.
Imas resenje za taj problem na youtube. Prikopca se tastatura i pritiskom dve tipke ili tri, nisam siguran, resava se problem tog boot loopa. Mislim da je na kanalu TDUK snimljen tutorijal.
 
Nazad
Vrh Dno