Šta je novo?

Amazon Fire TV

Da li neko koristi apk "Watched"?
Koristio sam mod premium apk.Izašlo mi je upozorenje da traži da se ažurira i blokirani su stimovi.Ima li neko noviju mod. verziju?
 
Има ли неко даунлоадер код за најновију Ирис смарт апп v1.99.50?
 
Stigao mi Max napokon. Naručen za 26 na USA Amazonu. Iznenadio se cenom, naplaćeni dostava i porez (u USA) pa je izašao 35$.
Posle nekoliko 4K i još više Lite uređaja koje sam podešavao (HBO, YT, Smart YT TV, Stremio, Kodi + sve naše TV aplikacije) ovde sam se poprilično namučio. Prvo mi je posle par app prijavio da je memorija puna!? Ajmo factory reset. Ona HBO sa Amazonovog ugrađenog stora ne radi!? Proradio tek kada sam skinuo apk sa Tesla TV. Stremio ni tako neće!? Onda ga skinem sa sajta pa proradi. Na kraju nekako sve namestim ali Iris nikako. Sa kog god uređaja skinem apk, ne radi posle instalacije...
 
Polako i mene je puno nervirao...
malo mu daj sansu da se naviknes na njega
 
10. - 11. oktobar Amazon Prime Days. E sad, nisam pratio da l su povukli 4K Max prve generacije iz prodaje, i sta uraditi ako se ukaze dilema prva ili druga generacija? Koliko sam razumeo sem tih 8GB skladisne memorije i nema neke bitnije razlike, a opet pitanje je kakav je sotver u njemu... sta poruciti od ta dva?
 
10. - 11. oktobar Amazon Prime Days. E sad, nisam pratio da l su povukli 4K Max prve generacije iz prodaje, i sta uraditi ako se ukaze dilema prva ili druga generacija? Koliko sam razumeo sem tih 8GB skladisne memorije i nema neke bitnije razlike, a opet pitanje je kakav je sotver u njemu... sta poruciti od ta dva?
Pa pazi cpu je blago podignuta frekvencija, 8gb rama vise i FOS 8 (android 11) , kao i wifi 6E.
Ako cena bude niska ko sto je znala da bude a treba ti , ok je prica.
Ako imas Max gen1 i radi ti posao onda ne.
 
Pa pazi cpu je blago podignuta frekvencija, 8gb rama vise i FOS 8 (android 11) , kao i wifi 6E.
Ako cena bude niska ko sto je znala da bude a treba ti , ok je prica.
Ako imas Max gen1 i radi ti posao onda ne.
Ma imam gen 1 (od skora), al sam mislio jos jedan kad budu na popustu, jer mi je na TVu vec star Android, pa da poguramo malo. Al gledao sam na par klipova gen 2 ima problema sa prikazivanjem praznih ikonica za aplikacije sa strane, i ima jos par softverskih bagova, pa ne znam sa te strane da l ostati ipak pri gen 1 i duplirati ga
 
Ti si ko ja, tako sam ja nakupio tri do sad LOL.
To sa praznim ikonicama se desava sa sajdlodovanim aplikacijama ali ima resenje za to, malo cimanje ali moze da se resi.
Ali da imas rezervni nije na odmet svakako.
 
Steta za to sto nisu stavili 4GB rama, ali procesor je brzi za 200mhz i ima jaci GPU. Tako da sa 16gb rama na snizenju (kad bude) nema bolje kutijice/stapa za te pare :)
 
Misli se na skladisni prostor kod Max 2gen koji je 16GB umesto dosadasnjih 8GB a ne na radnu memoriju koja je i dalje 2GB na zalost.
 
Uf al sam omasio :D nema sledeci put postovanja pre dorucka xD
 
10. - 11. oktobar Amazon Prime Days. E sad, nisam pratio da l su povukli 4K Max prve generacije iz prodaje, i sta uraditi ako se ukaze dilema prva ili druga generacija? Koliko sam razumeo sem tih 8GB skladisne memorije i nema neke bitnije razlike, a opet pitanje je kakav je sotver u njemu... sta poruciti od ta dva?
Nema dileme nikakve posto ni jedan 4k nece biti na akciji.
 
Koliko vidim
Bice samo Amazon Fire TV Stick Amazon Fire TV Stick Lite i Cube na akciji
4K i Max apsolutno nista

Nemam pojma ni u cemu je razlika izmedju lite i obicnog posto je lite skuplji.
mrsavo...
 
Molim pomoć kako riješiti stalno punjenje memorije na firestick 4k max.Probao brisanjem casha,brisanjem apk,vračanjem na tvorničke postavke,no nakon nekog vremena memorija se opet napuni...
 
Molim pomoć kako riješiti stalno punjenje memorije na firestick 4k max.Probao brisanjem casha,brisanjem apk,vračanjem na tvorničke postavke,no nakon nekog vremena memorija se opet napuni...
Uzmi OTG spliter kabl i dodaj neki stari USB od 8gb (na primer) i reseno :D Problem je sto strimovanje filmova/serija ume da zatrpa to malo memorije na uredjaju.
 
Molim pomoć kako riješiti stalno punjenje memorije na firestick 4k max.Probao brisanjem casha,brisanjem apk,vračanjem na tvorničke postavke,no nakon nekog vremena memorija se opet napuni...
Sta imas na njemu/na koji nacin ga koristis pa mu punis memoriju?
 
Molim pomoć kako riješiti stalno punjenje memorije na firestick 4k max.Probao brisanjem casha,brisanjem apk,vračanjem na tvorničke postavke,no nakon nekog vremena memorija se opet napuni...
Баци поглед на слику, једино што је боље да напајање од УСБ-а иде на адаптер па у струју, било је речи о томе више пута у триду.
 

Prilozi

  • IMG_5525.jpeg
    IMG_5525.jpeg
    166.1 KB · Pregleda: 52
Сања поручила 2 ком. Један себи, један мени. 😁
Много би јој било 3 комада.
 
Sta imas na njemu/na koji nacin ga koristis pa mu punis memoriju?
Meni puni memoriju od Kodi-ja. velika mi je lokalna baza filmova, serija, muzike pa vuce database podatke o svima pojedinacno pa jos slicice za sve to pa brzo naraste na 2-3 GB
Ponukan ovom pricom narucih sinoc 4 kabla sa aliexpresa za 2,5 eura a fleski imam po kuci kolko oces pa da probamo kako ce to da radi
 
Meni puni memoriju od Kodi-ja. velika mi je lokalna baza filmova, serija, muzike pa vuce database podatke o svima pojedinacno pa jos slicice za sve to pa brzo naraste na 2-3 GB
Ponukan ovom pricom narucih sinoc 4 kabla sa aliexpresa za 2,5 eura a fleski imam po kuci kolko oces pa da probamo kako ce to da radi
Tebi jos i sa razlogom puni. Ja bukvalno nemam nista, Iris, Supernova,Eon, Smarttube,VLC i neki file explorer i dobijam istu poruku. Porucio sam 2 kabla pa ce da vidimo.
 
Izgleda da taj Max model ima neku falinku. Pisao sam o manjku memorije posle par instaliranih programa (YT, Smart YT TV, Stremio, HBO) a taj problem se nikada nije javio na dva 4K i tone Lite verzija koje sam budzio i odrzavam. Posle factory reseta uspeo sam sve da instaliram ali sad me plasite sa ovim o memoriji. Pogotovo mi se nije svidelo sto sam imao problema sa instalacijom apps (Iris jedva).
 
Nazad
Vrh Dno