Šta je novo?

Amazon Fire TV

Da li bi ti iz dobrote srca digao VPN server i dao nekome da ti jaši po kućnoj internet konekciji?
Besplatan VPN a da može za potrebe video streaming-a da se koristi ne postoji.
 
Koristi li ko iris smart na firesticku a da je na sbb netu? Radi li mu? Od sinoc izgleda ne daju preko sbb neta....izlogovao me...i ne mogu da se prijavim sa ispravnim podacima za nalog....povezem se na hotspot sa moba naravno mts mreza i prodje logovanje.....
Нема везе са фајерстиком, то је СББ блокирао. Узгред, Супернова за сада нормално ради 😎
 
Нема везе са фајерстиком, то је СББ блокирао. Узгред, Супернова за сада нормално ради 😎
I meni radi supernova na telenorovom kucnom net paketu, 4h ruter u pitanju... valjda nece blokirati tu vrstu neta, nemam iris da proverim jel bi i on radio na telenoru
 
3$ je minimum (mora bar dve zemlje). Nego kako bi to teorijski radilo, odaberem/uplatim Srbiju, aktiviram VPN iz app na sticku i to bi bilo to (ako radi)?
Meni skida 2dolara, uzeo sam Nemacku i taj sistem njihov Robert koji daje neogranicen saobracaj..
"Kartica: VISA PREPAID **************** Datum: 06.08.22 Vreme: 04:20:25 Iznos: 2,00 USD Mesto: WINDSCRIBE.COM 18332665287 CA"
Odes na sajt, napravis nalog i tamo imas opciju da napravis svoj plan, ubacis zemlje koje zelis (svaka po dolar) uzmes i ovaj Robert od dolara i sa tim nalogom se prijavis na app na firesticku
App je sama po sebi vrlo dobro odradjena, postoji opcija autostarta, kad ukljucis da se i ona pokrene (s tim da je ponekad ipak potrebno uci u nju i kao turn off/on digmence kliknuti, i to je to. Postoji i opcija selekcije koje app da idu kroz vpn, npr ja koristim nemacki vpn i stavio sam samo zdf, zattoo i slicne servise da idu kroz tunel, ostale ne
 
I meni radi supernova na telenorovom kucnom net paketu, 4h ruter u pitanju... valjda nece blokirati tu vrstu neta, nemam iris da proverim jel bi i on radio na telenoru
Ne radi od juce ni na Telenor internetu. Samo me je izlogovao sa LG-a i stick-a. Na telefonu ne radi kad sam na wifi ju, cim se prebacim na mobilne podatke proradi.
A imas predlog za neki vpn, po mogucstvu free
Probaj VPN.lat, na androidu u free verziji imaju srpski server. Ja sam koristio dok sam bio u MTS mrezi za gledanje UM kanala
 
adguard ima 3gb free i ima srbija.
mozda bi mogao da uradis tu kombinaciju razlicitih vpn servisa. po par giga na svakom i trebalo bi da je dovoljno za gledanje onoga sto zelis da gledas. Njie za da ostavis tv ceo dan.
 
Hvala na savetima. Nije deal breaker ali meni insistira na 3. dolaru. Pre toga, na samo 2 neće da "osvetli" pay taster.

Screenshot_20220821-124143_Chrome.jpg
 
To radim svo vreme. Pojavi se ono gore da je minimum 3$, a pay, kao što sam rekao, ostaje "neosvetljen".


Screenshot_20220821-125142_Chrome.jpg
 
I meni je sada tako za 3 usd. Imam stari nalog, tako da nije samo za nove korisnike ili tako nesto
 
Ja uplatio tri dolara , normalno sam logiran preko browsera na mob ali nema šanse lokgirati se na aplikaciju . Niti preko mob niti preko firestick. I sad se natežem sa njima preko mailova. Neprofesionalno totalno
 
Ne kapiram zasto davati 3$ za to kad ima Surfshark za 2,5$ (60$ 24m) a mnogo bolji vpn.
 
Ne kapiram zasto davati 3$ za to kad ima Surfshark za 2,5$ (60$ 24m) a mnogo bolji vpn.
Mozda ces ovako lakse ukapirati. Ja ne koristim vpn cesto. Retko kad mi zatreba. I tad uplatim windscribe jedan mesec. Mozda 2-3 meseca godisnje mi zatreba. Tako da mi se ne isplati da placam godisnje pretplate pa da kostaju i 10-15 dolara godisnje, kad vpn necu koristiti.
 
Stigao mi je konacno 4k max i nema sanse da instaliram bilo koju aplikaciju, upalio sam one click payment na amazon.de .pl i .com.
Da li je neko imao slican problem da i pored ukljucene oneclick opcije ne moze da snimi besplatan softver.
 
Mozes li .apk preko downloadera recimo? Aktiviraj tj ukljuci instaliranje aplikacija iz nepoznatih izvora pa probaj preko downloadera neku. Ja evo opet ne znam na sta se odnosi t oja poruka, ne mozes da instaliras iz app store? Javlja li se kakva greska?
 
Mozes li .apk preko downloadera recimo? Aktiviraj tj ukljuci instaliranje aplikacija iz nepoznatih izvora pa probaj preko downloadera neku. Ja evo opet ne znam na sta se odnosi t oja poruka, ne mozes da instaliras iz app store? Javlja li se kakva greska?
Tako je app store mi javlja da mi nije upalje 1click payment. Otišao na sve amazon naloge i upalio i neće.
Moraću da idem preko .qpk opcije.
 
Stigao mi je konacno 4k max i nema sanse da instaliram bilo koju aplikaciju, upalio sam one click payment na amazon.de .pl i .com.
Da li je neko imao slican problem da i pored ukljucene oneclick opcije ne moze da snimi besplatan softver.
Stavi neku americku adresu na nalog, neki hotel u Oregonu ili Aljasci. Resetuj 4k max pa probaj opet.
Meni radi normalno i sa nasom adresom i sa americkom.
 
Stavi neku americku adresu na nalog, neki hotel u Oregonu ili Aljasci. Resetuj 4k max pa probaj opet.
Meni radi normalno i sa nasom adresom i sa americkom.
Ja imam poljski prime nalog, pa možda to zeza. Sad ću da dodam američke adrese pa da probam. Stvarno komedija od softvera, bukvalno ne mogu ništa da snimim sa appstora.
 
Ja imam poljski prime nalog, pa možda to zeza. Sad ću da dodam američke adrese pa da probam. Stvarno komedija od softvera, bukvalno ne mogu ništa da snimim sa appstora.
Ili probaj sa vpn, neki poljski server. Mada ne verujem da je do toga. Meni je izbacilo to za oneclick payment samo prvi put pre dosta godina kad sam napravio nalog. Nakon sto sam podesio radilo je odmah nakon restarta uredjaja.
 
Ili probaj sa vpn, neki poljski server. Mada ne verujem da je do toga. Meni je izbacilo to za oneclick payment samo prvi put pre dosta godina kad sam napravio nalog. Nakon sto sam podesio radilo je odmah nakon restarta uredjaja.
Evo sad se kucam sa podrskom i evo rezloga zasto ne radi.

Digital content on amazon.de has to have German payment method /Austrian payment method with German or Austrian address.

Oni su totalni moroni, kakve veze besplatne aplikacije imaju sa placanjem.... Srpska kartica mi je na nalogu i placao sam uredno sa njom, ali eto, za digitalni sadrzaj mora nemacka/austrijska adresa i kartica iz te zemlje....
 
Evo sad se kucam sa podrskom i evo rezloga zasto ne radi.

Digital content on amazon.de has to have German payment method /Austrian payment method with German or Austrian address.

Oni su totalni moroni, kakve veze besplatne aplikacije imaju sa placanjem.... Srpska kartica mi je na nalogu i placao sam uredno sa njom, ali eto, za digitalni sadrzaj mora nemacka/austrijska adresa i kartica iz te zemlje....
Ne mora njihova kartica... Samo u svom nalogu stavi tamo gde su ti podaci za placanje adresu nekog hotela iz Nemacke ili Austrije.
Meni stoji adresa nekog hotela u Oregonu a kartica je nasa domaca.
Znaci samo adresu promeni i to je to.
O kakvom digitalnom sadrzaju se radi i kakve besplatne apps?
Zakljucano mu je sve na amazon prodavnici. Na to je mislio.
 
Ne mora njihova kartica... Samo u svom nalogu stavi tamo gde su ti podaci za placanje adresu nekog hotela iz Nemacke ili Austrije.
Meni stoji adresa nekog hotela u Oregonu a kartica je nasa domaca.
Znaci samo adresu promeni i to je to.

Zakljucano mu je sve na amazon prodavnici. Na to je mislio.
Odakle si uzeo firestick, .com ili .de. Moguce da su zakljucani na region, tako mi deluje iz prepiske sa korisnickom sluzbom.
Probao sam hotele u Americi, Nemackoj i Austriji, ne radi ni sa jednim. Cak sam dodao i Srpsku adresi i nasu karticu i ni to ne radi.
Slepci su sigurno zakljucali firestick za Nemacko Austrijski region, nista cimam suraka ili kuma za nalog :D
Crko Bezos dabogda :D
 
Poslednja izmena:
Odakle si uzeo firestick, .com ili .de. Moguce da su zakljucani na region, tako mi deluje iz prepiske sa korisnickom sluzbom.
Probao sam hotele u Americi, Nemackoj i Austriji, ne radi ni sa jednim. Takodje mi je region Austrijski posto jedino mogu da menjam postanski broj u location podesavanjima.
Kupio sam od kolege @Salac UE ...taj postanski broj u location podesavanjima nije ni bitan. Njega sam vratio na nas postanski broj.
 
Kupio sam od kolege @Salac UE ...taj postanski broj u location podesavanjima nije ni bitan. Njega sam vratio na nas postanski broj.
Ocigledno si bolje prosao, ili si uzeo firestick dok nisu postali dripci. Super mi je kako se vade na licencirani sadrzaj i neke toboze zastite.
Nema veze, sta je tu je, snimicu ja taj RetroArch ovako ili onako :D
Edit: Mali apdejt, promenio sam region ali sam skapirao da to mora preko amazon.com content & devices sekcije. Region je USA, adresa je neka u Oregonu i moja je kartica sa upaljenim 1 clickom ali sad samo kaze da nije snimio/kupio i da mi nisu nista naplatili.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno