Šta je novo?

Amazon Fire TV

I na kraju je l' blokirano ili samo koji korak više?
Da budem precizniji, da li mogu da se instaliraju apk-ovi iz nekog explorera i dalje?
 
Ubacio bih neke emulatore na fire cube, konkretno ppsspp za starije psp igrice pa me interesuje jel neko već koristi, kakva su iskustva i ako moze preporuka za neki bluetooth gamepad koji lepo radi sa amazonom.
Cube sam uzeo kao zamenu za fire tv 3rd gen, pendant koji me savrseno služio a sada ide u fioku 😊. Primetan je brzi odziv na home screenu, a znaci mi i povecanje interne memorije na cube na 16gb. Mada msm da su tu memoriju mogli komotno da ugrade i u stickove
 
Xbox One S kontroler radi super na FS.
 
Pisao sam već u temi za PS5 DualSense
Da prijavim da DualSense kontroler lepo radi sa 4K MAX. Jedino što su X i O "obrnuti": X je potvrda, O je "nazad". Navigacija radi besprekorno i sa DPad i sa levom analogijom.

Snažno preporučujem da se u RetroArch odmah podesi kombinacija tastera za vraćanje iz igre/emulatora u RA meni (npr. share + menu), inače ćete se smoriti kao morž. Čim takneš, da prostiš, FS daljinski, DualSense se "odjavi" kao kontroler u RA Slot 1 i mošsejebeš. Ako ga ručno vratiš u slot 1 mesto daljinskog, samo si zabo i daljinski u RA.
Pomaže samo Houm batn, pa ručno stopiranje RA aplikacije. Aleksa, plej "Ko je sprštio baka-Joku na džadu" (Sad song all night long).
 
Koja je zadnja verzija eon a da radi dobro na firestick ? Ako neko može neka postavi broj verzije i link ? Hvala
 
Jel ste primetili na telefonu WiFi od Firesticka, tj mreza? Nesto Direct-mE pa korisnicko ime naloga.. Za sta je to, koja je sifra za taj wifi, onak pitam nije da mi treba ali me kopka 😄
 
Da li je neko možda instalirao Arena Cloud na Fire Tv-u? Vidim da ima preko apptoide aplikacije, ali ne nudi mi preko oficijalnog amazon store-a. Da li možda mora da se promeni region na nalogu ili tako nešto slično? Pošto vidim da Arena Cloud reklamira Fire Tv na svom sajtu.6C964EF6-1059-4AC3-99BA-53106EBD0537.png
 
jel ova app?
Kod:
https://www.amazon.com/Arena-Channels-Group-doo-CLOUD/dp/B08NZPQT7J/ref=sr_1_1?crid=3P4EK7VUW904C&keywords=arena+cloud&qid=1660755086&s=mobile-apps&sprefix=arena+clou%2Cmobile-apps%2C185&sr=1-1
 
jel ova app?
Kod:
https://www.amazon.com/Arena-Channels-Group-doo-CLOUD/dp/B08NZPQT7J/ref=sr_1_1?crid=3P4EK7VUW904C&keywords=arena+cloud&qid=1660755086&s=mobile-apps&sprefix=arena+clou%2Cmobile-apps%2C185&sr=1-1
Da to je to, ali ne može da se instalira na uredjaj..
 

Prilozi

  • fire tv.png
    fire tv.png
    7.1 KB · Pregleda: 29
Nije comaptibilna sa stickom. Meni na cube moze.
Ne verujem da je do android verzije jer je za 5+, ali mozda sam fire os ima neki problem.
 
Ako moze na cube, mora da moze i na stick. Nadji samo odgovarajucu verziju.
 

Prilozi

  • screen-2022-08-18-184536.png
    screen-2022-08-18-184536.png
    408.5 KB · Pregleda: 37
  • screen-2022-08-18-184537.png
    screen-2022-08-18-184537.png
    665.5 KB · Pregleda: 35
I ja sam instalirao na stick (4k obican) dok sam ga koristio, ali sada navodi da nije kompatibilan na njihovoj prodavnici u browseru.
 
Koristi li ko iris smart na firesticku a da je na sbb netu? Radi li mu? Od sinoc izgleda ne daju preko sbb neta....izlogovao me...i ne mogu da se prijavim sa ispravnim podacima za nalog....povezem se na hotspot sa moba naravno mts mreza i prodje logovanje.....
 
Koristi li ko iris smart na firesticku a da je na sbb netu? Radi li mu? Od sinoc izgleda ne daju preko sbb neta....izlogovao me...i ne mogu da se prijavim sa ispravnim podacima za nalog....povezem se na hotspot sa moba naravno mts mreza i prodje logovanje.....
skini neki vpn i konektuj se na bilo koju Ip adresu iz Srbije, i mislim da ce raditi.
 
Nazad
Vrh Dno