Šta je novo?

Amazon Fire TV

Bitan je cast eon sa mobilnog na Fire TV Stick
Mirroring ne dolazi u obzir
 
To ne može.
 
To je verovatno do same aplikacije. Zar ne možeš EON apk da instaliraš na firestick?
ima ljudi koji su popunili tv mesta za eon app i moraju mobilnu da koriste. Mozda se i ulogovao preko ortaka pa ne moze na tv.
Inace je apsolutno je pogresan pristup castovati sa telefona i koristiti 2 uredjaja umesto jednog na pravi nacin
 
Eon treba drugu par sati sedmično zbog sporta da odgleda nešto na sport klubu.
Zato mu treba kast.
 
Ima li neko link za skidanje poslednje MTEL global aplikacije za ATV? Mislim da je poslednja verzija 2.0.9
 
@rida Ovo?

Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gssmedia.go4yu

Možda skinuti ovde:

Kod:
https://apkcombo.com/apk-downloader/#package=com.gssmedia.go4yu&device=tv&arches=armeabi-v7a
 
Ja sam upravo instalirala EON TV APK sa coda 340758 verzija 4.0.32936 i koristim ga na Fire TV Stick 4K uz ExpressVPN podesen na Srbiju i dobijam non stop poruku da postoji problem sa internet konekcijom. Ili tacnije "There seems to be a problem with your network. Press OK to reload EON". Moram VPN posto nisam u Srbiji.
Da li je neko imao slican problem?
PS. Imam slican setup u drugoj sobi sa Fire TV Cube i radi bez problema.
 
Verovatno je do vpn. Probaj vpn server na Hrvatsku.
 
Nope, isti problem.
Probala sam i da obrisem cache i data iz EON app i da restartujem Fire Stick ali nista.

Jako cudno! Iskljucila sam skroz VPN i onda mi je otvorio meni za izbor jezika, providera i ponudio aktivacioni kod.
Izgleda ce ipak raditi, jupi! :)
 
Hmm čudno. Ko zna šta oni prčkaju tamo 🤣. Meni radio na Srbiju pa jednom nije ja prebacio na hrvatsku i proradio zato sam ti i predložio.
 
Zar nije lakse instalirati Apps2fire ili Fire Easy Tools na telefon i preko mobilnog u dva klika instalirati bilo sta na fire stick. Vidim da dosta njih muku muci sa sideloadom aplikacija.
 
Postoji 100 nacina, kako se kome dopada. Ja najvise radim tako sto svoj Dropbox pobezem sa FileManager+ i imam sve app u svako doba, svugde gde mi treba. Neko reci da je to cimanje, mozda ali mi nije tesko. Cas posla a sve je tu dok sam ne obrises.
 
Ostavi link od foldera sa aplikacijama ako su sve na jednom mestu?
 
Da li je istekla "akcija" za fire tv na nemačkom amazonu?
 
Da li neko moze da podeli hbo max aplikaciju sa Amazon store.
 
Da li neko moze da podeli hbo max aplikaciju sa Amazon store.
Ja sam instalirao onu regularnu za android box i radi
 
Jel uspeo neko da nadje resenje za povezivanje EON daljinskog na Firestick?
 
U postavkama na Amazon accountu postavi neku američku adresu i pojavit će ti se HBO max aplikacija koju regularno instaliras. To se ne pojavi trenutno, treba čekati 24-48 sati.
moze ako ima americki telefonski broj u protivnom ne.
Upozoravam da ako koristite one privremene brojeve za ovo pa se taj broj izbrise imacete problem pri verifikaciji accounta.
Ako tako radite , cim instalirate sta hocete vratite adresu/tel na staro.
Mada se te aplikacije cesto updatuju i prvom sledecom prilikom cete imati isti problem, moracete opet da menjate adresu i tel zbog toga sam ja odustao i sajdlodujem mnogo je lakse.
 
moze ako ima americki telefonski broj u protivnom ne.
Upozoravam da ako koristite one privremene brojeve za ovo pa se taj broj izbrise imacete problem pri verifikaciji accounta.
Ako tako radite , cim instalirate sta hocete vratite adresu/tel na staro.
Mada se te aplikacije cesto updatuju i prvom sledecom prilikom cete imati isti problem, moracete opet da menjate adresu i tel zbog toga sam ja odustao i sajdlodujem mnogo je lakse.
Imaju stranice koje ti sve generisu, adresu i telefon, ja nikad problema nisam imao. Preko godinu dana koristim firestick. Ako vrati svoju adresu nakon instalacije aplikacija, nema to nikakve veze i neće biti problema, samo mu se opet neće pojaviti za instalaciju, ali sve ostaje instalirano i ne radi probleme.
 
Nazad
Vrh Dno