Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Nije, kad stigne u Srbiji piše 11003 izmenicna pošta prijem. Ovo što sad piše je broj pošte negde u Kini gde je primljen.
 
imajte na umu da kuponi važe samo za određenu cifru koju potrošite...tipa, možeš da iskoristiš kupon od 3 dolara ako kupiš nešto u vrednosti od 80 i više dolara...teško ćete moći da kupite neke sitnice i da za to iskoristite kupone...
 
Ljudi,a koja je sad fora sa ovim kuponima,hteo sam poruciti nesto od 26 dolara i reko da dam onih 300 novcica za 3$ manju cenu i ono koliko se secam to je uvek vazilo 7 dana taj kupon,a sad mi stoji da vazi samo za taj proketi 11.,sto to?


Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
Neces moci 3$ kupon da iskoristis na 26$ a i moci ces tek 11 11 a tada ce ta stvar da kosta 30$ :)



Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neces moci 3$ kupon da iskoristis na 26$ a i moci ces tek 11 11 a tada ce ta stvar da kosta 30$ :)



Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Kako necu moci? Pa pise 300 novcica dam za 3$ manju cenu,a paket da je vrednosti min.25$,a meni bio 26 i nesto?
Tako im pise u onim uslovima za koriscenje tih novcica.

Nego jel zna neko da mi kaze zasto vise ti kuponi za novicice ne vaze 7 dana vec samo taj ukleti 11.11.,tako mi pise na kuponu,a uvek je vazio 7 dana?
 
Poslednja izmena:
Gde si to video? Ako bude za te pare, ja ću sigurno da kupim jedan.
 
Ne bacaj pare na to smece ja sam uzeo jedan, windows poceo da se freza na svaki 10 min nema nikakav FW ne zna se ni koji kontroler i nand koristi

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
A dobra im fora realno, oni za taj 11.11 ostvare neke baš nenormalne cifre, naprži se narod

Kao ono fora kod nas što je bilo, maxi ili ideja, stoji na proizvodu velikim slovima akcija, tipa 50din, a malim precrtano ispod 49.99.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Videćemo kako će proći bez kupona ove godine.

Sent from my x600
 
Poslednja izmena:
A kako je prosle godine bilo, za 60$ kupis kupon od 120$ i koliko ti traje? I za sve porudzbine preko 120.1$?
 
Mislim da je taj kupon za preko 300$

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
je li vam se ovo desavalo i koliko često? ako se sad dešava šta će biti 1111

UOUAR93.png
 
Mene nervira preko kompa jer je sajt očajno optimizovan, ne prikazuje skoro ništa preko search. Totalno drugi rezultati preko mobilne aplikacije i kompa...
 
i drugih browsera...ja u firefoxu ne vidim 90 posto stvari nego kad sam na chrome-u..
 
A kako je prosle godine bilo, za 60$ kupis kupon od 120$ i koliko ti traje? I za sve porudzbine preko 120.1$?
Ni prošla nije bila mnogo bolja, ali bilo je kupona, 15,10,5$, pretprošle i 20$ na igricu+ popust za kupovinu od 150+...

Sent from my x600
 
Jel se i dalje cimate da na kartici kojom placate stoji onoliko koliko cete pazariti ili nema vise bojazni, moze da se izruci cifra pa da se krcka lagano mesecima ?
 
Ja se ne cimam. Uplatim 50 evrića, pa mi traje tako, nekad mesec, nekad dva, nekad tri.

Sent from my m2 note
 
Pitanje-savet potreban:)

kupio sam kuler na aliju. u oglasu je pisalo MSI 7950 Twin Frozr II (i joss neki drugi modeli). i da uz to ide besplatna pasta.a cena 10tak dolara

Posto je meni trebao kuler za msi 7950 TF kupih ja to a ne obratih paznju da je na kraju II a ne III...naravno ne pase za moj kuler..Sad koliko sam video ne postoji MSI 7950 Twin Frozr II , tako da je to u najmanju ruku nekorektna reklama, tj netacna

Pored toga nisam dobio na pastu koja ide gratis...dakle koliko da trazim u dispute? Nisam uspeo da se dogovorim sa njim, posto mi on predlaze da kupim drugi kuler i da ce mi pastu poslati besplatno ako mu prvo dam dobru ocenu :D
 
ps.nije u pitnaju novac ovde koliko stvar principa i to sto me je prevario u oglasu. Iako ja istina nisam video da je II a ne III na kraju :)


ovo je oglas
https://www.aliexpress.com/item/2pc...-Fan-Frameless-Fan-can-repair/1829532381.html

posebno ako ne postoji msi 7950 tf II..a koliko sam video ne postoji pa je ovo prosto laz ili barem varanje kupca ako ne obrati paznju detaljno..mislim postoji i moja krivica ovde naravno ..zato i trazim savet
 
Poslednja izmena:
Bacih pogled na ovaj link sto je ostavio solomonbg (des' solomon sta se radi? :) )

Ja koristim Firefox i nekako mi smeta sto ne mogu da vidim (mozda sam i slep) ime tj. nickname prodavca. Pa sam nesto trazio, neki plugin, i nisam nasao za firefox ali za operu jesam. I taj. plugin za operu je super (daje uvid u statistiku prodavca, pozitivne/negativne ocene). Da li slican plugin postoji za Firefox?

Evo kako to izgleda u Firefox-u a kako u Operi:


Firefox:

uLrjp4j.jpg


.
.
.

Opera: (plugin tj. extenzija: Aliexpress Seller Check v1.24)

eilHKGy.jpg




EDIT:
hmm, evo nadjoh 'istu' extenziju za firefox ali ne daje toliko detalja kao ista extenzija za Operu :(

Aliexpress Seller Check v2.4

Firefox: (plugin tj. extenzija: Alieexpress Seller Check v2.4)

pwZiBdU.jpg
 

Prilozi

  • firefox.jpg
    firefox.jpg
    140 KB · Pregleda: 121
  • opera.jpg
    opera.jpg
    226 KB · Pregleda: 113
  • firefox-ext.jpg
    firefox-ext.jpg
    203.5 KB · Pregleda: 106
Poslednja izmena:
Posebno bi bilo lepo da se mogu videti kometnari nezadoljnijh...tj sta je po njima bio problem. bas sam pokusao da vidim da li je neko kod tog prodavca imao isti problem kao i ja..

otvoricu dispute/ali ne znam kako da se postavim - kinez me je slagao u oglasu i nije poslao pastu, ali sa druge strane ni ja nisam merio kulere, tj nije mi palo napamet da kuler nece odgovarati(a to je moja greska)
 
ps.nije u pitnaju novac ovde koliko stvar principa i to sto me je prevario u oglasu. Iako ja istina nisam video da je II a ne III na kraju :)


ovo je oglas
https://www.aliexpress.com/item/2pc...-Fan-Frameless-Fan-can-repair/1829532381.html

posebno ako ne postoji msi 7950 tf II..a koliko sam video ne postoji pa je ovo prosto laz ili barem varanje kupca ako ne obrati paznju detaljno..mislim postoji i moja krivica ovde naravno ..zato i trazim savet
Tesko ces ovo isterati jer ti je on prodao ono sto je oglasio i sve lepo detaljno napisao, a "gift" nije ni naplatio, pa ni tu nema sta da ti vrati.

Don't include Mounting screws, Heatsink or other. Please measure the fan dimension and the mounting holes distance, and make sure it will fit your video card.This is NO Brand New Cooler Fan.
 
Poslednja izmena:
Naravno da možemo. Fenomenalna družina su ti carinici, da ti je stiglo 70+ televizora možda i ne bi primetili, za ovako ozbiljne stvari nema popuštanja.
 
Pa zlato je to ;)

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Porucio sam nesto za auto vrednosti oko 9€. Prodavac predugo procesuira porudzbina i imam neki osecaj da nece ni poslati paket. Poslao sam mu poruku, ne odgovara. Sta se desava ako otkazem porudzbinu? Kada mi se vraca novac na racun?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Sta znaci "predugo", koliki je processing time?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Nije valjda da si za ovo doplatio broj za pracenje, tj. slanje registrovanom posiljkom?:trust:

Ne, ne, uvek idem na "free shipping" pa koliko god da potraje i ako mi dođe - dođe.
Šta može da se desi ako doplatim za broj za praćenje?

Sta si to uradio cariniku priznaj :)

Ništa ali si mi sada probudio maštu pošto i ovako mi 20% paketa ne stiže. Ja sve mislio da kinezi lažu, bio ubeđen u to... Možda bi stvarno trebao da posetim tog carinika...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno