Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Da li vam se aplikacije nadograđuju same na nove verzije?
Možda ste ta oganičenja dobili sa novom verzijom aplikacije?
 
Naprotiv, kod mene je neka stara verzija aplikacije, baš iz razloga da testiram da li verzija ima neke veze, ali ipak nema.

Ista verzija aplikacije kod lepše polovine na nalogu prikaže tih 50% za kabl i generalno superdeals prikazuje relevantne stvari, dok kod mene skoro mesec dana stoji onaj glupi trimer za bradu sa gravurom, koji nikada nisam pretraživao.

Imaju definitivno neki algoritam po kom odobravaju ove pogodnosti, s tim što im je glupa strategija, bar što se tiče superdeals, jer ovako nikada neću kupiti stvari za koje nisam zainteresovan, dok sam pre često kupovao iz te sekcije.
 
Pozdrav, oprostite za off topic.
Da li je neko viđao kod nas u prodaji, ove nasal flastere? Kasni isporuka sa AE, pa da premostim 😊
Hvala!
 

Prilozi

  • IMG_20240425_074621.jpg
    IMG_20240425_074621.jpg
    466.7 KB · Pregleda: 160
Naprotiv, kod mene je neka stara verzija aplikacije, baš iz razloga da testiram da li verzija ima neke veze, ali ipak nema.

Ista verzija aplikacije kod lepše polovine na nalogu prikaže tih 50% za kabl i generalno superdeals prikazuje relevantne stvari, dok kod mene skoro mesec dana stoji onaj glupi trimer za bradu sa gravurom, koji nikada nisam pretraživao.

Imaju definitivno neki algoritam po kom odobravaju ove pogodnosti, s tim što im je glupa strategija, bar što se tiče superdeals, jer ovako nikada neću kupiti stvari za koje nisam zainteresovan, dok sam pre često kupovao iz te sekcije.

Jesi obrisao cashe aplikacije PRE deinstalacije i ponovne instalacije aplikacije? Takođe veži telefon na usb i pregledaj malo foldere, možda imaš neki folder gde aplikacija čuva podatke.
 
Probao sam na skroz drugom telefonu, gde inače nema aplikacija. Oni to verovatno drže sa serverske strane.
 
Pozdrav, oprostite za off topic.
Da li je neko viđao kod nas u prodaji, ove nasal flastere? Kasni isporuka sa AE, pa da premostim 😊
Hvala!
Ljudi se kunu u to 😁 Igrom slučaja znam da je bilo u apotekama u Bosni, samo je fazon 300 dinara 10 komada, neki uvoz iz Turske. Probaj i na kupujem prodajem, mislim da ima i tamo da sam gledao, isto nešto skuplje. Ja lično ne koristim, ali meni neko blizak da, isto je bila panika što kasne, kao kod tebe hahaha 🤣
 
Pozdrav, oprostite za off topic.
Da li je neko viđao kod nas u prodaji, ove nasal flastere? Kasni isporuka sa AE, pa da premostim 😊
Hvala!
Imam ih ja. Ostavi mi adresu privatno, pa ću da vidim sutra da svratim do pošte da ti pošaljem. Ti samo poštarinu reguliši, ostalo ništa
 
Stigao SoundCore 2. Kakva mala spravica. Ja sam oduševljen. Kako li tek gruvaju veći i jači modeli? Baš mi je žao što sam morao da otkažem Motion Boom.
1000004503.jpg
 
Niko da mi pomogne sa led trakom za tv,da li uzeti obicnu li sa wifi,blutut sa opcijom MIC?
 
Stigao SoundCore 2. Kakva mala spravica. Ja sam oduševljen. Kako li tek gruvaju veći i jači modeli? Baš mi je žao što sam morao da otkažem Motion Boom.
Pogledajte prilog 439753
Ja na kraju Motion 300 porucih, posto sam isto izvisio za Boom, pa da probam nesto jace od soundcore 2,3...Dvoumio sam se izmedju motion+ ili motion 300 i ipak pala odluka na m300.
 
Javi utiske kada stigne
 
Da ima mikrofon i da reaguje na muziku, u skladu sa njom menja boje/intenzitet.
 
Kod mene isto, što opet pretpostavljam nije lose jer sam video da ovaj box svi živi preporučuju i često pominju po forumu.
Ja imam mi stick 4k i ovo mi ne treba ali BiH ga uzeo za 50% popusta 😂
 
Kroz Coins sekciju trazis, ali prosao je voz izgleda jer u momentu kad sam ja uzeo ostalo ih je jos 12 komada.

Ili se prodalo ili se zavrsila flash prodaja, mozda bude opet.
 
To je samo za " jutarnje Tice " :)
 
Kako beše, koju valutu je najbolje staviti u ALI?

Da li je ta valuta samo za prikazivanje cena ili u toj valuti i skidaju novce?

Ukratko ako stavim RSD da li banka radi konverziju u neku drugu valutu tipa USD?

Ako radi onda ne vidim šta mi znači da menjam valute ako svaku konvertuje.
 
Kupuj u osnovnoj cemi AE, a to je USD. I toj valuti ćeš platiti.
Ako plaćaš karticom vezanom za EUR, onda će Visa/MC preračunati USD - EUR po svom, praktično srednjem kursu. I to ti je najjeftinija varijanta (osim ako tvoja banka ne uzima % za inostrana plaćanja, kao RF).
Ako je kartica kojom plaćaš vezana za RSD, onda konverzija (najverovatnije) ide ovako:
iz valute koju si odabrao na AE u EUR (po kursu Visa/MC), a onda tvoja banka menja iz EUR u RSD po svom (aerodromskom) kursu.
Dakle, ako odabereš RSD na AE, lako se može desiti da proizvod platiš ~5% skuplje.
 
Javi utiske kada stigne
Evo ja da napisem posto mi je stigao Anker Motion 300. Bilo mi zao da ga ne kupim za 42e (kad je bio na popustu) jer imam neki stari Xiaomi bluethoot zvucnik koji mi je praktican zbog svojih dimenzija. Elem, Motion 300 je ozbiljan zvucnik, tezak je i nije mali. Zvuk je fantastican, stvarno sam odusevljen. Na 50% jacine ozbiljno "gruva". Stigle su mi i Anker Space A40 slusalice, e one su tek ludilo kakav kvalitetan zvuk imaju. Nisam nikad ranije koristio nista od Ankera, definitvno su mi postali omiljeni brend za zvuk, za tu cenu kvalitet je vise nego sjajan.
 
Nazad
Vrh Dno