Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Daj link za tu recenziju.

He he, pa nema je. Ja mogu da je vidim kao my fedbacks, samo dok sam logovan na moj Ali nalog.

Kada uđem u moje feedback-e, nađem svoju recenziju, kliknem na proizvod, dobijem ovo: This is a snapshot of the product taken when the order was placed. View current product.

Klikom na View current product, vodi me na identičan proizvod, ali kao drugu ponudu. A tu nema moje recenzije, jer to kao nije onaj proizvod koji sam recenzovao.
 
Poslednja izmena:
Onda taj što si ti kupio više nije u ponudi?
 
Ima kod istog trgovca, isti proizvod.

Mi smo do sada kupili dva ovakva, i jedan ovakav.

Ovaj prvi se malo lakše puni. Ali inače, rade isto.

Bitno (a nije jasno spomenuto od strane proizvođača) jeste da moraš razrediti sapun sa vodom, otprilike 1:1. Sa ovim standarno gustim, ne radi.
I trebaju ti bolje alkalne baterije. Mislim, rade i te najjeftinije alkalne iz Lidl-a npr. Nama radi i po 8-10 meseci sa tim jednim setom baterija. Sada koristim punjive.

Dojmim se da je ideja proizvođača bila da prodaje setove punjenja sapuna, ali pošto tečnosti teško idu u avion, nama prodaju sa ispražnjenim rezervoarima, uz ideju da ih sami punimo. I to radi...
Ovaj treći nam je stigao sa očigledno, naknadno ispražnjenim rezervoarom. :p
I malo teže se otvara kada hoćeš da ga dopuniš.
 
Ima kod istog trgovca, isti proizvod.

Mi smo do sada kupili dva ovakva, i jedan ovakav.

Ovaj prvi se malo lakše puni. Ali inače, rade isto.

Bitno (a nije jasno spomenuto od strane proizvođača) jeste da moraš razrediti sapun sa vodom, otprilike 1:1. Sa ovim standarno gustim, ne radi.
I trebaju ti bolje alkalne baterije. Mislim, rade i te najjeftinije alkalne iz Lidl-a npr. Nama radi i po 8-10 meseci sa tim jednim setom baterija. Sada koristim punjive.

Dojmim se da je ideja proizvođača bila da prodaje setove punjenja sapuna, ali pošto tečnosti teško idu u avion, nama prodaju sa ispražnjenim rezervoarima, uz ideju da ih sami punimo. I to radi...
Ovaj treći nam je stigao sa očigledno, naknadno ispražnjenim rezervoarom. :p
I malo teže se otvara kada hoćeš da ga dopuniš.

Stavljam ovaj prvi u Cart. Malo je skuplji ali je zato lepši. :)
 
Ja sam i Lidlu uzimao neki, kako god da razredim sapun nema pene ili samo voda iscuri ili sapun. Jel to neka fora do tih uredjaja da samo odredjeni prave penu ili?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ti iz Lidla su mislim samo dozeri za sapun. Nisu i "foam extractor" (tj. samo izbace malo sapuna, ne prave penu).
 
Poslednja izmena:
samo navodim svoja iskustva sa hvaljenim brendom OLAF, da se jos neko ne prevari.
Ja često putujem i zaboravljam punjače i kablove, pa sam naručio 5 OLAF je akcija :D,
svaki dan pune tablet, 2 moba, bt zvučnjak, rade već 2 meseca dokle će ne znam,
ne greju se ali su spori za sve 3 medalje, brzina puža.
Ovo su modeli, iskreno za te pare rade ali od mene NEpreporuka.
olaf-car-charger-digital-display-dual-port-usb-adapter-21a-car-charger-double-usb-for-iphone-ipa.jpgOLAF-Dual-font-b-USB-b-font-font-b-Charger-b-font-for-iphone-Xs-X.jpgOLAF-USB-Charger-3-Ports-5V2A-Travel-USB-Wall-Power-Adapter-EU-Charger-Charging-For-Huawei.jpg
 
Nemam nameru da branim OLAF koji i nije brend , ali se apsolutno ne razlikuje od gomile drugih.

Naruceno je par ovakvih auto punjaca pod razlicitim imenima i nije bilo problema.
https://lygte-info.dk/review/USBpower Olaf Dual Car charge with display 2.1A UK.html

Prosao mi je kroz ruke JC-0080 ( sa dva USB porta ) , nigde ne pise Olaf i znam da radi kod komsinice duze od godinu dana.
https://lygte-info.dk/review/USBpower OLAF 5V 2A SUB Fast Charger JC-0060 UK.html

Baseus kabl....
I Baseus i Fonken 2m su placeni oko 2$.LoveBay 1m je uzet nedavno za 0,8$.
Baseus ima najveci pad napona na 2 i 3A.


fb.jpg
lbb.jpg
olaf1.jpg

@Cvoruga

Auto punjac sa slike je OK , ostala 2 su tesko smece.
Prodaju se pod 100 imena i ni jedan ne valja.
Zeleni realno daje oko 1A ( 5V ) , ovi sa 3 porta od 0,7 do u najboljem slucaju 1,5A.

( imam negde slike za sva tri modela kao dokaz )
 
^sasa022, koji punjač i kablić(usb-c) preporučuješ, aj okači link.
 
@Cvoruga

Od kablova - pomenuti Fonken ( 2m - oko 2$ )
Od punjaca 5V - dobro poznati HKL-USB32 i nova verzija HKL-USB59 ( oko 4$ )
i za auto kao taj sa slike ( oko 1,5$ )
bez obzira pod kojim imenima se prodaju.

Treba imati na umu koji je maksimum , pa shodno tome ih treba i koristiti .

HKL daje oko 3A
taj auto punjac oko 2A

Znaci ne treba istovremeno kaciti 2 uredjaja koji podrzavaju brzo punjenje ( 5V-2A )
 
Poslednja izmena:
Sutra stiže moj hotglue gun naručen 10 januara. Treking kod RP**...CN, neverovatno brzo za CN poštu.
Pitam se dali odma sutra da ga preuzmem u pošti ili da ga ostavim da odstoji par dana :D LOL
 
Pusti neka odlezi malo, a za to vreme isprati postara jel OK :)

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
meni danas stigao novcanik naručen 7.1. direkt iz Wuhana :D
 

Prilozi

  • att.jpg
    att.jpg
    70.7 KB · Pregleda: 257
neka preporuka za jeftin sa spdif na bluetooth odašiljač/transmiter sa aptx-om?samo ta funkcija mi treba,ideja je da osposobim bluetooth na jednom tv-u pa pošto sluške koje će se koristiti imaju aptx da se iskoristi...

poželjno da su singapurćani pošto to stiže dosta pouzdano i da nije skupo,i tih 15tak dolara je problem osobi,na kp sam našao neki ugreen od 3k din i komentar je bio - ti baš voliš da me teraš na trošak :)
 
Dobro je,nije prazan;)
 
Novčanike i kaiševe samo prava koža. Iguana u NS, preporuka.
 
@Cvoruga

Od kablova - pomenuti Fonken ( 2m - oko 2$ )
Od punjaca 5V - dobro poznati HKL-USB32 i nova verzija HKL-USB59 ( oko 4$ )
i za auto kao taj sa slike ( oko 1,5$ )
bez obzira pod kojim imenima se prodaju.

Treba imati na umu koji je maksimum , pa shodno tome ih treba i koristiti .

HKL daje oko 3A
taj auto punjac oko 2A

Znaci ne treba istovremeno kaciti 2 uredjaja koji podrzavaju brzo punjenje ( 5V-2A )
Da li je ovaj HKL mcdodo? Ne mogu da nadjem na Aliju.
Tnx

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ehej svima! Kanda treba kupovinu sa Ali-ja staviti na stand by, do daljnjeg.

Naime: https://www.posta.rs/cir/info/servisne-informacije.aspx?Item=2592

Отежан саобраћај са НР Кином
Пошта Србије обавештена је од авио-превозника Lufthansa и LOT да су ради превенције опасности од ширења коронавируса летови према Народној Републици Кини обустављени до даљњег, што ће утицати на уобичајено поштанско пословање у размени пошиљака. Стога молимо кориснике услуга Поште Србије за разумевање, а о свим променама правовремено ћемо вас обавештавати.

Gunđ!
 
Nazad
Vrh Dno