Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Sta mislite da li valjaju ove slusalice?


Ima i skupljih u oglasu ali ne znam u cemu je razlika.
Upravo ih i ja poručio a od komentara vidim jedino da se dugo čekaju... Ne nadam se nekom kvalitetu za ove novce premda dosta ih hvale, videćemo 😉
 
Ja sam porucio 2 para,ove najefftinije i ove malo skuplje od 2.5 Bas me zanima da li ce biti neke razlike :rolleyes:
Svakako necu da se razocaram jedne cu dati detetu da gleda na yt one piskave klipove od kojih meni zvece usi :D
Vec dugo vremena ove slusalice pokusavam da kupim ali nije bilo moguce zbog prevelike postarine,ali sad su malo spustili loptu.

E od ovih iskreno ocekujem nesta vise,sad ako je cena malo visa zbog toga sto su bezicne i ima jos brdo opcija to me ne zanima. Ocekujem dobar zvuk od njih.
 
E od ovih iskreno ocekujem nesta vise,sad ako je cena malo visa zbog toga sto su bezicne i ima jos brdo opcija to me ne zanima. Ocekujem dobar zvuk od njih.

bas sam sa cerkom pre desetak dana kupio takve iste kod nas u domacoj radnji pod brendom xwave, i mogu samo reci da sam bio iznenadjen kako su dobre sluske... krenuli smo da kupimo sony ili philips 🤣

e posle sam primetio da iste te sluske genericke ima i kod domacih kineza po ovim bolje snabdevenim kineskim robnim kucama tamo su oko 1600dinara, xwave su bile 2500 u tehnomaniji.

Imaju radio, dobar zvuk, zgodan je cak i kabl, i mikrofon je odlican, ne znam koliko ce da traju, ali vrede za sve pare, jedino ne znam koliko ima racuna da se poruce iz kine...
mada ni ja ne bi dao 2500 da sam znao da ima ovde kod kineza ista stvar.
 
Mogu se nacin na aliexpressu za oko 10 tak eura sa sve postarinom. To je 1200din,e sad ne znam da li ce biti carine za slusalice. Ako ne bude isplati se definitivno.
Ja nemam gde blizu da kupim,jedino preko kp da porucim. Ali ako ne bude carine ili ako je realna carina onda mi se isplati da ih kupim sa aliexpressa.
 
Kad smo kod air mouse-a, meni stigao u toku ove nedelje ovaj.


Fantastična stvar, uzeo ga pre svega za gledanje filmova i serija na kompjuteru. Nisam bio siguran kako će mu to pomeranje kurzora funkcionisati, ali radi to baš dobro, brzo sam se navežbao! Lep dizajn, s jedne strane ima te osnovne stvari od kojih je većina za smart TV, kapiram, a sa suprotne strane cela tastatura. A ta tastatura sa donje strane mi je i bila skoro pa glavna stvar, jer za neke serije bude sprskih titlova, ali da ih povremeno treba pomerati par sekundi napred ili nazad. A to štelovanje titla super funkcioniše u BS Playeru preko tastature sa CTRL + strelica levo ili desno. A dodatno mi se sviđa i to što je raspored tastera kao i što bi bio na nekoj tastaturi.

Nije mi jasno kako tih air mouseva nema u prodaji kod nas. Ali moguće da je to nešto što zanima jako mali broj ljudi, šta znam.

Vi svoje uzimali za komp ili za smart TV?
 
Većina nas ih uzme za android box.

Mana tih daljinaca sa punjivom baterijom je što se brzo prazni baterija, jeste da može da se puni ali to mora često da se radi.
 
Da, s tim se još nisam susreo u vezi s baterijom, još mu drži baterija tako kako je stigao. Valjda ću nekako skontati da mu je baterija prazna, da ne moram to da mislim napamet. Hvala Bogu, mislim da sam bacio i onaj papir što je s njim došao.😄

S ovim mojim potrebama sigurno manje trošio bateriju.

I još sam oprobao, radi super air mouse i sa DVR uređajem na koji se inače prikopčava samo miš.
 
O bateriji svi mi razmisljamo kao super kada je litijumska, ali nije litijumska dobra za sve...

Kada je puna sve je fino ali cim padne na 3.7V a ti uzmes daljinski a ono cvrc, ne radi treba da se napuni,
pa ko ce da ga ceka da se napuni kad ti treba odmah :rolleyes:

alkalne baterije u tim daljinskim traju i po nekoliko meseci jer rade i kada imaju svega 1V i nikad ne riknu odjednom

I da...jedna od korisnijih stvari na air mousu je mikrofon, narocito na androidu jer moze da prepoznaje govor i unosi kao tekst.
To fali na tvom.
 
Dajte preporuku za neki dobar Air mouse sa alkalnim baterijama
 
pa ko ce da ga ceka da se napuni kad ti treba odmah :rolleyes:
Jeste, slažem se...
I da...jedna od korisnijih stvari na air mousu je mikrofon, narocito na androidu jer moze da prepoznaje govor i unosi kao tekst.
To fali na tvom.
Tako je, mada sam ja svesno uzeo njega s tim nedostatkom baš zato što ga koristim najviše na kompjuteru. Ovako dobijem tu kompletnu tastaturicu dole, što je zgodno, mogu da se koriste razne prečice... A ništa od tih komandi ne bi mogao da zadam glasom. Šta ćeš, virtuelni asistenti glupi ko tocila - još uvek.😁

Ali bio bi koristan i mikrofon, barem kad bi da gledam videe na YouTubu, ili tako nešto. A na TVu mi je jasno da je mikrofon mnogo korisniji. A i potrebniji!
 
Da nema slucajno na Aliju neki ok bluetooth zvucnik tu do 20-30 evra, da je neko uzimao neki i da mu se ok pokazao.
 
MX3 isto radi sa alkalnim baterijama. Po meni, najbolji od svih ovde navedenih baš zato što možeš da koristiš i kao air mouse i kao tastaturu. Preporučujem model sa pozadinskim osvetljenjem, pomaže dosta noću.
Jedino što izgleda nema mikrofon - ako mu je to bitno.
 
meni kinez ni posle 6 dana nije poslao paket, i nije mu prvi put, nekad mi posalje, nekad ne...
posiljka je automatski ponistena, a ja vise nikako ne mogu da ga nagradim losom ocenom?


Cini mi se da je ranije mogla da se daje ocena ako paket nije poslat, to vise ne moze?
 
Meni ova stara podloga ispod deluje mnogo bolja,ova kineska kao neka krpa,tako vidim i pakuju.
Ja imam neku rantopad kupljenu ne pamtim kad,i dalje se drzi.

50036873b.jpg
 
Da li je neko nabavljao ovakve mini teleskope za mobilni?
Cini mi se dobra stvar

 
17og juna sam dobio mail da su mi 2 paketa stigla u zemlju......i dan danas nista nisam dobio....
Il to normalno od nasih carinika da stoji evo sad 3 nedelje? Samo pitam
 
To sto ti piše u mailu nema veze sa životom, ako imaš pracenje proveri gde se nalazi posiljka ako nemas cekaj pa kad stigne
 
Vrh Dno