Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Žale se na WiFi, sa žičanom vezom (LAN) lag je daleko manji.
 
Pa koja je onda poenta ako opet moras da razvlacis kablove da nebi imao lag? :-/
 
Ne moram da razvlačim, GLAN kablovi su već tu.
 
Alien Isolation bi trebalo da bude u humble monthly-u.
 
jel kupovao neko 10 random steam kljuceva na g2a? kakve su sanse da se dobije nesto krsteno?
 
Misliš da će ti pokloniti nešto što vredi više? :d

Tu uguraju ključeve koje im se ne isplati pojedinačno da valjaju zbog fiksnih provizija...
 
Talos Principle
Masterplan
Mushroom 11
Grim Fandango Remastered
Spelunky
A Fistful of Gun
 
The Talos Principle
The Masterplan
Mushroom 11
Grim Fandango remastered
Spelunky
A Fistful of Gun

Dobar bandl, mada Fandanga i Spelunky (koji se u mojoj kući igra svakoga dana) imam od ranije. Deda mraz mi nije uslišio želju i ubacio Going East i Scandinaviu ovoga meseca :).
 
Koji su ovo "humble" likovi, kakav je to olos.
Sami leak-ovali da je AI kao early unlock za sledeci bundle, a svaki put je to bila igra iz prethodnog bundle-a, da bi ljudi navalili da kupuju januarski, pih.
 
Poslednja izmena:
cek jel sam ja dobro razumeo ako sad platim 12e odmah dobijem AI?
 
Poslednja izmena:
Tako bi trebalo. Platiš sada 12$, dobiješ AI, a ostatak bundle-a 5. februara.

Subscribe before February 5th to receive the next bundle and immediately get a copy of Alien: Isolation
 
Poslednja izmena:
nije lose ako je tako.na steamu je sad AI 12.49e tako da ostale igre nisu ni vazne:)
 
Da li ovo znači da nema više igre dobrodošlice iz prethodnog bandla?
 
AI je nekidan bio 9.5€ na FunStock Digital pa sam ga uzeo, evo upravo sam izašao iz igre :)
 
hocu da kupim call of duty 2 ali igra kosta nenormalno na steam-u za moj pojam.regularna cena je 20E a na popustu od 50% je 10E.
zar to nije malo previse za igru staru jednu deceniju?
 
Sve CoD igre su pljackaski kupe. Taktika maticne firme, da ne bi ljudi cekali 6+ meseci da ih kupe, jer maltene nikad nece bitno pojeftiniti.
 
allkeyshop pa trazi, ima sigurno jeftinije, mislim da sam vidjao kljuceve za 6, 7eur, cak ghost moze da se kupi za te neke smesne pare...
 
Battlefield Bad Company 2 (2,49 evra) + Battlefield: Bad Company 2 Vietnam (3,29 evra) na Steam-u.
Vreddi li uzimati, igraju li to ljudi sada uopste?
 
I ja bi uzeo ako ima ljudi na steamu

EDIT: Na redditu kazu da i dalje dosta ljudi igra tako da kontam da cu uzeti, ali bez vietnama
 
Poslednja izmena:
Kupih i ja Battlefield Bad Company 2, sada jos da sklopim novu desktop masinu, jer na ovom laptopu nema igranja! :d
 
Uzeo i ja, sutra cu da probam
 
Cod je uvek bio bezobrazno skup ali samo na steamu. Cak i na snizenjima je ne vredi kupovati a dlc drzi cenu ko da je juce izasao.
Bo3 sam uzeo za 25 e na cdkeys pocetkom decembra.
 
Nazad
Vrh Dno