Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ovo je ponovljeni bandl? Bio je pre nekog vremena sličan, ako se ne varam.
 
Čak i slabiji nego prethodni:

Differences:

No Rainbow 6 Siege beta in $1 tier
Addition of Tom Clancy's The Division beta in BTA tier
No Splinter Cell Double Agent and EndWar in BTA tier

$75 tier has The Division preorder instead of Rainbow 6 Siege
 
Ima li neko ideju sta je bolje raditi sa karticama koje igre dropuju, da li pretvarate u gemove i za sta se oni koriste ili jednostavno prodati na marketu za 0.1~ po kartici?
 
Ja sam sad upalio da mi dropuje sve kartice jer ih nisam dropovao dugo. za nekih 100-120 kartica sam zaradio 15ak eura, bilo je nekoliko foil. Samo ih prodajem, ne pada mi na pamet da pravim bedževe. Jedino možeš da ih pretvaraš u gemove i posle praviš vreće, pa te vreće prodaješ ili trejduješ, štajaznam.
 
Vreće su njesra, to jedino backgrounde i emoticone pretvoriti u gemove, kartice nikako.
 
I ja sam držao u pozadini igre samo da mi padaju kartice ali mi se ne sviđa što mi onda stoji statistika da sam igrao igre koje u stvari nisam :)
 
Kako da namestim G2A da mi prikazuje cene u € ?
 
Meni je u dolarima, prikaže eure samo kad idem da pratim preko PP i pre nego što platim, stoji mi. Nisam ni razmišljao o menjanju.
 
uh kod mene u bookmark bio na /weeklysale. pocetnu stranicu nikad nisam ni video :D
 
uh kod mene u bookmark bio na /weeklysale
Gdje je Rise of the Tomb Raider 29 € (42% off) do sutra u 15 sati.
Ne kontam kako oni to u preorderu daju dosta jeftinije nego što je na Steamu.
 
Pa videli ljudi u međuvremenu na Xboxu kakva je igra, pa preprodaju svoje preordere da makar nešto izvuku.


Naravno, možda nije do toga, ali sam se potrudio da dam jedno od mogućih tumačenja...
 
Poslednja izmena:
svoje preordere
Da li to znači da oni od Steama kupe ključeve i onda ih prodaju kad i po kojoj cijeni sami žele? I ako je tako da li oni (i drugi sajtovi) Stemu plaćaju punu cijenu ili kupuju ključeve nešto jeftinije?
 
Meni je u dolarima, prikaže eure samo kad idem da pratim preko PP i pre nego što platim, stoji mi. Nisam ni razmišljao o menjanju.

Da ti nije upaljena konverzija na paypal-u? Ako jeste ugasi, ostavi banku ta radi konverziju dosta je povoljnije.
 
Pa videli ljudi u međuvremenu na Xboxu kakva je igra, pa preprodaju svoje preordere da makar nešto izvuku.


Naravno, možda nije do toga, ali sam se potrudio da dam jedno od mogućih tumačenja...

Odlicno tumacenje, nema sta. Mora da je to u pitanju, tj. siguran sam da je tako. Jos kad bi "preorderi" mogli da se "preprodaju".
Cujem ljudi prodaju svoje Xbox One verzije i za 5$, samo da ih se otarase. :d

A sad ozbiljno da objasnim kako g2a/cdkeys i ostali prodaju kljuceve jeftinije od Steam-a (nevezano za ROTTR posto je to slucaj sa svakom igrom). U pitanju su uglavnom kljucevi fizickih kopija iz zemalja u kojima se igre prodaju jeftinije a koje nisu zakljucane. Ili je u pitanju kupovina veceg broja kljuceva na crnom trzistu. A moguce je recimo i da su ukradeni kljucevi, posto se i to desavalo, ali ne cesto. Uglavnom je ovo prvo sto sam naveo u pitanju i uglavnom je to sasvim legalna kupovina.

Evo recimo na Newegg se 7-og januara kad je pocela nvidia promocija desio glitch pa su mogli da se uzmu kljucevi za 0.01$ bez kupovine graficke kartice, dakle samo kljuc za igru, desavalo se i ranije za Dirt Rally recimo takodje, i oni su i pored toga sto je u pitanju bila njihova greska dozvolili svima koji su iskoristili kljuceve da igru zadrze. Cujem da su ROTTR nekima brisali sa naloga ili nije uopste mogao da se aktivira kljuc ali ne svima. Posto je neko uzeo vecu kolicinu i rasprodao za 20$.
 
Emix jesi li kupio? :)
Pošto ti je ona na avataru i dosta si slika stavio iz TR 2013 :)
 
Nisam kupio zato sto ne volim i ne podrzavam te "nesigurne" kupovine. Mislim nije meni problem sto je taj neko uzeo kljuceve za 1 cent a prodaje ih za 20$. 20$ je steal za AAA igru koja jos nije izasla. Ali ako vec kupujem zelim da znam sta sam kupio. Svakako planiram kupovinu igre ali mislim da je jos rano, ima jos 20-ak dana.
 
Ni najveći fan ne želi da kupi igru...
 
Imali smo najveće fanove koji su kupili poslednjeg Betmena kao pre-order pa proklinjali taj dan, kad je igra izašla :d

S obzirom na iskustvo iz poslednjih godina, kupovinu nove igre razmatram tek 2-3 meseca posle izlaska. Doduše, ako se ovo pokaže kao dobar port, možda padne i 30. januara :)
 
Imali smo najveće fanove koji su kupili poslednjeg Betmena kao pre-order pa proklinjali taj dan, kad je igra izašla :d

S obzirom na iskustvo iz poslednjih godina, kupovinu nove igre razmatram tek 2-3 meseca posle izlaska. Doduše, ako se ovo pokaže kao dobar port, možda padne i 30. januara :)

Eh da je samo Batman.

Unity, Dying Light, Batman, Mortal Kombat X, evo sad i JC3... nema smisla pre-orderovati igre i po nekoliko nedelja pre izlaska, zasto bi bilo ko to sebi radio?
Sto se ROTTR tice, Nixxes radi PC port to je informacija koja je dosta bitna, ocekujem dobru optimizaciju.
 
Hm, šta je problem sa Dying Light ili Just Cause 3? Mislim, šta je toliki problem da igra valjda treba da ispadne neigriva, odnosno da su se ljudi koji su ih kupili teško zeznuli?
 
Hm, šta je problem sa Dying Light .... šta je toliki problem da igra valjda treba da ispadne neigriva, odnosno da su se ljudi koji su ih kupili teško zeznuli?

DL je meni bio rollercoaster emocija - za 15 min. nove igre od odusevljenja u fazonu 'e bas to sam cekao' do unistalla. :d
 
Hm, šta je problem sa Dying Light ili Just Cause 3? Mislim, šta je toliki problem da igra valjda treba da ispadne neigriva, odnosno da su se ljudi koji su ih kupili teško zeznuli?

Verujem da je glavni problem u "zasićenju igrom" pre nego što se malo ispegla i dotera.
 
Nazad
Vrh Dno