Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Overcast - Walden and the Werewolf

93260MKGJMELH4B

^ razdvojite gde treba :)
 
hvla za overcast a i za bionic :)
 
Poslednja izmena:
Poklanjam

Pix the Cat
 
Da li je neko zainteresovan za HB weekly, a da vec ima ili ne zeli styx? On je poslednjoj kategoriji.
Imam tu i tamo neku igru za razmenu, mada je lakse uplatiti na racun pare.
 
Pitanje za Steam klijent, on nema mogućnost kod skidanja igara (npr. preko noći) da ugasi računar kad završi download?
 
Poštovani,
U vezi sa prijavljenom smetnjom, otvorili smo tt#4432743 i prosledili Steam klijentu.
Obavestićemo Vas čim budemo imali novih informacija.
Srdačan pozdrav!
 
Rover Rescue

0N0N353YHAIMQDA
 
Vrijedi li Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition za $7.30? Kako se dolazi do onog "Discount code" kod checkouta na G2A? Da li je problem ako se ne koristi onaj G2A shield od $1.08 kod kupovine?
 
Po meni vredi itekako, to je super cena. Discount code moz naci na guglu, a evo i par poslednjih sto koristih malopre - NB3 i FRANK. Inace, oni skidaju svega 3%, sto i nije nesto na ovako male cifre. Shield ti ne treba ako uzimas od proverenog prodavca.

Btw jel zna neko gde ima najpovoljnije da se nadje Dragon's Dogma? Najjeftinije sto nadjoh je $19.5 ovde.
 
Hvala, uzeću je. Kako da znam ko je provjeren prodavac, u vezi tog Shielda?
 
Pretpostavljam da uzimas na weekly sale-u, tako da slobodno uzimaj, tu su generalno samo pouzdani kljucevi. Inace, kad kupujes na samom sajtu van sale-a, dovoljno je da obratis paznju kakve ocene i koliko prodaja ima prodavac.
 
Blaster Shooter GunGuy
H79?J-2G6N2-8YL8M
? = 3+2

Paradise Island VR MMO
0GD#P-0GIYT-NRDRE
#=4+5
 
Ako neko hoće Magicka i System Shock 2 nek pošalje privatnu poruku.
 
Izasao je novi humble ubisoft bundle. Bzv sto su sve igrice uplay keys...
 
Odlicna je cena, za 15$ se dobija dosta igara, a uplay je sada mnogo dobar servis, koristim ga redovno I nikad nijedan problem sa istim :D
 
Kome od starijih forumasa treba key za Rayman® Origins za uPlay nek mi se javi na pp. Nepoznati zaobici.
 
gde je najjeftinije moze uzeti rayman legends i origins za steam?
 
Nazad
Vrh Dno