Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Uzeo bi BF 4 da ima na steamu, ali razmislicu o Rocket League, deluje mi primamljivo. Jedino sto nemam dzojstik, tj imam od sony 2, nakacen na usb al ne znam kome sam ga dao :D
 
G2A: Total War Master Collection = 9,99e



Total War Master Collection includes:

Medieval II: Total War
Rome: Total War
Empire: Total War
Napoleon: Total War
Total War: SHOGUN 2
Total War: SHOGUN 2 - Fall of the Samurai
Viking: Battle for Asgard
Total War Battles: SHOGUN
Total War: ROME II - Emperor Edition
 
Uzeo bi BF 4 da ima na steamu, ali razmislicu o Rocket League, deluje mi primamljivo. Jedino sto nemam dzojstik, tj imam od sony 2, nakacen na usb al ne znam kome sam ga dao :D

Battlefield 4 naravno ne mozes da imas na Steamu, vec na Originu :)
 
Totalno je nebitno na kojoj platformi je Battlefield, kupiš ga da bi ga igrao, ne da bi ga držao u Library-u...
 
Mislim da je BF2 oko par evra na svim sajtovima, ne znam ko ga igra doduše...
 
Da, samo na Originu, ali to ne treba nekome da bude prepreka samo zato što mu igra neće stajati u Steam library-u...
 
Ma poenta je sto nemam pare na Originu, vec na Steamu, a koliko znam, novac sa Steama ne mogu da povucem na karticu...
 
E to je već drugi problem, ali BF4 je sad nedavno bio smešno jeftin, 10 evra za Premium Edition tako da vredi dodatnog troška, neka stoje pare na Steamu za nešto drugo...
 
Poklanjam Tomb Raider Underworld Steam key.

PM.

Edit: Otislo.
 
Poslednja izmena:
Pa gde njemu sunce mu...
 
Poklanjam 3 kupona, nešto me ne zanimaju te igre pa kome treba neka se javi na pm.
Sve 3 igre su trenutno na popustu i kuponi mogu da se iskoriste na cenu sa popustom što te igre čini vrlo jeftinim.

75% off OlliOlli2: Welcome to Olliwood , sa €7.49 skida na €1.87
50% off The Talos Principle, sa €4.99 na €2.49
33% off Dropsy, sa €4.99 na €3.34
 
Ljudi, izvinjavam se unapred ako je offtopic, ali je pitanje svakako vezano za steam. Kako se domoći Steam Linka? Da li se sprava mora naručivati od Steam-a pa kad dodje dodje (da li je to u opšte izvodljivo, carina i tako to) ili ce doci kod nas u retail/etail (da li ima neko neku informaciju o tome?)?
 
Naravno da je ironija sunce mu...
 
Da li zna neko kako su raspoređeni ključevi u Humbe Square Enix Bundle-u? Da li su su grupisani ili su svaki zasebno? Zanima me pošto imam već nekoliko igara na nalogu.
 
Poklanjam 3 kupona, nešto me ne zanimaju te igre pa kome treba neka se javi na pm.
Sve 3 igre su trenutno na popustu i kuponi mogu da se iskoriste na cenu sa popustom što te igre čini vrlo jeftinim.

75% off OlliOlli2: Welcome to Olliwood , sa €7.49 skida na €1.87
50% off The Talos Principle, sa €4.99 na €2.49
33% off Dropsy, sa €4.99 na €3.34

Ništa od ovoga, kuponi ističu 1/1/2016 a trade je na čekanju 72 sata, tako da ne vredi ...
 
ne kukam.pohvalio sam to sto nema neodoljivih popusta pa ne "moram" da kupim i stavri koje necu igrati.
 
Ljudi, izvinjavam se unapred ako je offtopic, ali je pitanje svakako vezano za steam. Kako se domoći Steam Linka? Da li se sprava mora naručivati od Steam-a pa kad dodje dodje (da li je to u opšte izvodljivo, carina i tako to) ili ce doci kod nas u retail/etail (da li ima neko neku informaciju o tome?)?

Ja samo da vidim jel sam dobro shvatio...taj link omogucava samo da igras igre na tv-u?....mislim koja poenta ako je tako kad svaki noviji kompjuter/laptop ima hdmi kao i tv?!
 
Poenta da ne moram da razvlačim 10m HDMI kabla preko cele kuće zato što su mi televizor i PC u različitim sobama/spratovima. TV je smart i već kod sebe ima dostupnu kućnu GLAN mrežu, samo treba da uštekam steam link na slobodni port od wifi rutera i problem rešen. To što mogu da nakačim USB prijemnike od Xbox360 wireless kontrolera i od logija F710 na sam steam link je samo dodatni bonus.
 
Poslednja izmena:
Nznm koliko je istina ali dosta ljudi se zali na taj uredjaj... Jako veliki lagovi u igrama upravo zbog wifi...
 
Nazad
Vrh Dno