Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Kontam kupiti pes 16 za pc. Vidim neki prodaju na neku foru preko steama (cd kljuc pa se downloaduje igra), je l' regularno sve to za kupiti? Nemam pojma ni sta je to, niti me zanima niti sam se susretao. Mene intetesuje samo PES i to je to.
 
Kontam kupiti pes 16 za pc. Vidim neki prodaju na neku foru preko steama (cd kljuc pa se downloaduje igra), je l' regularno sve to za kupiti? Nemam pojma ni sta je to, niti me zanima niti sam se susretao. Mene intetesuje samo PES i to je to.

Da, ima puno regularnih sajtova gde su kljucevi jeftiniji od Steama ili slicnih sajtova. Kupis kljuc, redeemujes na Steamu i regularno skines.
 
Jao, sad je bila neka akcija gde su se dobijali RL i još nešto. Mislim da je bilo malo jeftinije.
 
Jel imas taj vaucer?



To je proslo ili?

Mislim da nije, ali da me ubijes, ne mogu da pronadjem gde sam video to. Jedan od onih indie sajtova je nudio ako uradis ili kupis nesto, dobijes ovo vrlo jeftino, ali me nije zanimao deal pa sam samo izasao. Bio je u bundle sa jos nekom igrom.
 
Тражим игру да узмем сад кад примим плату па реко да је уграбим јефтино. Ако нађеш јави.
 
Nema na čemu :)
Uzeo i ja sada, nije baš toliko skupo :p
 
Ima igrica i prevod na srpski, zaista lepo odrađen, instalira se kao dodatni mod i zaista dobra igra, moja preporuka. :)
 
Fala za FTL, uzecu i ja. ;)
 
Sword of the Stars: The Pit za 1,5$
Link

odnosno

Sword of the Stars: The Pit Gold Edition za 1,95$
LINK
 
deadcore je na popustu na steamu za 2.5e
 
The Fall 1.79€ na humblebundle-u
 
https://www.g2a.com/weeklysale cini mi se kao dobra kupovina.
The Daedalic Armageddon Bundle: 6.25$ a inace je 180.20$. popust 97%
Deponia
Chaos on Deponia
Goodbye Deponia
The Whispered World Special Edition
The Dark Eye: Chains of Satinav
A New Beginning - Final Cut
Memoria
The Night of the Rabbit
Edna & Harvey: The Breakout
Edna & Harvey: Harvey's New Eyes
1954 Alcatraz
 
Nazad
Vrh Dno