Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Igera li neko Evolve jos uvek? Vredi li kupiti sada?
Konacno je dosla na nivo koji je prihvatljiv po ceni, ali se plasim da je prekasno za nju i da necu moci da nadjem saigrace.
 
5 da budemo precizniji. Ne bi me iznenadilo da preostali igraci vec imaju ekipe i da su se udruzili pa da nema mesta za obican matchmaking kao do sada. Takodje je bitan i kvalitet igraca.
 
Pa nadao sam se da neko odavde ima igru :D
Nema veze, dl cu je posto je besplatan vikend pa cu odigrati koji sat danas da vidim.
 
Znam, svi klinci ce pojuriti da igraju. Mada, mozda ce biti dovoljno ljudi koji ce odluciti da kupe pa ce se izjednaciti malo
 
Po komentarima na steamu igri fali igraca i ocena joj nije bog zna koliko dobra ali najveca zamerka koliko vidim je nedostatak igraca tako da ako nemas svoju ekipu razmisli dobro.
 
Ok, igra ne vredi ni 5$. Jednostavno je prelose uradjen matchmaking i ulazak u igru. Za nekoliko sati sam uspeo da odigram samo 10 meceva od kojih je jedan trajao 3 minuta.
Na kraju kao slag na tortu, 10 minuta trazimo igrace. nas 3 iz prethodnog meca prvo trazimo cetvrtog huntera i jedn lik ulazi i izlazi 5 puta bez penala. Onda konacno nadjemo nekog drugog i taman da pocnemo mec, igra me izbaci jer je sesija istekla i nije vise dostupna. Probam da nadjem novi mec i dobijem penal od 5 minuta zato sto sam napustio igru.
Delete and goodbye
 
@Dwyane

Da ti odgovorim ovde umesto privatne poruke. Sad sam bacio pogled na Nuuvem stranu za igru i koliko vidim ili je promocija istekla ili im je ponestalo kljuceva, posto i ja sad dobijam Unavailable. Cini mi se da je igra uklonjena, a koliko vidim po nekim komentarima sa reddit-a, nekima su i pending paymenti cancelovani.
gde si to video? ja vidim da je meni problem sa svim igrama..znaci za bilo koju mi izbacuje problem sa regionom
 
Nuuvem je pre mesec dva uveo blokadu kupovina izvan njihovog regiona, ne radi ni VPN više...
 
Ne za sve naslove. Ja sam drugu pazario KF2 sa nuuvem-a bez problema uz pomoć vpn-a pre nego što su ostali bez ključeva. Sa druge strane NBA 2k16 ima hard lock proveru paypal acc-a i tu ne pomaže vpn. Tako da sada postoje tri kategorije na nuuvem-u, igre koje se mogu kupiti normalno, igre koje se mogu kupiti uz pomoć vpn-a i one kod kojih ni vpn ne pomaže jer mora i paypal region biti isti.
 
Poslednja izmena:
a zasto paypal ne moze da se sakrije pod vpn-om istom? ili je mozda zbog kartice koja nije vezana za brazil
 
Sistem vidi tvoju paypal adresu i to je to, ne možeš tu ništa.
 
^kada smo kod g2a vec... Ima li ko iskustva sa kupovinom igara/kljuceva za GOG preko njih? Zamolio me burazer da mu pazarim Telltale-ov Game of Thrones key za GOG pa me interesuje kolika je tolerancija GOG-a sa kljucevima kupljenih kod drugih "prodavaca"... A secam se tj znam da imaju onu foru sa G2A Shield i mesecnom supskripcijom tj da se odbija na mesecnom nivou 1.5e zbog "zastite" (iako je opcionalno mnogo je funjarski, a deaktivacija iste moze samo poslednja 2 dana tokom free trial perioda ili direktno preko opcija PPal naloga)...U fazonu uvale ti pa ako prodje-prodje... Zato sam i odustao da kupujem igre kod njih...
 
Na šta misliš?

Kao što rekoh, znam da može da se poništi g2a shield direktno preko paypala... Ako se izabere shield teče trial period od 30 dana a pritom tek u poslednja 2... I jeste funjarski sa njihove strane... G2A shield je opcionalan i niko me ne primorava da čekiram opciju, ali ako se čekira mislim da je odmah aktiviran taj trial period iiod mesec dana i kasnije 1.50e odbijanja na mesečnom nivou... Možda su promenili u međuvremenu ali je tako bilo pre koji mesec... A da li nekih realnih beneficija ima od toga zaista ne bih znao... Ključevi su i onako sa sivog tržišta...


I pitanje je bilo da li GOG gleda kroz prste za ključeve od drugih prodavaca ili reaguju uklanjanjem/blokiranjem naloga?
 
Poslednja izmena:
Pise da je shield besplatan, ali ti ipak skine sa kartice odredjeni iznos ja sam onda odmah hteo da ukinem, ali nije moglo, cak sam i dispute kontaktirao i oni mi rekli da ne moze, bukvalno imas 2 dana vremena da ukines inace ce opet da ti skine novac sa kartice. Ako to nije app sistem onda nista nije.
 
Kad bi ovo bila regularna cena, ne bih imao nista protiv da imam legalan OS i kuci.
 
Battlefield 4 premium edition (vanila i svi DLCovi) 19.99 na Originu. Pojedinacni DLCovi 4.94e. Samo bf4 9.99. Do sad najnize cene
 
Zna li neko do kad traje sale na originu?
 
Cena na Meksickom Originu je 6.5$ za BF4, 16$ za Hardline. Sve su standard izdanja, Deluxe je koji dolar vise.

Takodje ako nekog interesuje 16$ za DA Inquisition i 28$ za Witcher 3.
 
Grim Fandango Remastered 5.09€ na Steam-u
 
Ako se dobro sećam treba proći kroz checkout fazu (ubaciti igru u cart, itd...) dok si izlogovan na origin sajtu, kada zadraži user/password ugasiti vpn, zatim se logovati i završiti kupovinu normalno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno