Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

G2A, Kinguin.
 
Kupio sam konacno BS Infinite, danas je htela kartica, nego hteo sam da pitam koliko je g2a i kinguin siguran, hteo sam da kupim Watch Dogs i jos neke igre, imaju bas smesnu cenu, ali me je cimka za moju karticu a i za to da mi ne daju kljuc koji ce mi ukinuti nakon mesec dana.
 
Kupio sam konacno BS Infinite, danas je htela kartica, nego hteo sam da pitam koliko je g2a i kinguin siguran, hteo sam da kupim Watch Dogs i jos neke igre, imaju bas smesnu cenu, ali me je cimka za moju karticu a i za to da mi ne daju kljuc koji ce mi ukinuti nakon mesec dana.

Ja plaćam PayPalom kod njih, i uzeo sam desetak (starijih/indie) igara do sada, bez problema sa Steamom za sada (knock on wood :))
 

Da se samocitiram...

Nema on te kupone. Moj drugar ga je zvao i nema. Mislim da mu to zavisi od toga da li se neko zezne pa ne traži i kupon uz GeForce grafičku koju je kupio (ili jednostavno tokom nedelje niko ne kupi aproprijativnu grafičku). Svakako mu ne dođe 100 komada pa da ima komotno da proda, verovatno ostvari par kupona nedeljno i to onda odmah ode.

E sad, možda može da se potrefi/zabode ako je splet gore izloženih okolnosti povoljan, ali čisto sumnjam...
 
Nuuvem ponovo vidi sa realIP adresom sve igre koje ranije samo sa holom moglo.

Nego gde ima najpovoljnije mad max? Nadjoh ovde ali rekoh da pitam dal je neko nekad uzimao od ovih.
 
Uh neda mi se to sad da radim, kasno je i ako treba da cekam ima samo da se nerviram. Uzeh za 17.31 sa popustom 3% sa g2play-a. Skida se :)

Nego Emix, sta je sa ripper dlc-om? Jel se to tokom igre dobija? Sorry za off topic :)
 
Dobices ga ako si uzeo tu verziju. Ako si aktivirao igru na Steam-u, pogledaj imas li ga u DLC sekciji.
 
Da se samocitiram...



E sad, možda može da se potrefi/zabode ako je splet gore izloženih okolnosti povoljan, ali čisto sumnjam...

On te kupone dobije kada ode preko i nakupuje kartice. Inače kada sam preuzimao kupon, rekao mi je nešto u fazonu da jedan kupon od dvadesetak bude faličan/iskorišćen, te da se javim ako slučajno ima problema, što će reći da uzorak sa kojim radim baš i nije tako mali, ali da je interesovanje očito veliko...
 
Može li neko da mi uzme Grim Fandango Remastered pa ću mu ja na račun uplatiti u dinarskoj vrednosti koliko treba ? Uzeo bih ja sam al tek sad sam video akciju koja se sutra završava a banke ne rade. Mislim da nije bilo jeftinije cene od ove.
 
To i koristim...i cim udje na paypal i ide se pay izbaci to...ne znam zasto...
 
ni ja ne mogu preko hole.kada odem na chechout bude mi prazna korpa. bez hole kaze da nije dostupno za moju zemlju.
 
Može li neko da mi uzme Grim Fandango Remastered pa ću mu ja na račun uplatiti u dinarskoj vrednosti koliko treba ? Uzeo bih ja sam al tek sad sam video akciju koja se sutra završava a banke ne rade. Mislim da nije bilo jeftinije cene od ove.

Čisto da javim da sam uzeo kolegi igru, da se ne kupi ista dva puta :type:

ni ja ne mogu preko hole.kada odem na chechout bude mi prazna korpa. bez hole kaze da nije dostupno za moju zemlju.

time ako nadjes resenje molim te reci :D

Ako niste uspeli imate na Steam-u KF2 za 13,32e
 
Poslednja izmena:
@Dwyane

Da ti odgovorim ovde umesto privatne poruke. Sad sam bacio pogled na Nuuvem stranu za igru i koliko vidim ili je promocija istekla ili im je ponestalo kljuceva, posto i ja sad dobijam Unavailable. Cini mi se da je igra uklonjena, a koliko vidim po nekim komentarima sa reddit-a, nekima su i pending paymenti cancelovani.
 
Nazad
Vrh Dno