Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Mozes samo ako imas stariju masinu i XP na njoj... Svako ostalo pokretanje, a da pritom igra radi normalno, je u domenu naucne fantastike...
 
Ja nisam imao problema sa pokretanjem i igranjem na Win10.
 
Imam originalne diskove, pokusavao sam sa svim mogucima pacevima i compatibility modovima... Od Viste pa do Win7 nije radilo (win8 i 10 nisam probao), tj pokrene se igra ali radi ubrzano ili krahira posle nekog vremena...Ali zato na staroj kanti od Athlona i XP-u radi kao podmazano :d
 
Imam originalne diskove, pokusavao sam sa svim mogucima pacevima i compatibility modovima... Od Viste pa do Win7 nije radilo (win8 i 10 nisam probao), tj pokrene se igra ali radi ubrzano ili krahira posle nekog vremena...Ali zato na staroj kanti od Athlona i XP-u radi kao podmazano :d

Za te stvari rešenje je Dos Box
 
Imam originalne diskove, pokusavao sam sa svim mogucima pacevima i compatibility modovima... Od Viste pa do Win7 nije radilo (win8 i 10 nisam probao), tj pokrene se igra ali radi ubrzano ili krahira posle nekog vremena...Ali zato na staroj kanti od Athlona i XP-u radi kao podmazano :d

Možda su nešto prčkali po ovim digitalnim verzijama.

A mogu pomići o ovi tvikovi:

http://www.pcgamer.com/how-to-run-command-conquer-red-alert-2-on-windows-78/
 
Poslednja izmena:
Jel ima negde da se nadje MGSV za ispod 45e (najjeftinije sto sam nasao)?
 
Jel ima negde da se nadje MGSV za ispod 45e (najjeftinije sto sam nasao)?

Trazi na domacim oglasima. nVidia je daje uz graficke kartice pa fansterrific kad dobije kodove ih prodaje za 20e. Ja sam kupio bas na forumu za 3k.
 
Trazi na domacim oglasima. nVidia je daje uz graficke kartice pa fansterrific kad dobije kodove ih prodaje za 20e. Ja sam kupio bas na forumu za 3k.

Zvao sam i Fantasterrific, kodove rasproda bukvalno u roku pola sata od kada ih dobije. Nista, cekacu mesec dana, valjda ce cena pasti ispod 40e na kinguin i slicnim sajtovima za to vreme. :)
 
hmm jesam ali na prva tri sajta odatle izgleda da ne salju kljuceve jer su se ljudi zalili
 
istina... ja sam po kljuc morao da dodjem licno i preuzmem :)
 
Nije zezanje :) u 50 posto slucajeva skinu pare i daju ti pogresan kljuc ili ti ga ni ne daju :) jos i traze sliku pasosa sto mi je mnogo...
Ako je neko uzimao provereno neka kaze
 
na greenamgamingu kada koristim brazilski vpn neke igre su i do 30 posto jeftnije...da li je iko pokusao da ih kupi na taj nacin?
 
Nije preporučljivo koristiti VPN na GMG, imaju dobar sistem protiv zloupotrebe vpn-a i ako te taj sistem detektuje banovaće ti sredstvo plaćanja i podatke vezane za to sredstvo plaćanja te nećeš ubuduće moći koristiti taj acc za kupovinu, pa ni napraviti novi acc, osim ako ih ne izmoliš preko supporta da skinu ban...
 
Ko bas hoce da se igra moze da proba preko novog naloga i entropay kartice. Entropay su virtuelne visa kartice i provizija je "samo" 5%. Mislim da je minimalna uplata sada 5$.
 
30eur je najmanja predefinisana vrednost, ali se moze ukucati 5e.
 
Ako je neko uzimao Total war Humble bundle, pa mu je ostao kupon za kupovinu Atile, da mu ne treba, može meni da prosledi, da se ne baci ;)
 
Orborun besplatan na indiegala. Ja sam vec imao pa mi je ovaj visak

XEWQQ@@3982V@@PTHMP

@@=-
 
Vrh Dno