Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

A kada ti je obracunski period?
Napravi nalog za Online Racun pa mozes videti racun kad god zelis.

Vrlo verovatno ti nije uopste 1.-1. obracunski period.
 
@joca89
Nasao sam na kp, lik prodaje za 2000 din.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je obračun od prvog do prvog, bilo mi je tako lakše zbog mts-a pa da lepo sve račune platim 20og. Inače sam megu uzeo 17og Decembra 2014 tako da verovatno ima i toga kada se uzme, a i sada pitaju u poslovnici kada vam odgovara da bude presek pa ponude.
 
A kada ti je obracunski period?
Napravi nalog za Online Racun pa mozes videti racun kad god zelis.

Vrlo verovatno ti nije uopste 1.-1. obracunski period.

Obracunski period je prvog u mesecu. A taj racun online nije valudan. Tj. to sto pise ne moras da dobijes na racunu
 
za online racun?
Ajde uspecu opet da nadjem, ali koliko se secam, to je samo informativnog karaktera. Ukoliko se online racun i racun koji dobijes slucajno razlikuju, validan je onaj koji dobijes postom ili putem maila.
 
Omline Racun ti je u pdfu identican onome sto dobijas u emailu i stampanom obliku.
Informativan je nekoliko dana na pocetku meseca samo.
 
Može savet ima li se šta bolje uzeti od Huawei P9 lite uz Nova 3 tarifu koju ću plaćati kao Novu 2, znači 1090 dinara. Plus 12.000 doplate.
Na dve godine me izađe 38.160 rsd.
J5 2016 bi mi radio posao da je malo jeftiniji međutim po trenutnim cenama u Vipu je skroz ne isplativ.


Poslato sa telefona
 
Nema nista bolje od P9 Lite trenutno.

Mada, ako vec imas taj vaucer (tarifa po ceni nize), razmisli o kupovini S7 Edge uz Nova7, po ceni Nova 6, 1RSD telefon i prodaj ga za ~60.000 :)
 
Treba mi telefon za suprugu u rangu P9 lite.
Inače raspitao sam se kako da dođem do dodatnog interneta koji se dobija samo uz online potpisivanje ugovora.
Podneo sam zahtev za prenos broja u poslovnici , čekam da mi se odobri.
Kad mi odobre idem u online prodavnicu i uz Nova 3 tarifu dobijam 2GB dodatnog interneta i još 1GB uz jmbg kolege koji je mlađi od 30.

Edit.
Ne znam za koliko se prodaju vaučeri sa 20% popusta na pretplatu? Možda mi se isplati da i to kupim pa i njega da dodam u svu ovu kombinaciju.


Poslato sa telefona
 
Poslednja izmena:
Ne možeš njega dodati na tu kombinaciju, inače nema bolje od P9 lite u tom segmentu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema nista bolje od P9 Lite trenutno.

Mada, ako vec imas taj vaucer (tarifa po ceni nize), razmisli o kupovini S7 Edge uz Nova7, po ceni Nova 6, 1RSD telefon i prodaj ga za ~60.000 :)

A odakle mi vaucer? I koji su to vauceri sad opet?
Hahaha...
 
Poslednja izmena:
Moze kod obnove..i 20% vaucer, online ugovor sa 3GB i plus dupli MB i opcija bezbrizni surf ...

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Pa reklo smo vec.... to su vauceri koje dobijaju VIP zaposleni.
 
Sta im je sa sajtom? Ne prikazuje nista od telefona u ponudi...

Sent via Xperia Z3
 
Pa reklo smo vec.... to su vauceri koje dobijaju VIP zaposleni.

Znaci nema ih. Tj treba da znas nekoga ko je zaposlen u VIP-u a njihovih zaposlenih je jako malo. Uglavnom skoro sve VIP prodavnice rade pod onom bugarskom firmom Handy ili nekom drugom sestrinskom., a ne direktno pod VIP-om. Isto je i sa Telenorom.
 
Znaci nema ih. Tj treba da znas nekoga ko je zaposlen u VIP-u a njihovih zaposlenih je jako malo. Uglavnom skoro sve VIP prodavnice rade pod onom bugarskom firmom Handy ili nekom drugom sestrinskom., a ne direktno pod VIP-om. Isto je i sa Telenorom.

Ovo je totalna glupost
 
VIP poslovnice su uredno oznacene kao VIP poslovnice. Handy i slicne radnje samo imaju ugovor sa VIPom.
Kod Telenora je bila malo drugacija prica, jer su imali foru, da se uleti 10 000e, za 3 radnje, koji bi bi kao partner vodili, gde bi Telenor opremio itd.
Moze se i po pecatu videti. Tj barem je moglo, nisam odavno uzimao nista.
 
Može savet ima li se šta bolje uzeti od Huawei P9 lite uz Nova 3 tarifu koju ću plaćati kao Novu 2, znači 1090 dinara. Plus 12.000 doplate.
Na dve godine me izađe 38.160 rsd.
J5 2016 bi mi radio posao da je malo jeftiniji međutim po trenutnim cenama u Vipu je skroz ne isplativ.


Poslato sa telefona
Ako imaš 150e viška možeš da uzmeš za te pare dobar telefon preko kp-a sa sve garancijom. P9 lite sam nalazila i za 120e. Možeš da pratiš i ponude u tvom gradu pa da lično pogledaš telefon. Ja sam za 155e uzela redmi 3s prime i neću ga menjati. A kod operatera samo kartica i ništa više.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Taj p9 Lite vec nije tipican sigurno za 120e.
 
Evo prodje 7 dana od drugog odlaska u poslovnicu da ponovo posalju eRacun na mail. Jos nije stigao. Kontam da nece ni poslati.
Sad zanima me jedno. U ugovoru stoji da vip nije duzan za izgubljeni racun koji dostavljaju kurirske sluzbe (tj. lepo su se ogradili). Da li eRacun salje direktno vip? (sobzirom da mi nije stigao pa ne znam sa koje adrese salju)
E sad ja ne znam da li su oni deb*li. U ugovoru stoji da se racun dostavlja 20.tog u mesecu za pretplatnike kojima je presek stanja poslednjeg dana u mesecu. Dakle meni racun treba da stigne 20-tog meseca, A umesto racuna meni tada obicno stigne opomena da je poslednji dan za placanje. Izgleda da je*e lud zbunjenog..
 
Evo prodje 7 dana od drugog odlaska u poslovnicu da ponovo posalju eRacun na mail. Jos nije stigao. Kontam da nece ni poslati.
Sad zanima me jedno. U ugovoru stoji da vip nije duzan za izgubljeni racun koji dostavljaju kurirske sluzbe (tj. lepo su se ogradili). Da li eRacun salje direktno vip? (sobzirom da mi nije stigao pa ne znam sa koje adrese salju)
E sad ja ne znam da li su oni deb*li. U ugovoru stoji da se racun dostavlja 20.tog u mesecu za pretplatnike kojima je presek stanja poslednjeg dana u mesecu. Dakle meni racun treba da stigne 20-tog meseca, A umesto racuna meni tada obicno stigne opomena da je poslednji dan za placanje. Izgleda da je*e lud zbunjenog..

Uđi preko portala "Moj vip" u opciju online plaćanje imaš i na mobilnom ako imaš postpaid, a i preko kompjutera ako si se registrovao.

Tu imaš sve račune koje treba da platiš, a ako imaš karticu možeš izvršiti plaćanje

Jedino ako hoćeš da čuvaš primerak računa za sebe pa da ti šalju posebno ovako svu evidenciju oko plaćanja imaš na portalu "Moj vip"

A možeš i u najbližu poslovnicu da izvučeš kopiju i da platiš
 
Poslednja izmena:
Ima na OnlineRacun i PDF svih prethodnih racuna, i to je bas ono sto salju na mail.
 
Uđi preko portala "Moj vip" u opciju online plaćanje imaš i na mobilnom ako imaš postpaid, a i preko kompjutera ako si se registrovao.

Tu imaš sve račune koje treba da platiš, a ako imaš karticu možeš izvršiti plaćanje

Jedino ako hoćeš da čuvaš primerak računa za sebe pa da ti šalju posebno ovako svu evidenciju oko plaćanja imaš na portalu "Moj vip"

A možeš i u najbližu poslovnicu da izvučeš kopiju i da platiš

krastavac nisam ja takav. Ako smo se dogovorili onda to treba i ispostovati. Ja da trcim u poslovnicu svaki mesec, ne pada mi na pamet. Ugovorom su se ogradili za kurirske sluzbe, ali nisu i za eRacun. Niti stoji da sam obavezan da se registrujem i skidam sa portala. Niti zelim. A i tamo stoji da ukoliko se razlikuje taj racun i onaj koji je stigao, pravo PRVENSTVA ima racun koji oni posalju.
Poslao sam im dosta opsiran mail. Medju tim pitanjima stoji i kako to da je presek stanja poslednjeg u mesecu, i za taj presek racun stize 20-tog sledeceg meseca. koji je ujedno i poslednji dan za placanje. Ma mislim *****izam. Odvratni su
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno