Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

^ potpisao novi ugovor pre neki dan,takodje i meni moj vip aplikacija ne radi. Kako je kod drugih?

Koliko vidim u poslednje vreme,aplikacija je totalno neupotrebljiva

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Ja potpisao jos jednu UO sad od pre dva dana mi tece ta nova uo i app je uvek radila kako treba kao i sad.
Nesro je do tvog tel.
Izbrisi sve komplet kes podaci, reinstaliraj pa vidi.
Meni je radila i na 6.01 i na 7.0 i sad na 7.1.1 bez problema, kao i na starom tel na 4.2.2....

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Sa telefonima je sve u redu, tako su mom kolegi rekli da promeni telefon, a uzeo kod njih uz paket, i ja posle nazvao rekao da im je kolega retard i da se sigurno zaposlio preko veze...lik reko da sacekamo, nesto kuckao i rekao da proveri posle 10 min da li radi i gle cuda proradila.
Inace je preneo broj iz druge mreze i uzeo p9lite.
 
E to je druga stvar, mozda nesto moraju da podese kad se prebacuje broj to nije receno u prvom postu i 100% da je tu problem, ja koristim njihov broj numeraciju i tu nema greske bar kod mene.

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi kaze kako da mi radi istovremeno i viber i tehtering? Kada izbrisem proxy iz APN viber mi uopste ne radi...a kada je proxy tu onaj od vipa onda tethering ne radi....
 
Mislim da to nema veze sa bilo cime sem tvojim fonom. Nikada nemam Proxy na VIPu, Viber radi.
 
Pozdrav. Hoću da prebacim broj iz mtsa u vip za par dana kad istekne ugovor pa me interesuje jel bolje naručiti Online ili ići u poslovnicu? Vidim da kod online naručivanja spominju neke dodatne gb za surf. Ali ne piše koliko je to gb i jel to dobijam uz duple minute, poruke i gb za koje već postoji promocija. Takođe bih uzela i promociju za mlađe od 30. Da li je sve to izvodljivo? Hoću da uzmem nova 1 paket i ćalu telefon. S obzirom da u tom paketu sad imam 200min, to mi odgovara samo mi neta fali.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Nmeas 200 minuta. To duplo nije duplo svega, vec JEDNOM u 24 meseca dobijas jos onoliko koliko imas u tarifi - da ne bi prekoracila racun. Nemas svakog meseca to.

Za mladje od 30 (dupli MB i bezbrizan surf) i dodatni GB mogu zajedno.

Mislim da kod VIPa mora za prenosu poslovnicu, ali samu ugovornu obavezu mozes i online, to od tebe zavisi. Mooozda mozes nesto dobiti u poslovnici drugacije, ali za Nova 1 - tesko.
 
Bolje je brisati proxy. Ja isto nemam problem kad se obriše proxy.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Resio sam ja mislim problem jer sam obrisao proxy a ostao je broj porta..
 
Nmeas 200 minuta. To duplo nije duplo svega, vec JEDNOM u 24 meseca dobijas jos onoliko koliko imas u tarifi - da ne bi prekoracila racun. Nemas svakog meseca to.

Za mladje od 30 (dupli MB i bezbrizan surf) i dodatni GB mogu zajedno.

Mislim da kod VIPa mora za prenosu poslovnicu, ali samu ugovornu obavezu mozes i online, to od tebe zavisi. Mooozda mozes nesto dobiti u poslovnici drugacije, ali za Nova 1 - tesko.
Jbt meni reče ona u poslovnici kad smo majka i ja obnavljale njen paket da ima duplo svega u naredna 24m. E baš bzv.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Ili ona nije razumela ili su extremno lose napisali promociju na sajtu :)
 
E sad čitam da je samo jednom. Ma to oni namerno da bi zbunila ljude. Dobro je da ovo sad saznah inače bi se zeznula za medalju. Meni je mesečni iznos minuta malo manji od 200,100 mi nikako ne odgovara.
 
Da dobijas paralelne minute u VIPu imalo bi moooozda smisla, ovako - pazi :)

Ako mozes naci vaucer iz VIPa (tarifa po ceni nize, vazi uz uredjaj) mozes uzeti Nova 2 za ~530rsd, sto bi tebi taman odgovaralo.
 
A gde mogu da nađem taj vaučer?

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Ako znas nekoga ko radi u VIPu.
 
do sad nisam upoznao osobu koja radi u vipu, a da deli vaucere

svi ih u glavnom prodaju
 
Mislim da kod VIPa mora za prenosu poslovnicu, ali samu ugovornu obavezu mozes i online, to od tebe zavisi. Mooozda mozes nesto dobiti u poslovnici drugacije, ali za Nova 1 - tesko.

Da,mora u poslovnicu,ali rade na tome da uskoro možeš da preneseš broj i online,kao na MTS-u.
 
Taj vaučer iz Vipa važi do 31 Marta. Bio sam pre 10-ak dana do njih kako bi uzeo Vip karticu na probu i to mi je službenica rekla.


Poslato sa telefona
 
S7 Edge je izgleda na nekom popustu uz Nova 7, 1rsd. Kada se uz taj vaucer uzme, placa se Nova 6 (3700 mesecno).
Prodati telefon za 60000 (realno za nov), Nova 7 vas izadje 1100. >80% popusta. Kome treba toliko skupa tarifa :)
 
Da, S7 Edge trenutno najbolja kupovina uz Nova 7


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
b9a6e91aab9bb09c9b7f6914403cad69.jpg


Jel to ovaj vaucer ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne, to je SocGe vaucer za 20% popusta. Nije ni on los za neke kombinacije, ali mnogo je veci popust za vecinu tarifa uz vaucer bas iz VIPa (koji njihovi radnici dobijaju, kako kazu ovde, ja ih nisam vidjao). Jedino za Nova 5>Nova 4 je isto.
 
Reče mi ortak da je dobio samo jedan kao radnik u vipu. Teško se nabavljaju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja cu verovatno biti u mogucnosti da dobijem vaucer za 40% za kucni net pa ako nekom stvarno treba i da ce ga iskoristiti 100% ja bih ga poklonio.
Naravno zadrzavam pravo da ukoliko se javi vise clanova sam odlucim kome cu ga pokloniti.

Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Koliko je ocajan vip sto se tice dostave racuna ili ja imam neki problem. Negde oko 3 ovog meseca sam podneo zahtev za eRacun... 15 ili 16 mi stigne poruka da mogu da aktiviram eRacun i da ce prvi racun biti umanjen za 200 dinara. Ja odmah u poslovnicu da proverim sta je sad ovo jer sam aktivirao eRacun. Ona tamo pogleda i stoji dobar mail. Kaze ajde opet da aktiviramo, ali za svaki slucaj ja posaljem odgovor DA, na poruku koja je stigla. I taj isti dan trazim od gospodjice da posalje zahtev za ponovno slanje eRacuna na mail adresu.. Juce isao opet da trazim da salju zahtev.
Eto do dan danas nije stigao racun niti eRacun
Uzas
 
Nazad
Vrh Dno