Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Potreban mi je jos jedan NEO broj (ugovor), a postojeci mi istice u decembru. Da li mogu napraviti dodatni ugovor sada pored postojeceg koji istice u decembru? Da li se moze uzeti i aparat sa novim /dodatnim ugovorom?
 
Poslednja izmena:
Mozes ja mislim do tri ugovorne obaveze na jedno ime da imas.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Pozdrab! Da li neko od vas mozda ima sačuvan tačan URL do stranice za Vip Plus promociju sa neograničenim minutima za Klasik i Klasik plus pakete? Ova promocija više nije aktivna, tj. nema je na Vip Plus stranici, ali me zanima da li možda još uvek postoji aktivna ako se ukuca tačan URL. Hvala!

Pisalo da je aktivacija moguca do 31/01.
 
Mozes ja mislim do tri ugovorne obaveze na jedno ime da imas.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Hvala za info. Veceras ili sutra cu kupiti online. Izabarcu i aparat. Mada je ovaj deo godine nezahvalan za odabir aparata, ali ok. Ako moze moze,, ako ne, nema veze.
 
Ja imam 3. Sigurno ne moze vise?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja imam 3. Sigurno ne moze vise?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jedan moj član porodice je imao isto 3 i kad je hteo da zasnuje 4. ugovor, rečeno mu je da je potrebno uplatiti avans od oko 70.000 (imao je na svoje ime NEO 4 sa uređajem, NEO 5 sa uređajem, KN sa uređajem). Raskinuo je KN skoro (i imao aktivna 2 ugovora) i ponovo je zasnovao 3. bez avansa. Tako da je teoretski moguće zaključiti više od 3 ugovorne obaveze ali je upitno pod kojim uslovima
 
Poslednja izmena:
Jedan moj član porodice je imao isto 3 i kad je hteo da zasnuje 4. ugovor, rečeno mu je da je potrebno uplatiti avans od oko 70.000 (imao je na svoje ime NEO 4 sa uređajem, NEO 5 sa uređajem, KN sa uređajem). Raskinuo je KN skoro (i imao aktivna 2 ugovora) i ponovo je zasnovao 3. bez avansa. Tako da je teoretski moguće zaključiti više od 3 ugovorne obaveze ali je upitno pod kojim uslovima
Malo mi je neobicno da neko ima vise od dva/tri ugovora sa aparatom. Osim ako se preprodaje ili cini uslugu clanu porodice ili su razlicite usluge.

Ja sam uplatio godinu dana uapred kada sam uzimao samo broj, posto sam bio vani, i nije me bilo u kreditnom birou/evidenciji.
 
Roditelji uzimaju ugovore sa uređajima za njihovu, uglavnom maloletnu decu koja zakonski ne mogu da zasnivaju ugovore, pa odatle i više brojeva na imenu jednog potpisnika
 
Roditelji uzimaju ugovore sa uređajima za njihovu, uglavnom maloletnu decu koja zakonski ne mogu da zasnivaju ugovore, pa odatle i više brojeva na imenu jednog potpisnika

Da, razumeo sam i trebalo bi tako.

Inace, bez problema mi je prosla kupovina neo paketa sa uredjajem.
 
Ja sam imao 4 ugovora na svoje ime.
Morao sam da se zalim Turku zato sto su me zafrkavali u poslovnicama i nisam mogao da koristim on-line promocije.
Sve je uspelo bez mnogo peripetija tj odgovorilja Prdulja i odgovorio Turk da moze ;)
 
Tačno, ali tamo gde je urbanizovano uglavnom ima..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Uglavnom imaju do neke, pa par okolnih na radio linkovima
 
Оптика,шта је то:)
 
Nikada mi nije palo na pamet da koristim video poziv preko mreže. Zna li neko kako se tarifira? Nigde ne nađoh u cenovnicima.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Nikada mi nije palo na pamet da koristim video poziv preko mreže. Zna li neko kako se tarifira? Nigde ne nađoh u cenovnicima.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Tarifira se kao i običan poziv. Nemaju svi telefoni tu opciju, npr Samsung ima dok Huawei nema, tako da ne bi mogao da pozivaš sa Samsung telefona nekog ko koristi npr Huawei.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Davnih dana sam imao potrebu za nekim video pozivom, i to nikako nisam uspeo da rešim jer sam kontao da je problem sa telwfonom. Pozivom vip korisničkog centra sam rešio dilemu, jer sam dobio odgovor da oni nikada nisu omogućili ovu opciju na svojoj mreži.

Tako da mislim da ti cena poziva ništa ne znači, kad u praksi ne možeš da ga koristiš.
 
Video poziv se oduvek tarifirao kao običan poziv. Možda je neko pokušao u startu da naplati više, ali to je kratko trajalo. Ja sam pre više od 10 godina koristio jednu prastaru Symbian Nokia za proveravanje statusa nekog displeja. Namestio je da gleda u displej i da se automatski javi na treće zvono. U to vreme sam imao bar 100 poziva mesečno ka tom broju.

Uodatr: gornji post se odnosi na Telenor mrežu. Sorry.
 
Eto sve to nisam znala. A upravo probala iz VIP mreže i naravno ne funkcioniše. U Telenoru radi ok . U svakom slučaju mi nije baš neophodno, ali ipak je dobro znati
A kažite mi jel ostavljate uključenu onu opciju za VoLTE pozive? Kako to funkcioniše? Novi sam VIP korisnik, pa tu opciju do sad nisam imala

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Volte koliko znam ne radi na svim telefonima u Vipu iako podrzavaju npr. Illi cak zavisi to od paketa koji se koristi.
 
Na telenoru sam i ja secam se na symbianima probao video poziv još kad je to bilo.... Ali samo izmedju telenor brojeva....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Vip VoLTE je ograničen ponudom mobilnih telefona i tarifom NEO 30. Teško da možeš drugačije da ga aktiviraš...
 
Evo imam opciju, ali mi i dalje nije jasno koje su prednosti toga
d444448c522084fc43989fc851a4ee0e.jpg
 
Prvi telefon na kojem sam ja probao video poziv bio je dumb phone Sony Ericsson K610i, na Telenor mreži naravno. I kod sagovornika je bio isti model telefona. 2007 godina je u pitanju.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ko planira bezuslovno preusmeravanje poziva, pre putovanja neka proveri da li mu je to uopšte omogućeno.

Provereno ovih dana na nekoliko brojeva (Neo 2, Sigurica, pripejd paketi) i bezuslovno preusmeravanje nije omogućeno (ranije je funkcionisalo). Rešenje je poziv ka Kol centru i zahtev za reaktivacijom usluge.
 
Ko planira bezuslovno preusmeravanje poziva, pre putovanja neka proveri da li mu je to uopšte omogućeno.

Provereno ovih dana na nekoliko brojeva (Neo 2, Sigurica, pripejd paketi) i bezuslovno preusmeravanje nije omogućeno (ranije je funkcionisalo). Rešenje je poziv ka Kol centru i zahtev za reaktivacijom usluge.

Kod mene preusmeravanje poziva radi oduvek kako treba,nikakvih problema do sada nisam imao.
 
Upravo sam i ja sad probao i bezuslovno preusmeravanje radi najnormalnije, Neo 5

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Da li kod VIP-a moguce da nakon potrosenih GB dodje do prekida neta ili spustanja brzine kao npr. kod MTS?
 
Nazad
Vrh Dno