Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Mislim da to nije tacno da se sa drugih mreza ne moze preci u vip.Moja majka je bila u telenoru na nekom paketu prenesi kredit i 20.01 joj je istekao ugovor.

21.01 smo bili u vip-u i podneli zahtev da predje kod njih na prepaid i danas je dobila poruku od vip-a da ce prenos broja biti odradjen 27.01.
U vip-u nisu bili odusevljeni sto ide na prepaid ali su nekako nasli karticu na moje insistiranje da je samo prepaid interesuje.Navodno nestasica prepaid kartica ako im je verovati.

Inace ja sam bio u vip-u na neo 2 paketu do 09.01 i podneo sam zahtev 13.01 da predjem iz vip-a na telenor prepaid i 20.01 su mi odobrili prenos broja.
Tako da sam vec 4 dana u telenoru na prepaid-u.
Sad sta je kod tebe problem ne znam?
Tačno je.
Podnet zahtev za drugara, uzeo privremenu SIM sa random brojem još 14.01 malo malo stižu poruke ali još ništa od prebacaja broja iz Telenora u VIP.

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
 
Postoje problemi sa RATEL-ove strane ovih dana oko portovanja brojeva iz mreže u mrežu. Nije do operatera.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Kod mene od juce ovaj status stoji
7b5a54f0bddd847376ef5dbfe5aa8183.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ovih dana nije moguće prebaciti broj iz VIP u Telenor, poludeo sam.
3x podnosio zahtev, je*em se sa call center ne govore koji je razlog.
Ne mogu ni sa drugih mreža na VIP da pređu.


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

10.1 podneo zahtev za prenos iz VIP-a u Telenor, odobrili, trebao je prenos da bude 17. pa odložen za 20. pa sam 20. i 21. postao nepostojeći, zovem Telenor, kaže problem je kod VIP-a, onda su me 22. vratili opet u VIP. I dalje ništa

Kod mene od juce ovaj status stoji
7b5a54f0bddd847376ef5dbfe5aa8183.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Gde ovo može da se vidi?
 
Poslednja izmena:
Na VIPovom sajtu, e sad, ja sam prvo napravio nalog na njihovom sajtu, pa sam onda online podneo zahtev za prenos broja i izabrao paket i telefon, i sad status porudzbine pratim preko tog naloga. Malopre sam i zvao, receno mi je da se ceka Telenor da odobri i da bi trebalo danas il sutra, videcemo, u subotu 18.01 sam podneo zahtev za prenos.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Onaj ko je rekao da na intarifa bez UO moze parking, moze do 1000 rsd, onda krecu sms upozorenja da ce odlazni saobraćaj biti blokiran ako se nastavi zaduzenje i slično. Pri tom niko nema pojma koliki je taj limit. Sva sreca pa nemam UO.
 
Vip indijanci ne daju korisniku da pređe na drugu mrežu.
Izgubiću duple GB sa Telenor promociji.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Nije do VIPa, Telenora, MTSa...
Evo drugaru danas prebačen konačno broj iz Telenor u VIP, posle 10 dana tačno.

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
 
Sta se desava sa ugovorom koji je potpisan za privremeni broj ako se odbije broj za prenos, da li se automatski ponistava ili mora da se ide do VIPa da se ponisti taj ugovor, je l neko ima takvu situaciju ?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
@tarantula888

Hvala ti puno na odgovoru, ja sam dobio drugu informaciju iz njihovog call centra, nazvao sam i lepo pitao da li je potrebno da odem da odjavim taj privremeni broj i receno mi je da nema potrebe jer nije izvrsen prenos broja pa ce biti deaktiviran a vidis na njihovom sajtu pise da je potrebno da odem u poslovnicu i odjavim privremeni broj, eto da nisam to uradio dobio bih racun za privremeni broj i da kazem da su mi rekli da ne treba oni bi rekli nisi ti dobro cuo.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Konacno mi istice prva od tri ugovorne obaveze koje imam kod njih i idem ovih dana da prebacim broj u prepaid. Nek se nose kad ne umeju da cene korisnike koji su 12 godina na postpaidu kod njih.
 
@Dakii tebi je aktivan taj privremeni broj? Моžeš da zoveš, šalješ sms...?
 
Nije, nisam ga ni aktivirao, stoji u onoj kesici, oticicu u ponedeljak do poslovnice da im vratim.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
"Ako ste tokom procedure prenosa broja, koji je na kraju odbijen, imali neaktivan privremeni postpaid broj, možete naknadno da ga aktivirate. U tom slučaju, posetite Vip centar, gde ćete podneti zahtev za aktivaciju privremenog broja."
Ako mislis na ovo, a ja ne zelim da ga aktiviram, ovde nigde ne pise ako nije aktiviran broj ne morate da dolazite bice automatski ugasen i ponisten, druze ja u ovoj drzavi vise ne verujem nijednoj instituciji, pa nema radnje, operatera....koji nije pokusao nesto da me zezne. Tako da mi je bolje da odem sutra do poslovnice i napismeno dobijem raskid.
Pre 2 meseca odem do poslovnice Postanske stedionice da ugasim jedan racun, znate ne morate da gasite on je besplatan, ok daj mi napismeno da mi nikada necete dinar naplatiti za taj racun, pa ne mogu, u redu ko meni garantuje, ti kao radnik, a sutra, prekosutra kad neko donese odluku da se naplacuje ja da kazem meni je rekao radnik da mi nikad nece biti naplaceno odrzavanje tog racuna i oni ce reci "aaa pa ako je on rekao onda dobro", vec par godina samo napismeno trazim, ovde svi gledaju kako da nas zavrnu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Zahtev sam podneo online ali da ugovor bude isporucen u poslovnicu i tamo je potpisan ugovor za taj privremeni broj, sto je po meni glupost sta uvaljuju taj broj, ne znam da li moze da se odbije taj privremeni broj, svakako cu sutra otici do poslovnice i proveriti da li su ga oni aktivirali i otkazati, tu karticu nisam ni ubacivao u tel. stoji u onom celofanu tako da sa moje strane nije aktiviran.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Valjda piše u tom ugovoru što si potpisao kad kreće naplata, da li odmah ili kad ti prenesu broj. Taj privremeni broj ti valjda daju da bi mogao odmah posle prenosa da ga koristiš, stari broj na toj novoj kartici. Inače bi posle prenosa broja (u toku noći) morao da odeš u poslovnicu po novu karticu a do tad ne bi mogao nikaga ni da zoveš ni da te zovu...
 
Bio sam juce u vipu da prenesem broj u prepaid, posto nemaju nikakvu ponudu koja mi odgovara, kad od jednom imaju neki problem sa mojim brojem i ne mogu da otvore nalog za prenos u prepaid. Navodno pokusavaju da srede, ali meni lici samo na jos jedan fazon da me zajebu.
 
Odugovlače samo da bi uzeli još jedan račun, bedno.
Ja to ne mogu da razumem, meni nisu dali iz post paida u pre paid da pređem, a mogu da pređem u pre paid u drugu mrežu. Baš baš se ne trude.
 
Bio sam juce u vipu da prenesem broj u prepaid, posto nemaju nikakvu ponudu koja mi odgovara, kad od jednom imaju neki problem sa mojim brojem i ne mogu da otvore nalog za prenos u prepaid. Navodno pokusavaju da srede, ali meni lici samo na jos jedan fazon da me zajebu.
Redovno se njima to "slučajno" dešava samo da uzmu jednu punu pretplatu kad ti istekne ugovor. Isto kao ono kad hoćeš da potpišeš novi ugovor ali ako potpišeš tad onda moraš jednu pretplatu bez popusta da platiš ali ako potpišeš 1 u mesecu onda ide redovno popust (a to naravno neće da ti kažu u poslovnici). Kako se takve gluposti kod tln ne dešavaju? Za onu promociju neo + kućni net sa 6 meseci popusta pojma nemam šta uradiše i šta mi naplaćivaše, ne možeš da ih pohvataš. Kod tln je to mnogo ozbiljnije, nikad nikakvih nepredviđenih troškova. Sreća da im je ovaj pripejd odlična ponuda i da je kod mene u gradu odličan signal i net. Možda nešto bude malo drugačije kad zvanično postanu A1.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Bio sam juce u vipu da prenesem broj u prepaid, posto nemaju nikakvu ponudu koja mi odgovara, kad od jednom imaju neki problem sa mojim brojem i ne mogu da otvore nalog za prenos u prepaid. Navodno pokusavaju da srede, ali meni lici samo na jos jedan fazon da me zajebu.

Jesi probao u nekoj drugoj poslovnici da ti to odrade?Cisto da znas da li je do zaposlenih u poslovnici ili je do vip-a u smislu da odugovlace?Probas na vise mesta pa mozda negde i prodje i prebace te na prepaid.
Ja sam otisao sa vip-a u telenor,bila neka bolja ponuda ako se postpaid prebaci na prepaid i saceka par dana.Pa se onda predje opet na postpaid i dobije se 50 posto popusta i dupli gb u paketu.
Koliko vidim od danas nema vise duplih gb u telenoru kao promocija.
 
Odugovlače samo da bi uzeli još jedan račun, bedno.
Ja to ne mogu da razumem, meni nisu dali iz post paida u pre paid da pređem, a mogu da pređem u pre paid u drugu mrežu. Baš baš se ne trude.

Posle 25 dana od podnošenja zahteva sam uspešno prebačen u Telenor. Iz VIP-a niko nije pozvao bilo šta da mi ponudi.
 
Jurio sam one cuvene vaucere gde se dobija veci paket po ceni nizeg ...i danas mi drug javlja da su vazili do 31.01 ...
da li slucajno zna neko da li ce ih biti opet ili produzena vaznost...
 
Da li neko slučajno ima informaciju da ovi provlače optiku?

Video da neki ljudi kopaju kod mene u kraju, danas pitao, oni mi rekoše VIP optika. Pitao ih od kada oni to rade, a oni "Iiiih, ima tri meseca"
 
Pa šta misliš kako ide saobraćaj od baznih stanica :D

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pozdrab! Da li neko od vas mozda ima sačuvan tačan URL do stranice za Vip Plus promociju sa neograničenim minutima za Klasik i Klasik plus pakete? Ova promocija više nije aktivna, tj. nema je na Vip Plus stranici, ali me zanima da li možda još uvek postoji aktivna ako se ukuca tačan URL. Hvala!
 
Nazad
Vrh Dno