Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

ja sam 27. uzeo smart 550 x2=1100 smartova.. imao sam na raspolaganju svih 1100 a racun stigao za ta 4 dana oko 150dinara..
 
^da, ali koliko si potrosio za ta 4 dana?
 
pa nisam potrosio svih 1100 ali oko 400 smartova sigurno.. lik mi je rekao da mogu da iskoristim svih 1100 smartova za ta 4 dana a racun stize proporcionalno koliko dana korstis pretplatu...
 
Evo malo da pohvalim VIP :).
Zovu me malopre i posto sam im rekao da ne zelim da uzimam telefon, ponudjeno mi je u ugovoru na 2 godine prvih 6 meseci 50% popusta ostali meseci 25% s tim sto nisam vezan za paket i u svakom trenutku mogu da predjem na najnizi. Sto je totalno ok:)
Eto rekoh da podelim sa ostalima:).
 
U MTS-u moze da se potpise ugovor na svih 24 meseca sa 50% popusta, tako da ovo nije neka ponuda pogutovo ako si stari korisnik.
 
Za sada do kraja septembra. Tek tad će se znati da li će je eventualno produžiti.
 
Da li je neko produzavao ugovor pre kraja ugovorne obaveze? Posto znam da moze 3 meseca pred kraj ugovorne obaveze, da se potpise novi, a juce mi devojka u Vip poslovnici rece da mogu kao neku molbu 4-5 meseci pred kraj ugovora... Jel zna neko nesto o tome?
 
Evo malo da pohvalim VIP :).
Zovu me malopre i posto sam im rekao da ne zelim da uzimam telefon, ponudjeno mi je u ugovoru na 2 godine prvih 6 meseci 50% popusta ostali meseci 25% s tim sto nisam vezan za paket i u svakom trenutku mogu da predjem na najnizi. Sto je totalno ok:)
Eto rekoh da podelim sa ostalima:).

koji paket je upitanju...? pretpostavljam ovaj obican paket, jer ranije nije bilo smart tarife.
lep potez
 
Da li neko zna da li Vip ima nameru da omogući prenos Smartova u naredni mesec,ili naredna 2-3 meseca?
 
Jedno pitanje.
Ističe mi ugovor 22.12.2011 godine i znam da 23.12 mogu već da podnesem za raskid ugovora.
E sada čuo sam da VIP ne gasi odmah broj nego tek posle nekog vremenskog perioda...
Jel ima neko iskustva koliki je taj period?
 
Nešto su kenjali o još 3 meseca, tako da ti idi što pre, da te ne bi zeznuli. Ako počnu da tupe, idi kod frugog operaterea, pa započni prenos ....
 
Ako neće da ti raskinu, ti idi u MTS pa pokreni postupak iz VIP postpaid u MTS prepaid .... end of story. ;)
 
Da li je neko produzavao ugovor pre kraja ugovorne obaveze? Posto znam da moze 3 meseca pred kraj ugovorne obaveze, da se potpise novi, a juce mi devojka u Vip poslovnici rece da mogu kao neku molbu 4-5 meseci pred kraj ugovora... Jel zna neko nesto o tome?

Da odgovorim sam sebi...
Inace bio u VIP-u pre 2 dana da ih pitam za to pre isteka ugovora da uzmem novi telefon (ostalo mi 5 meseci) jutros me zovu i kazu mi da mi je odobreno, da mogu da dodjem u poslovnicu VIP-a produzim ugovor i uzmem telefon :)
 
5 meseci ? alal im qrac ..... znači imaš obavezu još 29 meseci ? :):):)):
 
Pa uzeo sad ili za 5 meseci isto mi se vata :) svejedno cu produzavati ugovor :)
 
Da odgovorim sam sebi...
Inace bio u VIP-u pre 2 dana da ih pitam za to pre isteka ugovora da uzmem novi telefon (ostalo mi 5 meseci) jutros me zovu i kazu mi da mi je odobreno, da mogu da dodjem u poslovnicu VIP-a produzim ugovor i uzmem telefon :)

Uuuu hvala ti na ovoj informaciji :) i mene ce mrzeti da cekam do kraja ugovora.
 
Cak sam presao i na manju tarifu, a nisam morao da pucam penale iako mi je bio potpisan ugovor na pp1000, a sad sam presao na pp600 + sam dobio 25% popusta za narednih 6 meseci :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
5 meseci ? alal im qrac ..... znači imaš obavezu još 29 meseci ? :):):)):

Mislim ne.Potpisujes upovor na 24m,a stari se autmatski gasi.Ja sam zenin produzio na takav nacin pre godinu dana.Zato mozes i paket da promenis.
 
U ugovoru mi stoji 29 meseci, tako da da ostaje + onih 5 meseci... Pa nece mi valjda to oprostiti :)
 
Pa to je vec kradja.Ja sam usao u okvirni rok kad ti oni puste poruku da mozes produziti ugovor.Tri meseca ranije.Zato su mi i oprostili 2 meseca.Bas duga obaveza u slucaju da cesto menjas telefone.Meni brzo dosadi,pa bih cesto menjao.
 
Po čemu da je krađa? Sasvim je lgoično , i ja se sada spremam da uzmem telefon 3 meseca pre isteka obaveze, i nisu oni mene zvali da odem da potpisujem, već ja njih, da budem siguran da ću doći do telefona , jer ga za 3 meseca možda neće biti .... i normalno je da posle očekujem 27 meseci obaveze .... ne znam gde si ti pročitao da se poništava?
 
To i mene zanima?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Shurak je potpisao danas novi ugovor u VIP-u, produzio zapravo stari. Nikakve pogodnosti nije dobio osim sto je potpisao 5 meseci ranije ugovor, pa sada ima ugovornu obavezu od 29 meseci.
Ja se mislim o mts-u opet jer mi tel ne treba a 50% popusta i ugovor od 12 meseci mi igraju, sada kada radi MNP.
 
Pa verovatno je uzeo fon, i to neki dobar, kada je požurio toliko pre isteka da potpiše .... još malo pa će ti dozvoliti na svakih 6 meseci da produžavaš 24 meseca .... :) :) :)
 
Danas sam dobio sms ono za preveliku potrošnju- uglavnom internet u velikim količinama, a ja nisam mrdao odavde gde ni 3g valjan nemam niti sam ovaj mesec išta više koristio internet nego ranijih meseci i uvek mi je ostajalo viška od stotinjak MBa... jel se vredi nabeđivati sa njima ili da platim pajserski?
 
stavi widget za protok, ako imas tu mogucnost...i sa njima se ne vredi raspravljati (iz iskustva)...pozz
 
Nazad
Vrh Dno