Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ja htedoh nešto da napišem, pa bolje da prećutim .... pa kad odluči ... i tako ... imamo mi vremena .....
 
ma super je sad sve xD
uzeo sam smart 550x2 paket sa onim popustom od 25% na pretplatu jer mi telefon nije potreban..
 
Pa to je trenutno otprilike i najbolja ponuda. 1100 komada kakogodpotrošio za 1118 dinara, ispada skoro 1 minut = 1 SMS = 1 MB = 1 dinar ..... sasvim OK ....
 
u tvom slucaju nije ni bilo potrebe da pitas, dobro si postupio...

sta si uopste i pitao ;D
 
Istice mi ugovor kod vip-a za 2 meseca, pa da vas priupitam...Isao bih na 550, tj duple smartove. Da li ce to vaziti i posle 15-og? Drugo, ima li jos ona akcija, popust na prvih 6 meseci?

Nesto kontam, posto mi ne odgovara ni jedan telefon iz ponude, ako bih neki uzeo, prodao bih ga. A vise mi se izgleda isplati tih 25% popusta neg` da prodajem telefon....
 
^hm na to pitanje jedino ti korisnicki servis moze dati odgovor (inace stvarno ne pise)
Ja sam nesto sumnjicav tu :)
 
Zvao sam ih ja da proverim bas tu stavku, prvo ti se trose besplatni minuti u okviru paketa, bez obzira koju mrezu zoves, a nakon potrosenih besplatnih minuta dobijas jos besplatnih koji vaze samo za VIP.
 
^pa sto nisu ostavili onda lepo da pise kao i pre posle potrosenih besplatnih minuta dobijate jos 1000 minuta za VIP mrezu jer ovako kako je napisano to je uopste nije ono sto je napisano... Kada bi tako bilo kao sto je napisano (bili bi jedan od najjeftinijih, doduse za one koji imaju dosta i VIP-ovaca, a i Telenor-ovaca i MTS-ovaca) razmisljao bi da produzim ugovor, ovako prelazim kod nekog ko ce imati na stanju SGS2...
 
Ima SGS2 u Handy uz MTS pakete, valjda. Proveri
 
^pa sto nisu ostavili onda lepo da pise kao i pre posle potrosenih besplatnih minuta dobijate jos 1000 minuta za VIP mrezu jer ovako kako je napisano to je uopste nije ono sto je napisano...

Ja sam im to jednom prilikom baš poslao na mail, kad stiže odgovor, onaj šablonski: "Poštovani taj i taj, žao nam je što niste zadovoljni našim uslugama...", reko' nisam nezadovoljan uslugama, i ne koristim ih (tad nisam koristio), nego namjerno dovodite korisnike u zabludu. Na to nisu ništa odgovorili ili jesu nešto isto šablonski, ne sjećam se, uglavnom, presipanje iz šupljeg u prazno.
 
^neodgovorno i amaterski...Zar je toliko tesko da napisu... Mada iskreno ne zna se ko je gori operater, ali gledam da iz bilo kog zla izaberem manje zlo.

Sent from Ultra edition Tapatalk
 
Jel zna neko ako promenim obracunski period koji je sad od 10. do 10. na 18 u mesecu, kako mi se naplacuje ovaj period od 8 dana.
 
Tu i tamo vezano za postpaid: teram caleta da predje u vip postpaid, a on se necka jer kaze da imaju losiju pokrivenost nego ostala 2 operatera, njemu je to bitno jer putuje puno a i ide covek u lov pa kaze da nekom njegovom drugaru nestane signal u vuko****ni. Kakva su vasa iskustva?
 
ako ide u "vuko****ne" onda nemoj VIP... kod mene u gradu je ok signal, ali cim izadjem iz grada gore gde je signal stoji mi R sto znaci da je roming... e sad dal' se obracunava samo kao roming ili sta vec to ne znam...
 
Nije ukinut, samo se moze koristiti tamo gde ne postoji ili je signal VIP-a slab...
 
Enivej, fala, onda kupujem prepaid da testiram.
 
Jel Vip nastelovao onaj tarifni savetnik koji ima na sajtu samo na smart tarife kad mi za mesecnu potrosnju od 320 min ,300 sms-ova i 320 mb daje smart 550.
 
Jel zna neko ako promenim obracunski period koji je sad od 10. do 10. na 18 u mesecu, kako mi se naplacuje ovaj period od 8 dana.
Trebalo bi da ti obracunaju samo za tih 8 dana..od 10. do 18.( otprilike 1/4 iznosa prethodnog racuna), a nakon 18. da ide redovan racun...
 
Kao sto kaze Jelena, dobices poseban racun za tih 8 dana, lineran sa vremenom i tarifnim profilom. 8/30 x pretplata.
 
Racun nisam dobio izgleda da ide sa ovim sledecim koji je poceo od 18-og i da placa se racun za 8 dana a dobija se ceo paket.
 
pa da..ja mislim da ako imas npr paket od 325 minuta(1200din), mozes u tih 8 dana sve da spucas, a oni ce ti naplatiti 1200/8...tako da nadam se da si iskoristio bonus :)
 
Meni rekose da ide proporcionalno manji paket... Kad mi stigne racun obavesticu vas :)
 
kako to mislis? mislis da se od 325 min dobije cetvrtina na koriscenje?
 
Ja kada sam bio uzimao moglo je da se potroši sve iako si plaćao cenu za samo te preostale dane.
 
Vrh Dno