Šta je novo?

[A1] Kucni net

Meni su rekli da dolazi monter, a sad da li je on monter ili prodavac ili cistacica u VIP ne bih znao... I totalno je nebitno... Lik je "proverio" brzinu i gde su/blizinu bazne stanice, sredio sve oko ugovora (koji nisam na kraju potpisao), "montirao" opremu...
Koju opremu je doneo da ti montira ?
Postoji samo jedan beli zte 4G modem koji ti sam šetaš po kući da bi našao najbolju poziciju za signal i brzinu.
Ti eventualno sam u svojoj režiji kasnije možeš kupovati kablove i eksterne 4G antene pa ih stavljati na krov.
Ja koristim Huawei B528s-23a da bih kombinovao dve 4G frekvencije u isto vreme (Cat6 antena), izvlači solidno i po 160 Mb/s u idealnim uslovima.
 
daoneo je taj zte ruter sto svima daju, koji je 4g... Useless u mom slucaju...
 
I kod mene su bili njih dvojica da mere brzinu i da mi postave modem. Hteli su taj ZTE ali sam tražila Huawei B525 i izvadili su Huawei iz kola. Morao je neko doći jer adrese nema na mapama. Najbolje da ti promene modem. Ja sam doplatila za taj modem, ne sećam se koliko.
 
kad si dobila taj huawei?
 
da, da... sad nemaju vise te rutere...
 
@CarnX
Razmišljam da uzmem xxl paket, da li znaš koji su ruteri trenutno u ponudi i koji da tražim?
 
zte, onaj neki slabiji, ne znam tacno oznaku sad, lte (nije lte advanced)... I nemaju nista drugo u ponudi... bar ja nisam uspeo kroz nekoliko kanala da dodjem do boljeg rutera... tako da nisam ni uzeo... Inace za taj veci paket su mi nudili da'l bese 10mesci za dinar, ili vise... ne mogu da se setim... Tako da imaj to u vidu...
 
Da li je ta ponuda 10 meseci za dinar dostupna svima? ne vidim na sajtu ništa o tome.
Ističe mi ugovor za kućni net uskoro,ne bi bilo loše da se nešto dobije za nastavak saradnje.
 
@Rockford Rock
Ja sam pokušao da se raspitam o toj ponudi ali niko još nije čuo za to.
Možda carnx može da nam kaže nešto više.

Moram da priznam da mi zvuči neverovatno da A1 da 10 meseci po 1 dinar za kućni net.
 
Meni je to ponudjeno bilo, nema na sajtu naravno... Verovanto to daju direktno prodavci, ali ne znam nista vise od toga da vam kazem...
 
Da li je ikako moguce da se proveri preostali saobracaj iz paketa?
 
Da li bi neko mogao da mi kaze koji je bolji izbor medju ovaj ZTE u Huawei B315(valjda) koji trenutno imaju na stanju?
Imam kuci huawei b525 uzeo sam dok je jos imao ali mi treba na jos jednom mestu a nemaju ovaj b525.
Po meni su slicni sad da li neko ima iskustva? Hvala
 
Svi modemi u A1 ponudi su podjednako slabi, svi su samo Cat4. Uzmi ZTE MF283U jer jedini ima 4 LAN porta.
 
mislim da ti je svejedno koji god da uzmes...
 
Stari, od pre 5 godina sa prvom Vip Lučni Net ZTE MF283U LTE još uvek radi a noviiji Huawei B311-221 LTE CPE crkao već drugi put, Huawei je imao bolja podešavanja ali je prijem na oba isti.
ZTE ima 4 a Huawei 2 LAN porta,
 
Stari, od pre 5 godina sa prvom Vip Lučni Net ZTE MF283U LTE još uvek radi a noviiji Huawei B311-221 LTE CPE crkao već drugi put, Huawei je imao bolja podešavanja ali je prijem na oba isti.
ZTE ima 4 a Huawei 2 LAN porta,
B311 1 lan jedan za telefon.A za zte hoce sim slotovi da im odu.Meni je crkao prvi 283+ raskinut uo od njega samo prestao da sim cita.Dao sam drugaru koji koristi jedan wisp pa ga koristi ko obican ruter.
 
Vidim ja da cu da puknem 50-60e za ovaj ko moj b525 :D ma uzecu ovaj huawei(cisto zbog toga sto meni nekako u glavu bolji kvalitet :D :D ) nista mi ne znace lan portovi, svakako ce pored njega da ide drugi koji ce da baca wifi po celoj kuci-NetGear(ne secam se modela). To za moje na selu, ako im bas crkne nek crkne :D
Hvala svakako
 
Ljudi, jel zna neko da li fiksni u a1 moze da se uzme zasebno ili samo uz ovaj kucni net, posto vidim da i njega spominju tu?

Deluje mi da moze, ali rekoh da proverim ovde ako je neko vec uzimao.

 
Može zasebno fiksni broj.
Mesečna pretplata 400 din.
Samo im navedi u radnji dal prenosiš fiksni broj iz druge mreže.
 
Danas sam obnovio ugovor,kucni net XL paket-200gb za 1450din..Javio mi se momak iz A1,pitao da li cu da produzim,malo sam kukao na kvalitet mreze,sto nista pogresio nisam,i ponudi mi taj paket za 1490din na to ide i eracun,tako da je izaslo 1450,pre toga sam placao 1200 din-100gb..
 
Koristim kucni net 150gb, kome je istekao ugovor pa sada ide samo placanje iz meseca u mesec. Presek stanja je 5.u mesecu. Interesuje me u vezi raskida ugovora da li treba da im se nesto najavljuje, postoji li otkazni rok posto je ugovor istekao ili mogu sada vec u ponedeljak 4.da prekinem sa njima? Hvala unapred!
 
idi već sutra ili u ponedeljak i podnesi zahtev za raskid da bi ti se ugasio net 5.aprila.
 
Nema na čemu.
Finalni račun će ti stići oko 15.aprila i njegovim plaćanjem si završio sve sa tim ugovorom.
 
Ako neko trazi Kućni net na kraći period, postavio sam oglas u mobilnim uređajima.
 
  • Like
Reagovanja: tcp
jel ovaj XXL paket sa neogranicenom brzinom i 400GB trenutno najbolja ponuda na trzistu? nije izaslo nista bolje od drugih u medjuvremenu?


1650953015642.png
 
  • Like
Reagovanja: mnt
mislim da jeste
 
Nazad
Vrh Dno