Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Pa guglajte koji problem ima Nova launcher sa android 10 gestures. Ukratko google nije dao podršku 3rd party launcherima. Pretpostaviću da niko od vas ne koristi gestures.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pa guglajte koji problem ima Nova launcher sa android 10 gestures. Ukratko google nije dao podršku 3rd party launcherima. Pretpostaviću da niko od vas ne koristi gestures.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ja sam na androidu 10, koristim gestures na novi.
Tipa swipe down na home screen-u za spuštanje notifikacija, swipe sa dva prsta za Google photos i sl, ako na to misliš?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Tako je. Najveći problem je kad se ide na home jer se ikone iscrtavaju vrlo sporo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
I ja koristim FNG i radi mi odlično na 10 pod EMUI-jem :)
 
Poslednja izmena:
Jesi probao FNG sa linka, potvrđeno rade na MIUI telefonima.
Jesam, ali sam u međuvremenu probao Poco Launcher i oduševio se fluidnošću i tu sam ostao. Koristio sam Nova launcher godinama pre toga, koji ima mnogo više opcija, ali je po meni Poco mnogo fluidniji.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ovde si pisao o gestama unutar Nova launchera.

Ja sam na androidu 10, koristim gestures na novi.
Tipa swipe down na home screen-u za spuštanje notifikacija, swipe sa dva prsta za Google photos i sl, ako na to misliš?

@Nabukodonosor to je nešto specifično, šta god bilo, ja sam na Nova launcheru na Pocophoneu i sve radi ok. Barem je bilo do pre par meseci kad sam poslednji put bio na xeu romu.
 
Poslednja izmena:
Pa koristim i to, ne kontam o čemu vi tačno pišete?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa guglajte koji problem ima Nova launcher sa android 10 gestures. Ukratko google nije dao podršku 3rd party launcherima. Pretpostaviću da niko od vas ne koristi gestures.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Imam kupljenu Novu, ali koristim Lawnchair.
Apsolutno koristim gestures.
 
Pa guglajte koji problem ima Nova launcher sa android 10 gestures. Ukratko google nije dao podršku 3rd party launcherima. Pretpostaviću da niko od vas ne koristi gestures.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Koristim gestures na androidu 10, Nova i Lawnchair, kako kada. Nemam nikakav problem sa sporim iscrtavanjem ikona. Čak šta više, swipe and hold za prikaz recent apps mi ne laguje što je inače normalno za MIUI na svim telefonima.
Možda ima veze što ja na svakom telefonu smanjim brzinu animacija na 0,5.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam gde, pa mi logicno da pitam ovde.
Ubacio sam vipper4android fx i sad je odvrnuo zvuk na zvucniku i u sluskama sto je ekstra, ali me recimo iritira sto su sad odvrnuti i zvukovi za recimo otkljucavanje/zakljucavanje telefona, zvukovi kad se kuca u wa, viber i verovatno jos dosta toga, ovo sam za sad primetio.
Mogu li oni da se smanje nekako? Znam da ovaj zvuk zakljucavanja/otkljucavanja telefona moze da se iskljuci. Ja ga ne bih iskljucivao, samo da je tisi. Koliko sam video nije vezan ni za zvuk media ni za zvuk zvonjave, jer ih smanjim, a on ostaje isti.
Ako je bitno na telefonu mi room miui 12 android 9.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Imaš aplikacije koje podešavaju zvuke po kategorijama, npr. Knobby
 
Ja koristim swipe gestures(apsolutno ništa na ekranu) na oneplus (oxygenos) i kupljenu novu, apsolutno sve radi fluidno i brzo.. Ne znam o kakvim smetnjama govorite.. 90hz ekran plus kao i uvek smanjene sve animacije na 0.5 i sve baš leti.. A ja ne trpim ni mikro lag jer mi bode oči, a ovde toga nema..

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moze preporuka za vodjenje troskova oko automobila, ukljucujuci i sipanje goriva.
 
Preporuka za Twitter app? Probao Friendly i Fenix 2. Da li je moguće da ne mogu da vidim sve moje tvitove grupisane(tweets & replies) kao u zvaničnoj aplikaciji?!

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Kul za sad hvala ali ne kapiram zašto je Fenix 2 toliko skupa.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Kul za sad hvala ali ne kapiram zašto je Fenix 2 toliko skupa.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Svaki developer ima lot od 100.000 tokena za pristup Twitter sistemu. Neki spale sve u roku od odmah, pa moraju da ugase aplikaciju ili nastave da je razvijaju, a nema više novih prodaja, dok neki, kao što je verovatno slučaj kod Fenixa žele da rade malo duže na toj app.
 
Nazad
Vrh Dno