Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Nisam, za sada sam bez root-a, kada mi zatreba ja ću ga root-ovati..

Pre sam odmah root-ovao fon, poslednjih godina sam prestao sve to da koristim kako je android nativno počeo da dodaje opcije za koje sam koristio root..
Npr na U11 sam koristio root samo za YouTube vanced koji mi sada odlično radi i na non root verziji haha

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Meni treba root zbog gcam aux kamera modula, adaway, titanium backupa, i high brightness mode app za dodatni brightness ako mi zatreba preko dana.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Gcam aux camera?

Reklame mi smetaju jedino u YouTube, a tu imam vanced.. Titanium imam kupljen al pored svih živih modernih zvaničnih backupova mi ne trebaju hahha
BTW koji gcam da skinem?


Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Da bi ti radio gcam za sve 3 kamere, treba ti root.
Skini arnova gcam da linka i ubaci xml sa linka pa testiraj.
https://t.me/gcamOP7/208180
https://t.me/gcamOP7/208299
e972f1ada95d6083c0abbfbc4594450c.jpg


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Gospodo šta vam stoji od ove 3 opcije, u smislu da notifikacije redovno stižu, bez onog tek kad udjem u viber da vidim poruku?


c7ba46414a5cc1add252927f7f498104.jpg
 
Poslednja izmena:
Nije lose ovo sto su ubacili rupu u osmicu. 7pro ce ici jos dole, a i dalje biti najzanimljiviji telefon.
 
Hvala bogu da su ovakav 7 i 7t pro.. Zaobišao sam rupe i notcheve a uzeo fon kakav sam želeo..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Koji je najlaksi nacin prebacivanja podataka sa drugog telefona na OP7/t?
 
Oneplus switch aplikacija?

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Face ID unlock...
Bar tako kazu. Druga kamera ce sluzi ti za face ID
 
Hvala bogu da su ovakav 7 i 7t pro.. Zaobišao sam rupe i notcheve a uzeo fon kakav sam želeo..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Potpisujem. Odvratni su mi notchevi, ali ove rupe nasred ekrana su jos gore. Ja nikada ne dajem velike pare za telefon. Smatram da su telefoni jako precenjeni, treba mi nov telefon i bukvalno sam osudjen na mi 9T kako bih izbegao gore navedeno, a da ima pristojan hardver.

Sto se tice 7t i 7t pro, fantasticni telefoni, ali polako se one plus krece putem huawei-ja i samsunga. Poceli su papreno da naplacuju.
 
Sta je ovo u zadnje vreme, svi prelaze na oneplus? [emoji4]

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Koristio sam dosta uredjaja i mogi da budem objektivan posto mi niko nista ne placa. Pre ovoga sam imao note 10 plus sd verziju i za oneplus 7t pro mogu samo reci jos jednom VAUUUU. Posle duzeg vremena vau efekat. Ovo radi kao zmaj a bio sam malo skeptik. Svaka cast za Oneplus ovako treba da rade premium telefoni
Kakve su kamere Dule? Da li moze u TOKU snimanja da se prebacuje na sve kamere? Jel ultra-wide oštar? Kakav je video? Baterija u odnosu na p30p? Imam neku ponudu pa me baš interesuju ove stvari

P30 Pro
 
3 zujalice

 
Jel ima negde da se pogleda 7t pro kod nas?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ja nisam našao izložene, gledao sam u ns i kod mene u valjevu..
Ako si negde kod Valjeva možeš da pogledaš kod mene haha

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Zanima me tel, ali bi voleo da ga pogledam negde uzivo, ne zanimaju me toliko testovi po yt i netu.
U Raski sam brate hahahaha
Kako ti se cini tel i napisi malo opsirno o njemu ako mozes [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Stigla makina danas (7t, 8/256).
Na prvu loptu zadovoljan. Treba Jos dosta toga da istestiram...
Koja verzija Gcam radi dobro?
Jel ima neko link zu preuzimanje? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno