Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Preko telefona pristupamo. Sve ostalo radi osim pretraživača... Ništa prelazimo na Bing dok se ne reši samo od sebe [emoji14]

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
E *mjau**mjau**mjau* nisam znao da to treba da piše na ponudi. Sada ću zvati agenta koji mi je dao tu ponudu. Da mi pošalje, pa da nosim u poslovnicu.
 
Promoter popunjava ponudu ručno, a kad ekipa dođe da montira opremu, oni donesu ugovor i odštampanu ponudu koji su povezani i važe jedan sa drugim.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Promoter popunjava ponudu ručno, a kad ekipa dođe da montira opremu, oni donesu ugovor i odštampanu ponudu koji su povezani i važe jedan sa drugim.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
A ne razumem samo svrhu promotera? Lepo zovneš Supernovu i dogovoriš se za uslove i kada dođu monteri donesu dokumentaciju. Koliko vidim ugovori su tipski tj. isti za sve korisnike dok podaci o vrsti usluge, minimalnoj ugovornoj obavezi, promo periodu i ostalo jedino pišu u Ponudi. Šta tu ima da se uvezuje? I Ponuda je takođe tipska samo oni lupe krstiće na usluge koje će se koristiti.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Svrha promotera je da dobijes bolje uslove.

mozes i da pozoves supernovu i sklopis direktno ugovor ali onda neces dobiti bas nista.
 
Svrha promotera je da dobijes bolje uslove.

mozes i da pozoves supernovu i sklopis direktno ugovor ali onda neces dobiti bas nista.
Uf tu mnogo grešiš. Promoteri nemaju ovlašćenja za davanje većih benefita od važećih, tako da je njima za to potrebna saglasnost.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Ne grešim,
već sam tri puta dobijao te benefite

Nemam ideju kako bi to dobio na šalteru.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ne, nikad nije bilo tako>
ja obicno trazim vise nego sto oni nude, pa kada odobre onda potpisujem.

Za koji mesec treba da potpisem novi ugovor, pa bas smisljam kako opet da dobijem 6 meseci,
a vec mi je agent nudio gratis HBO i vecu brzinu interneta po ceni jeftinijeg paketa, i da prevremeno produzim ugovor, ali to mi ne odgovara.
 
Poslednja izmena:
Ne, nikad nije bilo tako>
ja obicno trazim vise nego sto oni nude, pa kada odobre onda potpisujem.

Za koji mesec treba da potpisem novi ugovor, pa bas smisljam kako opet da dobijem 6 meseci,
a vec mi je agent nudio gratis HBO i vecu brzinu interneta po ceni jeftinijeg paketa, i da prevremeno produzim ugovor, ali to mi ne odgovara.
E pa to ti i pričam. Agent mora da dobije saglasnot nekoga sa većim nivoom ovlašćenja. Ja sam kao novi korisnik tražio od SN nešto više od 6m po dinar. Oni su zahtev prosledili i javila se neka cura, par dana proveravala i na kraju mi rekla da ne može. Ja se zahvalim i tu se priča završila. Nakon par dana javi se neki lik, koji mi je rekao da ima veća ovlašćenja i ponudi 12m po dinar.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Samo da vam kazem.. Supernova je uber najgori provajder sa kojim sam imao isustva. Imali smo problem sa jacinom signala, decko je dosao dva sata radio nesto + 5 telefonskih poziva za pomoc u toku rada i na kraju rezultat: nemamo internet i cekamo vec 3 dana da nam opet tehnicka pomoc obezbedi tehnicare na terenu da nam srede ovaj put internet kojeg nema njihovom zaslugom. 50 puta smo ih zvali i nista.. Uzas...
 
Opet kažem ono što sam već nekoliko puta:pokrivaju razne teritorije i dosta toga zavisi od infrastrukture ali i od ekipe na terenu. Naravno da će se uglavnom čuti glas onih kojima nešto ne funkcioniše jer nama kojima sve radi, se i podrazumeva i normalno je da ono što plaćamo i radi.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Opet kažem ono što sam već nekoliko puta:pokrivaju razne teritorije i dosta toga zavisi od infrastrukture ali i od ekipe na terenu. Naravno da će se uglavnom čuti glas onih kojima nešto ne funkcioniše jer nama kojima sve radi, se i podrazumeva i normalno je da ono što plaćamo i radi.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Matori... Radijus Vektor (ne verujem da ovo govorim) je izmislio podrsku, pa cak i saradnju sa korisnicima za Supernovu, a nisam bio zadovoljan sa RV.

Dakle ja im placam da mi sve radi ne vidim sta tu treba da se hvali. I treba da se cuti.

Ono sto moze da se hvali ili kudi je kada nesto ne radi pa iskustva , kako su to resili, da li su bili ljubazni, odnos sa korisnicima. Dalje, pri implementsciji novih usluga, kako su stvari isle, akcije , cene...

E u svim tim poljima Supernova je nula, definicija drzavne firme koju bole uvo... I to je ono sto je tuzno.

Sta ja sad treba da hvalim Supernovu jer kad imam problem isti tehnicari koji su radili godinama na rejonu za RV, sada dolaze 5x kasnije i imaju manje nadleznosti da rese problem zbog papirologije i manjka zaposlenih? Ili da hvalim ove divne cene i akcije, stabilnost linka na globalnom ne lokalnom nivou... Call centar i edukovane i ljubazne radnike? ...

Vazi...

Ne znam kako je sa drugim provajderima koje je sn kupila, ali konkretno ne samo u mom slucaju vec iz iskistva i dosta prijatelja sirom bg, pa i ljudi ovde sa foruma , u ogromnoj vecini stvari, dolaskom SN , usluga koju je nekada RV nam pruzao je DEBELO degradirana. Ironija je sto je i RV bio smetje... Ali su se makar godinama trudili, koprcali, kako nisu bili monopolisti, kao korisnik si mogao i izvuci neke benefite... Sada... sa SN... Samo boga molim da nesto ne crkne , i ako crkne da ce samo da se opravi u roku od par dana dok sam na backup telenor home netu, jer zvati SN i ocekivati pomoc i strucnost, razumevanje i ljubaznost je ... Ravno ludilu.


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
jedno pitanje kako poboljšati postojeće dobijene uređaje
ima : Zyxel EMG3525-T50B Dual-Band Wireless AC/N Gigabit Ethernet Gateway ( i nisam siguran da li je on ruter ili ne ) koja mi je relana cena
i ima:ZTE H.248 ( i to nisam siguran sta je ruter ?)
da li imate za preporuku na tržištu neki bolji ruter od Xiomi , TENDE, TP ...itd
Hvala na odg
 
SN je vrhunac negativne selekcije, nesposobnosti i bezobrazluka. Ne verujem da postoji gori provajder od njih, iako i svi ostali imaju svoje probleme.
Mene od kraja novembra vise puta iskljucuju zbog racuna koji sam uredno platio jos u septembru. Licno sam im odneo racun koji su oni zaveli jos 5.-6. decembra u sistem ali su nakon toga nastavili da me iskljucuju i svaki put me ukljuce nakon 3-4 dana bez interneta tako da bez backup neta ne mogu ni da radim. Na mejlove niko ne odgovara, slao sam taj racun i mejlom itd. Znaci znaju da iskljuce ali ne i da ukljuce.

Daju mi modem koji ne zavedu u sistem i onda nemaju nikakvu kontrolu nad njim dok neko licno ne dodje, pogadjajte, onda se ceka po 15 dana da neko dodje.

Prijavljujem problem sa brzinom od 15. decembra, jos nije resen, oni su zatvorili ticket kao da je resen. Uvece merim 3 megabita a placam 100, nista to je sve kul po njima.

Nikakvu komunikaciju medjusono nemaju van ticketing sistema, pa ni za ne daj boze. Samo ponavljaju "u najkracem mogucem roku" i "kolege su obavestene, neko ce vas kontaktirati". Vi u medjuvremenu dobijate osmi cir na zelucu jer ili nemate internet ili imate kesu od interneta kada ga uopste imate.
Apsolutni raspad, i jadni mi koji smo na njih osudjeni jer nemamo alternativu. Blago ovima sto im sve radi, uzivajte dok vam ne zatreba njihova pomoc.
 
Od kako smo Supernova, dva puta smo imali komunikaciju sa njima ! jednom uspesno, drugi naravno nisu ispunili, jos uvek (slanje racuna na mail)
Net radi dobro, nema prekida nikada. Jedino, nisam zadovoljan kvalitetom slike nekih kanala i to bi bilo to :)

SuperVektor.png

sjfg.png
 
Poslednja izmena:
Matori... Radijus Vektor (ne verujem da ovo govorim) je izmislio podrsku, pa cak i saradnju sa korisnicima za Supernovu, a nisam bio zadovoljan sa RV.

Dakle ja im placam da mi sve radi ne vidim sta tu treba da se hvali. I treba da se cuti.

Ono sto moze da se hvali ili kudi je kada nesto ne radi pa iskustva , kako su to resili, da li su bili ljubazni, odnos sa korisnicima. Dalje, pri implementsciji novih usluga, kako su stvari isle, akcije , cene...

E u svim tim poljima Supernova je nula, definicija drzavne firme koju bole uvo... I to je ono sto je tuzno.

Sta ja sad treba da hvalim Supernovu jer kad imam problem isti tehnicari koji su radili godinama na rejonu za RV, sada dolaze 5x kasnije i imaju manje nadleznosti da rese problem zbog papirologije i manjka zaposlenih? Ili da hvalim ove divne cene i akcije, stabilnost linka na globalnom ne lokalnom nivou... Call centar i edukovane i ljubazne radnike? ...

Vazi...

Ne znam kako je sa drugim provajderima koje je sn kupila, ali konkretno ne samo u mom slucaju vec iz iskistva i dosta prijatelja sirom bg, pa i ljudi ovde sa foruma , u ogromnoj vecini stvari, dolaskom SN , usluga koju je nekada RV nam pruzao je DEBELO degradirana. Ironija je sto je i RV bio smetje... Ali su se makar godinama trudili, koprcali, kako nisu bili monopolisti, kao korisnik si mogao i izvuci neke benefite... Sada... sa SN... Samo boga molim da nesto ne crkne , i ako crkne da ce samo da se opravi u roku od par dana dok sam na backup telenor home netu, jer zvati SN i ocekivati pomoc i strucnost, razumevanje i ljubaznost je ... Ravno ludilu.


Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Slazem se sa svime izrečenim
Zato sam i raskinuo ugovor sa njima i presao u MTS
 
Od kako smo Supernova, dva puta smo imali komunikaciju sa njima ! jednom uspesno, drugi naravno nisu ispunili, jos uvek (slanje racuna na mail)
Net radi dobro, nema prekida nikada. Jedino, nisam zadovoljan kvalitetom slike nekih kanala i to bi bilo to :)

Pogledajte prilog 295811

Pogledajte prilog 295812

Moje iskustvo do sada. Jednom zvao 19911 i stupio u kontakt sa operaterom za manje od dva minuta, poslao mi račun na mejl za minut.
Drugi put sam im pisao na mejl, odgovor za 20-ak minuta. Dva puta ja njima odgovarao, dva puta oni meni, scaki put ne duže od pola staa čekanja na odgovor. Zaista za sada nemam zamerki na podršku. Što se usluga tiče, evo mesec dana kako sam kod njih, da čuknem u drvo, sve radi kao metak, net konstantno 190/20 na kablu i 110/20 na telefonu. Kablovska mi više odgovarala SBB ali ni ovde nemam zamerki, slika odlična, samo bi Move box mogli malo da unaprede ali ne žalim se
 
Od kako smo Supernova, dva puta smo imali komunikaciju sa njima ! jednom uspesno, drugi naravno nisu ispunili, jos uvek (slanje racuna na mail)

Ja sam im u chatu preko messengera poslao zahtev za dostavu računa na mail i adresu i od tada uredno stižu. Da ti nisu otišli u junk?

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Evo danas. Da vidite kako lazu. Kad je supruga pozvala da vidi sta je sa internetom (5 dana bez istog) kazu da su mene zvali dva puta juce i nisam se javio (Laz, niko me nije zvao). Lazovi, prevaranti, jednom recju horor...
 
IMG-c4c510b86e6137081ebf56132e20ff55-V.jpg
Kako resiti ovo, samo je odjenom prestalo da radi? Ako ne moze da se sredi da li moze neki zaseban android sistem da se namesti pa da se instalira Kodi?
 
Zar ne pise na ekranu sta da uradis?

Uredjaj kupljen preko oglasa. Ali taj prodavac ne zna kako moze da se popravi. Cisto sumnjam da ce mi nesto srediti. Da li postoji neka varijanta da sam instaliram sistem neki pa da radi kao android box? I koji je ovo tacno model?
 
To je onaj sto je bio 500d na kp. Nije bio bzvz toliko. Tesko da se sta moze tu uraditi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno