Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10

Evo ja na Note 10 još na januarskom
61bbb8bea337808b926b3649780b9ed5.jpg


Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Evo i ja na avgustovskom!! Hoćeš da se menjamo ako ti je to najbitnije [emoji6][emoji2772]
@djaoe08 4h je skroz ok za ovaj tel. Vremenom slabi i baterija, oni malo poraste na (ne)optimizaciji i eto
Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve 4g 90% baterije,u kuci ispod 50posto osvetljenje a napolju naravno 100 posto,veci slucaj sam unutra,a za app i merenje moram sve ispocetka jer sam ga dopunio ne vredi,n10 je u pitanju ne 10+
Svejedno, sa obzirom na to kako koristis telefon (vrlo slično kao i ja) ovo je tek za jedva jedan dan. Na takvom uređaju, to je baš loš rezultat.
 
Nadam se da ce biti bolje,al ako ne,ne gine x2 na dan steta ocekivao sam bar od 09am-21pm da moze al nikako
 
Trebalo bi da može. Meni je ovo danas jedno 70% 4g, 40min letenja na boost osvetljenju i ostalo svašta nešto dosta poziva oko 2h razgovora skupa.

Skinut sinoć oko 00:30 sa punjača.

Nego kakvi ste vi sa brojem notifikacija ?

Meni eto 433 zasad do 12 će biti 500-550 lagano
eaaa06aa14c0bc664b4d31b914d581af.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nadam se da ce biti bolje,al ako ne,ne gine x2 na dan steta ocekivao sam bar od 09am-21pm da moze al nikako
Ja sam još davno govorio da je nemoguće sastaviti dan sa n10 (a nisam više ni 50% poweruser kakav sam bio do pre godinu dve)! S10e je bio još dosta gori!

@sava89 ni u kom slučaju ne možeš porediti n10 i n10+ [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Sve jasno,jel ima neko predlog za type c slusalice do 25eur ne mogu ove akg da koristim treba mi standardna skoljka
 
Poslednja izmena:
Ja sam još davno govorio da je nemoguće sastaviti dan sa n10 (a nisam više ni 50% poweruser kakav sam bio do pre godinu dve)! S10e je bio još dosta gori!

@sava89 ni u kom slučaju ne možeš porediti n10 i n10+ [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Ja mislio o n10+ se priča Hahaha [emoji2957][emoji38][emoji86][emoji85]...carry on fellas

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sve jasno,jel ima neko predlog za type c slusalice do 25eur ne mogu ove akg da koristim treba mi standardna skoljka
Od svih samsung sluški, meni su najbolje bile one sa note 4 i S5 (mislim da je i S4 imao iste)...uzmeš njih + adapter i eto

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Sto se tice sluski, uzeo sam adapter 3 5mm sa aliexpressa za par dolara i furam sennheiser, ne verujem ovim sto dolaze u pakovanju, ne moz to da valja cim daju za dz[emoji23]

Sent from my Samsung Note 10 using Tapatalk
 
^ ja sam uzeo dva i nijedan nije hteo da radi, pa sam na kraju uzeo samsungov i radi odlicno

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja sam prvi adapter isto promasio, drugi je pisalo da radi sa n10 i stvarno radi, ako ne pise, nece raditi sigurno

Sent from my Samsung Note 10 using Tapatalk
 
Ja sam prvi adapter isto promasio, drugi je pisalo da radi sa n10 i stvarno radi, ako ne pise, nece raditi sigurno

Sent from my Samsung Note 10 using Tapatalk
Ovde je pisalo na oba da radi ali ipak nisu hteli ni na samsungovim slusalicama sa 3.5mm niti na beats.
Kalav crni adapter samo direkt c ulaz
Samsungove slusalice su ok, jedino me izludjuje sto ispadaju lagano iz uveta, dok beats koje koristim ne ispadaju ni kada trcim.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Akg slusalice uz N10 odmah u fioku jer je su neupotrebljive barem za moje uvo
 
Pazarite bre buds+ ili nešto tog/boljeg ranga, manite ee patnje sa kablovima [emoji56][emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Paz da im ne bi dao 100+ eura za obicne slusalice glupost totalna
 
Sad ce biti slusalica na kp posle preordera S20 serije, ko bude hteo mislim da ce moci za 80€ da se uzme.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Imam jedno pitanje. Kako se menja regija zemlje u Samsung nalogu? Nalog je otvoren u Srbiji a meni treba Austrija . Opcija de piše regija jedino mi to ne dozvoljava da promenim.

Tapatalkkal küldve az én SM-N975F eszközömről
 
Jel moze neko da objasni zasto n10 menja nivo osvetljenja evo sad celo jutro na suncu direktnom a da je off adaptive brightness,konkretno sad kad sa direktnog sunca zadjem u manju senku spusta osvetljenje za 15% kad ga pomerim na sunce opet digne,jel zabagovao ili mora jos nesto da se iskljuci pod display eventualno u developer options? Sinoc sam upalio glove mode tj onu opciju increase sensitivity
 
Poslednja izmena:
Restart?
 
A ne znam odradio videcu sad,mozda su slepci kroz neki update stavili da spusta nivo kad je klizac na crvenom
 
Stigao i Note 10 Rugged Case.
Rezultati, veoma dobro leži u ruci, dugmići su nenormalno klikabilni i maska je klizava.

Pored nje imam Spigen La Manon koja je najbolji odnos klizavo i zaštita i Spigen Rugged Armor koja je najtanja od svih (makar je takav osjećaj).

Mislim da sam završio sa maskama za ovaj telefon.

Samsung Rugged Case za svaki dan, La manon za sastanke i grad, a Spigen Armor za sve ostalo...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
@Ludak mogao sam ti pokloniti da sam znao da vijaš isti. Meni je katastrofa maska iskreno...jedino zašta im skidam kapu je taktilnost dugmića, ostalo (osećaj u ruci prevashodno) očaj u odnosu na spigen tough npr.

Sve u svemu originalni leather case mi je no1

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Odgovara mi zbog kickstanda.
Kada sam za monitorom telefon je na WiFi charger, međutim ne bih da ga držim kada se već napuni

Sve u svemu, zaokružio sam kupovine i ako bi morao da biram jednu od ove 3 uzeo bih definitivno Spigen La Manon.


Hvala na poklonu, ali skoplje bi ispala pošta nego maska [emoji4]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
@Ludak mogao sam ti pokloniti da sam znao da vijaš isti. Meni je katastrofa maska iskreno...jedino zašta im skidam kapu je taktilnost dugmića, ostalo (osećaj u ruci prevashodno) očaj u odnosu na spigen tough npr.

Sve u svemu originalni leather case mi je no1

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Ja kad sam video kako taj case lezi u ruci, sad sam u iskusenju da opet predjem na note(sto ce verovatno biti slucaj)[emoji3].

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno