Šta je novo?

Banka Intesa

OTP je one time password, stigne ti sms sa kodom kojim autorizuješ transakciju.

Edit: sada nešto gledam i možda sam greškom uneo zabunu, OTP imam kada plaćam karticom, mToken kada plaćam nalogom iz web bankinga.



s10e on Tapatalk pro
 
Poslednja izmena:
Колико се сјећам,ако вам је активно мобилно банк. онда се користи мтокен онлајн,ако није онда СМС иде увијек,и веб,логично:)Код отварања рачуна сам давно бирао начин верфикације трансакције и изабрао само СМС са једнократном лозинком,било ми једноставније.
 
Izgleda da je tako - ako imas aktiviran mBank (Intesa Mobi) onda ce tako da ide, a ne preko SMS
 
Edit: sada nešto gledam i možda sam greškom uneo zabunu, OTP imam kada plaćam karticom, mToken kada plaćam nalogom iz web bankinga.

Web placanje je ok, moguce da to ide preko OTP-a (koristim drugu karticu za web, pa nisam isprobao), ali ja sam mislio bas na naloge iz web banking-a.
Djeluje mi logicno ovo sto kazu tarantula888 i salecg...

@tarantula888 Jel to znaci da mogu otici u banku i traziti da me prebace uvijek na OTP, nevezano sto koristim mBank?
 
Pre par dana RF... a danas Intesa.

3e57fd6a1cfd076a3839b4f5ae4c0201.jpg
 
Da li je u Intesi, sada kada moraju da daju dinu uz tekući račun, visa inspire i dalje besplatna? U RB se npr. visa sad naplaćuje 1000 din.
 
Besplatna je, bar na HIT racunu. Mozda se inicijalno placa izrada ali posle nema nikakvog odrzavanja za nju.
 
Da li neko zna, da li se plaća na osnovnom računu? Ranije se nije plaćala ni izrada jer je to bila osnovna kartica.
 
Ne plaća se, danas sam preuzeo. Osnovni račun.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Да ли неко може да ми потврди да је Интеса почела да ради конверзије за своју Visa Classic Debit (УСД )картицу приликом плаћања на интернету и прилива (REFUND) на исту? Раније док сам плаћао на алиекспресу скидало је тачну суму која је била генерисана у доларима на АЕ, пре пар дана на е-банкингу у трансакцијама сам видео да је наплаћено више од те суме, такође приликом повраћаја новца стизало ми је мање него што је послато... Претпостављам да су увели конверзију из УСД у РСД па онда РСД у УСД пре него што прође уплата или легне на рачун?
 
Да ли неко може да ми потврди да је Интеса почела да ради конверзије за своју Visa Classic Debit (УСД )картицу приликом плаћања на интернету и прилива (REFUND) на исту? Раније док сам плаћао на алиекспресу скидало је тачну суму која је била генерисана у доларима на АЕ, пре пар дана на е-банкингу у трансакцијама сам видео да је наплаћено више од те суме, такође приликом повраћаја новца стизало ми је мање него што је послато... Претпостављам да су увели конверзију из УСД у РСД па онда РСД у УСД пре него што прође уплата или легне на рачун?

Od kraja prosle godine radi se dvostruka konverzija sa usd, slobodno mozes da ugasis i racun i karticu i da trazis EUR.
 
Od kraja prosle godine radi se dvostruka konverzija sa usd, slobodno mozes da ugasis i racun i karticu i da trazis EUR.

Хвала на одговору, јел то нека уредба од НБС која се односи на све банке и картице или може да се нађе нека где нема дупле конверзије за УСД рачун/картицу?
 
Хвала на одговору, јел то нека уредба од НБС која се односи на све банке и картице или може да се нађе нека где нема дупле конверзије за УСД рачун/картицу?

Pre neki dan sam procitao da postoji jos mogucnost u Erste na usd. Ali nisam siguran kako je to moguce jer su nas Visa i MC stavili pod EU region i trebalo bi na sve da se odnosi. Dakle Erste usd je neproverena informacija.
 
To je ona fora kao u reklami "što više trošiš to više štediš" a u realnosti cifra na računu sve manja i manja :d
 
Само да не буде као са оним чувеним бесплатним акцијама што је Динкић својевремено обећавао[emoji16]


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Sipam gorivo i uštedim 1000 dinara, nije to ni loše.
 
Kako si našao ovu stranicu? Ovog nema na stranici Aktuelne kampanje/ specijalne ponude.
Dobio sam sms od banke sa tim linkom.
Malo sam skeptican nikad mi banka nije dala ništa, al kontam nije milion evra već 9evra, pa mozda i bude nesto, upisao sam se juce u igru :)
 
Poslednja izmena:
Jos interesantniji je mail koji sam dobio, gde je meni treshold 10,000 rsd i nagrada 2,000 rsd. Da li je moguce da zavisi od korisnika do korisnika...
12c70ee9af2ff80eae8c632c6b5287a6.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pre nekih mesec dana ili mesec ipo je bila akcija sa povraćajem 3000 din za kupovinu preko 15.000 din

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Što meni ne poslaše takve ponude, imao sam proteklih mesec i po dosta kupovina sa 10k+ rsd

s10e on Tapatalk pro
 
Meni nije stigla poruka, tu karticu sam baš retko koristio prethodnih meseci. Nekako mi baš ima smisla da me podsete.
Ženi je stiglo, povrat 3000 na 15000 i istog dana je provukla na veći iznos. Ako sam dobro shvatio, oni će tamo negde u oktobru prosto da uplate 3000 dinara, ne mora ništa drugo da radi da inicira uplatu?
 
Pisao sam na pogrešnom mestu, pa da prebacim ovde...
Resetovao sam telefon na fab. podešavanja. Otišao do Intese za aktivaciju mTokena i pri kliku na mToken trebalo bi da se upali kamera da bih skenirao QR kod, i nakon toga unesem dva dobijena koda iz sms poruke, međutim, meni se pojavi ovo na slici. Odem do banke, gde dobijem informaciju da treba da izbrišem bekapovane podatke za Intesa apk i da zbog toga neće. Odem na samsung cloud i izbrišem bekapovane podatke za apk, deinstaliram je, ponovo instaliram i ista situacija. Da li neko zna šta treba da uradim?
Screenshot_20200924-114911_Intesa Mobi.jpg
 
Nazad
Vrh Dno