Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Od 02.07. Eon box-ovi mi ne rade uopšte...?
Kupio sam dva eon box-a na KP od ljudi koji su raskinuli ugovore a nisu ih vratili, poslednjih godinu dana ih koristim bez problema kao Android box (bez EON aplikacije) za Kodi, Strimio, Youtube i slično, Od pre 5 dana ti uređaji više nemaju pristup internetu... Prvo sam mislio da mi ne radi net, ali kada sam seo za računar ukapirao sam da sve radi osim box-ova... Plava lampica na njima sija, IP adrese ok, DNS serveri ok, sve pokupili lepo sa rutera, samo neće na net.... Ne radi ni jedna aplikacija....
>Da li je neko imao sličnih problema?

Čekaj to onda ispada da si kupio nešto ukradeno? Postoji li mogućnost otkupiti box od SBB-a?
 
Sta si otkrio?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Koristim EON sa pretplatom na NetTV plus. Slika je neuporedivo lošija nego preko SBBa. Ne nalazim novi spisak kanala za NetTV plus - nemam Nickelodeon junior u EON aplikaciji, koji mi je najvažniji. Sećam se da je postojao u NetTV aplikaciji ali mi sada izbacuje neku grešku.
Može li neko da potvrdi da li postoji Nickelodeon junior na NetTV plus?
 
Da li je neko uspio editovati EON verziju sa korisničkim profilima da radi na Android TV-u

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Na mi box radi normalno.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Za obicnu ne znam...na telefonu radi.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Radi na telefonu, al na mi boxu da li radi?

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Ne radi na mi boxu.Koliko sam citao ovde ni prosle modovane nisu radile.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Pozdrav, jel radi Eon smart aplikacija van Evrope tipa UAE? Da li treba možda neki vpn?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Neka preporuka za vpn da moze na xiaomi box i na win10

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nord

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Express VPN

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
U Nemačkoj sam, EON na W10 lepo radi, ali nekoliko kanala zaključano. Ako se spojim na moj VPN (na mom ruteru u Bgd, SBB provajder), pokrenem EON, i dobijem "your subscription has expired". Šta može biti razlog, starija verzija EON W10 aplikacije mi je radila na istom VPN?
 
Sta se ovo desava sa EON om non stop ažurira aplikaciju i restartuje .Jel ima jos neko slican problen ..Non stop ide pojavi se slika par sekundi pa opet instalacija..Sve sam pokušao restart dugme za struju

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Dobio update radi, ali izgubio "zaključane" kanale

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Ja ne mogu vise da pokrenem EON non stop ažurira i sam se resetuje .Sve sam pokusao . Sta li su sjebali azuriranjem da mi je znati ?!

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Sta se ovo desava sa EON om non stop ažurira aplikaciju i restartuje .Jel ima jos neko slican problen ..Non stop ide pojavi se slika par sekundi pa opet instalacija..Sve sam pokušao restart dugme za struju

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Pretero si sa drugim aplikacijama pa sad nemaš dovoljno skladištnog prostora za instalaciju ažuriranja i zato non stop posle svakog restarta pokušava instalaciju istog.
 
I kod mene i juče i danas, 3 kompa više vrsta browser-a...
 
Znači nije samo kod mene. Na Firefox 78 ima ovo!!Screenshot from 2020-07-24 12-38-37.png

Ovo je na Linux Mint. Da li je isto na Win 10 ?
 
Poslednja izmena:
Meni radi na windows 10 ali ja gledam preko njihove aplikacije sa microsoft stora
 
Poslednja izmena:
Win 7, Chrome radi normalno, nikad nije ni bilo problema.
 
To i jeste zvaničan Firefox ,a ne radi ni na Chrome. Na win 10 na Firefox ne mogu ni da se ulogujem !!Beleška 2020-07-24 140025.png

Chrome 84 na Win10 isto kao na Linux mint !!Beleška 2020-07-24 141205.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno