Šta je novo?

EON (ex D3GO) [za EON Smart TV/box aplikaciju postoji posebna tema]

Obrišite keš ,odete u Chrome setings, privacy and security i u cler browsing data i radi!!
 
Imam EON uz Total Tv, interesuje me da li na neke od android box-eva moze da se instalira i koristi EON aplikacija? Znam da EON uz Total Tv nema slot za smart tv, ali da li bi ovo moglo da prodje?
 
Jel bi neko od korisnika premium paketa ustupio na korisćenje smart tv aplikaciju koja se aktivira preko koda, ako ne koristi istu?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Eon Smart TV app ide na svim Eon paketima, ne samo na premium ;)
 
Eon Smart TV app ide na svim Eon paketima, ne samo na premium ;)
Jasno je to meni. Ja imam eon preko totala, ali nema smart tv aktivacuju. Mislio sam da ako neko zeli da ustupi svoj paket (a da pritom ne koristi smart tv aplikacuju) da mogu da gledam na tv-u. [emoji3]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Skromno, samo Premium paket se traži :D
Batali Total i uzmi Eon van mreže pa ćeš imati Eon SmartTV app...
 
Nego sta pa nece valjda da trazi ove sirotinjske pakete :D.

Ljudi nudili Netflix, HBO Go za Eon TV, nek je sa srecom ...
 
uz prémium imam i hbogo, a netflix kad se podeli nije ni 4e mesečno, koja bi bila motivacija da se da eontv tu?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Je l Vama seckaju kanali na Eonu preko racunara?Probao preko Mozile i Chroma,isto je...
 
Ne secka . Radi super. Proveri internet

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Internet odlicno sljaka 50/8.Ne znam sta moze da bude....
 
Da li neko zna zašto je meni eon u horizontalnom modu zaključan? Znači kako otvorim app on stoji oboren na ekranu i ne mogu da ga ispravim, msm nije da mi smeta ali mi čudno.. Lakše bi mi dosta bilo da je normalno vertikalno dok ne uđem u program.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Bug na oneplus telefonima iz nekog razloga. Prijavio sam u Martu, al' ništa od toga.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Nece ni na Firefoxu,ni Chromu ni na aplikaciji preko Windows Store.Palio sam i gasio ruter,i dalje isto.Prvo je prekidalo a sad mi se pojavljuje #error.Bas me nervira...

edit:proradilo u medjuvremenu preko aplikacije na WS dok na browseru nece jos...
 
Poslednja izmena:
Nece ni na Firefoxu,ni Chromu ni na aplikaciji preko Windows Store.Palio sam i gasio ruter,i dalje isto.Prvo je prekidalo a sad mi se pojavljuje #error.Bas me nervira...

edit:proradilo u medjuvremenu preko aplikacije na WS dok na browseru nece jos...

Koju ti grešku javlja? Ja sam četovao preko sajta SBB i rekli su mi da će me zvati. Nazvali me i rekli da očistim keš , to sam uradio i fercera na Chrome ,a li mi Firefox ne prepoznaje najnoviju verziju.
 
Vidi da li će spoof-ovanje User-Agent da reši problem. Ista verzija Firefox na Windows-u radi bez problema...
 
Najnoviji Firefox tek updete urađen!! Ista priča! Sada je sa Windows 10 !!
Beleška 2020-07-28 153030.png
 
!!! Kod mene radi !!! :p

Window 10 1909 (build 18363.959) + Firefox v79.0 64-bit.
 
Meni na ios uredjajima Eon app ocajnu rezoluciju slike baca, iako je stavljen visoki kvalitet. Bukvalno kada probam da premotam 10 sekundi prikaze u HD rezoluciji i cim krene slika zamuti se??
 
Kod mene i dalje nece preko Firefoxa koji sam apdejtovao(verzija 79.0) a na svaki kanal se pojavljuje "an error receiving the signal has occurred #5500).Brisao sam cashe i dalje isto_Ovaj problem imam 2,3 dana.Nista,gledacu preko WS.
 
Da li neko zna zašto je meni eon u horizontalnom modu zaključan? Znači kako otvorim app on stoji oboren na ekranu i ne mogu da ga ispravim, msm nije da mi smeta ali mi čudno.. Lakše bi mi dosta bilo da je normalno vertikalno dok ne uđem u program.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.crape.rotationcontrol

Forsiraj rotiranje. Samim tim dok si izvan kanala forsiraće se vertikalni prikaz kad vertikalno držiš uređaj a kad otvoriš kanal i okreneš uređaj forsiraće horizontalni.

Послато са D2005 уз помоћ Тапатока
 
U zadnjih možda 7 dana Eon box je počeo da kasni sa funkcijama... Nekako koči ... isključivao sam iz struje ali i dalje isto... dešava se kada kliknem npr volume on dobije komandu posle skoro 2 sekunde isto je za bilo koju drugu funkciju.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
U zadnjih možda 7 dana Eon box je počeo da kasni sa funkcijama... Nekako koči ... isključivao sam iz struje ali i dalje isto... dešava se kada kliknem npr volume on dobije komandu posle skoro 2 sekunde isto je za bilo koju drugu funkciju.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Nije do Box-a, do daljinca je problem. Već mesecima je i kod mene tako. To kašnjenje je zapravo povezivanje daljinca na Box, iako si isključio štednju energije za daljinski on se i dalje nakon samo par minuta diskonektuje kao da je štednja uključena. Dok nekad i posle 5 sati instant odreaguje. Nasumično je....

Ne muči kutijicu čupanjem iz struje bezveze. :D

Sent from my AGS-W09 using Tapatalk
 
Strasno....kako to da se resi...sta se desilo sa daljincem?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nemam SBB na Orionu sam, ali ako je ovako kao sto @Strale_123 kaze, onda se nije nista desilo sa daljincem, nego je bag u softveru box-a, gde on ukljucuje ustedu energije i pored toga sto je korisnik iskljucio.
 
I ja mislim da nije do daljinca...kad se pali reaguje odmah. Stoji da je iskljucena usteda.
 
Nazad
Vrh Dno