Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 7

Lepo istrenirani korisnici, san svake kompanije. Kao i kod Epla, ubacili baterije od 2$ umesto nešto kvalitetnijih od 2,5$, i kad se telefoni gase na 40-50% korisnici su prezadovoljni što moraju da se mlate po servisima da dobiju besplatnu zamenu umesto da plate očekivanih 100-ak €.
 
Istina :)
Mada je apple u toj priči prešao igricu

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
JBT ala ce se prodavati S8 , bice to nezapamceni uspeh.

Do sada smo utvrdili da Samsung ide na kvantitet a ne kvalitet sto se tice telefona... :D
 
Poslednja izmena:
Nisam baš siguran da će ovo moći da preokrenu u svoju korist...Malo je ipak ovo bilo preskupa avanturica...

Mi MAX
 
Nadoknadiće oni ovu avanturu bez problema. S8 ima da razvali i to uglavnom zbog "rigoroznije kontrole kvaliteta". Sad će testirati svaki milioniti primerak telefona. he he
 
S8 ce da razvali ako bude bio dobar telefon a ne zbog marketinske rigorozne QC. mada verujem da koreanci to shvataju itekako ozbiljno i da nije u pitanju samo bullshit marketing. oni su fanatici, mene cudi da ovaj head mobilne divizije nije izvrsio samoubistvo.
 
Nisu to japanci pa da izvršavaju samoubistva :D
 
Pa po fanatizmu nisu ni daleko :)
 
[youtube]rrQQBo8Pv5A[/youtube]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
S8 - 850€
S8 PLUS - bar 100 više
Note 8 - više od S8 PLUS


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kada tako predstavis cene onda ne zvuce ni priblizno brutalno kao sa nekom od Vojkanovih metoda - npr. S8/Plus/Note 8 ce kostati osamnaesti deo nove Kie Sportage [emoji102] [emoji23]
 
Telenor cena 250 000, ali može na 24 rate bez kamate ako koristite Telenor banku !

Šifra: Količine ograničene [emoji4]
Poklon selfie štap [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samsung spin u stilu A.V, ovo su podaci za celu kompaniju koja je jedna od najjacih, najbogatijih na svetu pa ni 50 Note 7 failova ne bi moglo da ih ugrozi :) Pa M$ godinama failuje zestoko na smartfon trzistu pa ih to ne dotice previse niti ispastaju finansijski :)
 
Samsung spin u stilu A.V, ovo su podaci za celu kompaniju koja je jedna od najjacih, najbogatijih na svetu pa ni 50 Note 7 failova ne bi moglo da ih ugrozi :) Pa M$ godinama failuje zestoko na smartfon trzistu pa ih to ne dotice previse niti ispastaju finansijski :)

Ne budi toliko negativan, Samsung Spin je oduvek bio vrhunski :beat:
 
Dobro tako sve kompanije na berzi rade.. neće sigurno sada da izađu i kažu e mi smo u kanalu ,q4 gubitak 5milijardi $ itd itd. Normalno poslovanje i nastup svake kompanije

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Cek, jel prati još neko stanje na ebay sa ovim telefonima; idu po 1000+ eura...meni ovo zanimljivije od fudbala i tenisa da gledam :D

Kupiću ga jednog dana pa šta bude ;)
 
Ako imas UK vizu, gadjaj 400eur letove do Seula, odes na 2 dana, nadjes u Itaewonu od Psy-evog braleta N7 olako :)
 
Haha odakle mi uk viza Deki ;) A i ne planiram da dam 2000e za tel :d

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Dovoljno nisko da se prodaje, ali dovoljno visoko da ne ubije prodaju S8/N8 :)
 
Mislim da ce bas toliko biti :)
Ako bude ispod 500$, razbice previse flagshipova, bez obzira na "refurbished".
 
Da ima 4G/3G (za voice na drugoj kartici) porazmislio bih za 500$.
Iako ne dam vise od 300e za novi telefon inace :)
 
Nazad
Vrh Dno