Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisu mi bas jasni koliki su troskovi.Mozda te nisam dobro razumio,ali na stednom racunu treba biti novac.
 
Kako da podelim transakciju na 12 rata? Ne vidim tu opciju uopšte.
Da li postoje neki uslovi za to, tipa samo određene prodavnice, progresiv paket ili tako nešto?

Ja sam na Starteru i probao sam da podelim transakciju sa mastercard (70€, 8500din) ali ne postoji mi ta opcija

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
naravno da postoji, loša im je kartica, izgleda da je samo revolving, gledaj drugo resenje.
 
Hvala vam na odgovorima, imam još jedno pitanje.
Kakva je kartica u pitanju? Odnosno da li sa istom može da se plaća preko interneta i samim tim odloži plaćanje? Ili je to samo za domaća plaćanja.

Hvala

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Može svuda da se plaća i sve možeš da odložiš. Čak i podizanje gotovine. Ukoliko preneseš najmanje 20.000 zarade u TB, ne plaća se održavanje od 200 dinara. Kartica je jedna od boljih na bankarskom tržištu. Nema ni kamate ukoliko do narednog 15. u mesecu vratiš dug.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Sve odgovore je imao na prvom linku... ali dobro. Cak i dugme da ga pozovu.

2875276fa3d36fb89c7492d46a951e5a.jpg


Presao sam na osnovni. A da primam platu uzeo bih progresiv+


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
da li neko aktivirao u srbiji telenor banku a da ima cg ili bih licnu kartu posto u njihovim pravilima pise da moze
 
Ja imam prijatelje strance koji imaju račune u TB, ali i u drugim bankama. Nemaju boravak u Srbiji, imaju račune kao nerezidenti.
 
da li neko aktivirao u srbiji telenor banku a da ima cg ili bih licnu kartu posto u njihovim pravilima pise da moze
Ajd postavi taj dio iz pravila da vidimo sta tacno pise.
Inace potvrdjujem ovo sto je Kibicer rekao za druge banke.Mozda samo traze pasos umjesto licne i slicne sitnice,bez privremenog boravka.
 
Jel podizao neko evre na tb bankomatima sa inostranom karticom gde je evro valuta? Da li to uopste moze?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Može svuda da se plaća i sve možeš da odložiš. Čak i podizanje gotovine. Ukoliko preneseš najmanje 20.000 zarade u TB, ne plaća se održavanje od 200 dinara. Kartica je jedna od boljih na bankarskom tržištu. Nema ni kamate ukoliko do narednog 15. u mesecu vratiš dug.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Ja imam progresiv+ , znači li to da nemam održavanje kreditne kartice ? Čini mi se da sam negde pročitao po nekom novom da imam održavanje ako ima promet u tom mesecu .

Mesečna naknada za održavanje kreditne kartice 200 RSD- ne naplaćuje se u prvommesecu korišćenja kreditne kartice;
 
Poslednja izmena:
Odes u drugu poslovnicu ili otvoris online, pa samo potpises ugovor u telenoru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gde u aplikaciji sa promenim tip računa? Da li se Master momentalno blokira?
Hvala
 
Gde u aplikaciji sa promenim tip računa? Da li se Master momentalno blokira?
Hvala
Trebalo bi od narednog meseca, kad ti se ugasi stari paket.

BTW, ako se ima dodatna MC kartica po mom računu, ona se isti gasi automatski, je li tako? Nema potrebe da se nešto dodatno radi za nju?
 
Mogao bi jedan update za iOS13
 
Danas stigla Dina... 21 kalendarski dan im treba da dostave karticu. Vi sto prelazite na Osnovni, ne zaboravite po podnosenju zahteva za prelazak da trazite i Dinu da ne cekate kao ja 21+15dana...
 
Lakse je da se trazi Dina pa kad stigne Dina da se predje na osnovni racun, razlika je u 150 dinara u krajnjem slucaju.
 
Najlakše je da se ugasi račun jer to više nije to nažalost.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno