Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako sad prebacim sa osnovnog na progresiv on stupa na snagu odmah ili tek od 01.08...
posto imam telenor broj da odradim taj spoj:)
 
Trebalo bi od prvog...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Spoj ce biti odmah, a prelazak trazi odmah, ali realizovace ga nakon 01.08.
 
Spoj ne može na osnovni, mora prvo da predje na progresiv...

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Promaklo mi da kaze sa osnovnog :)
 
Glupo što savršen spoj važi samo za postpaid korisnike.
Bilo bi lepo da uvedu i za registrovane prepaid korisnike.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Da su tako hteli pustili bi za bilo koji postpaid paket i bez ugovorne obaveze... a ovako je samo jos jedan nacin da motivisu prodaju telenor paketa i da nas drze pod ugovorom
 
Ne radi plaćanje skeniranjem QR koda iz app.
Skenirao Infostan QR da probam i:
ec8735e721a173731048aca0a4008356.jpg


Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Kada sam kupovao na Ebay - u (preko paypala) bila je cena u funtama,ja promenim dinare za funte i narucim stvar a oni mi skinuli u dinarima.
Sada bih narucio nesto skuplje (preko paypala) cena pise u dolarima na racunu imam evre (to nije problem) i samo oko 1000 dinara.
Da li ce mi ako narucim tu stvar skinuti u Eur - ima ili ce da mi skinu u dinarima tih 1000 dinara sto imam + ostalo u eurima ili ce da skinu tih 1000 dinara a za ostalo da odem u minus ili ce mozda eure da konverzuju po nekom kursu u dinare pa da skinu sve u dinarima?
 
uvek će ti skinuti u evrima ili dinarima ako nemaš dovoljno evra!!! bez obzira u kojoj je valuti cena!!!

bar 1000 puta sažvakana tema

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
zavisi kako si podesio paypal!!! konverzija banke ili paypala. pogledaj u temi paypal!!!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Znaci da ce mi skinuti u evrima ako nemam dovoljno dinara?
Ne, MasterCard barata eurima ukoliko su strane valute, a dinarima samo ako nemaš EUR ili ako naravno plaćaš nešto u dinarima.

A na PP obavezno namesti da konverziju radi tvoja banka, ne oni.
 
Ne znam gde da nadjem na PP to podesavanje da konverziju radi moja banka a ne oni?
 
Taj tutorijal za trajnu promenu ne funkcionise,kada stignem do cetvrte tacke ne postoji opcija "Manage pre-approved payments"
 
Ja sam na telefonu, pa ne mogu da proveravam, ali sam prošli put kad mi je trebalo ovo izguglao, pa probaj i ti, možda naletiš na aktuelnu verziju.
 
Ne dao vam bog da izgubite kartice, salju se obicnom postom i ne moze se uci u trag posiljci. Dve nedelje cekam, rok za isporuku je od 15-30 dana sto radnih sto kalendarskih kako na koga naletite u cc. Jel ima neka alternativa na nasem trzistu za ovih 300 dinara sto im placam..da ima uplatu dinara i eura na bankomatu..i krstenu mbank app.
 
Dok cekas imas mCash i QR placanje u merkatoru :)
 
Ne dao vam bog da izgubite kartice, salju se obicnom postom i ne moze se uci u trag posiljci. Dve nedelje cekam, rok za isporuku je od 15-30 dana sto radnih sto kalendarskih kako na koga naletite u cc.

Ja sam u mtsb čekao i više. Prvoj je nestao trag, a druga je putovala skoro 30 dana
 
Da ne gresim dusu sto se tice blokiranja kartice i porucivanja nove tu su 2 koraka ispred Unicredita..sve zavrseno preko aplikacije u minut. Ali slanje kartica najobicnijim pismom je potpuno van mozga.
 
Štednja na svakom koraku.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Slanje kartice poštom je najnormalnija stvar svugde u svetu. Trebalo bi da bude i kod nas, da nam pošta nije u potpunom raspadu.
 
Izgleda da ne rade in-house, vec im to radi zavod za izradu novcanica. I mislim da je to uslo grlo
 
Koliki je limit za isplatu deviza na bankomatu? (Po transakciji, dnevni)
Ne mogu da nađem na sajtu
 
Mozda se preracunava kao u dinarima...

Svakako probaj mCash, dina, MC...

Mozda se ne sabiraju
 
100.000 dinara u bilo kojoj valuti je dnevni limit. Sabiraju se svi načini isplate.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno